Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da...

    "Novak, why did you fall?"
    "I didn't fall. I just sat down to rest a little bit to come back even stronger."

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post


      Kralju.. Godinama "kukaš".. I sad si dočekao pravih 5 minuta.. Imaš razloga..
      Đe je klip momče? Turaš li ti još to na yt?
      Ne pravim brate...Bakcem se oko muzike i nemam vise toliko vremena,a i iskreno da ti kazem izgubio sam inspiraciju...Hteo sam da napravim kada je uzeo Rg,ali mnogo su zasticeni oni klipovi i sve skidaju sa neta...Sada posle ovoga sto sam video,vise nemam volju ni da gledam tenis ...

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Čitam malopre članak o rivalstvu Novaka i Rafaela (ejjj, četrdeset devet mečeva) .
        Pa evo nešto da skenemo sa teme Jelena, Pepe, i td.

        Uživajte

        Hvala Maki.

        Ah, kako bih volela da mogu opet da gledam takve meceve.

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Mozda sam ja suvise cinicna ili realna ali draga Larisa, meni ovo bas i nije tako slatko. Tako pred kamerama izjavljivati podrsku i onda jos Jelena snima mobilnim aparatom Novakove izjave da bi ga sutra podsetila na to ako nesto krene lose i to sve kao u sali sto bas i nije sala nego zbilja. Apsolutno teatralno i bez dostojanstva. Postali su kao neki novokomponovani parovi.

          Ja cenim i gotivim i Novaka i Jelenu kao licnosti (da ne pricam o Novaku kao teniseru ;) ) i apsolutno im zelim sve najbolje i jos puno uspeha ali ne zelim vise da gledam i citam gde su sve bili, sta su radili i sl.

          Npr. Federer i njegova porodica se apsolutno ne izlazu javnosti ovde u Svajcarskoj. Zamisli kada bi on ili njegova zena poceli da drze predavanja po ETH ili Uni u Cirihu a njihova fondacija je takodje ozbiljna i uspesna (da ne pricam o teniskim rezultatima i Mirki koja ne znam da li je 10 meceva od ostalih koliko stotina ili skoro hiljadu ??? propustila na tribinama). Zamisli Federera kako pred kamerama izjavljuje ljubav Mirki, svasta! A sigurna sam da se isto vole i postuju.

          Znaci mi kao narod smo totalno novokomponovani i sada eto i Novak koji je kao sportista svetlost dozvoljava da ga okolnosti spuste na neki cudan nivo.

          Takodje, po meni sve ovo ima i dublju poruku. Naime, Novak ovim potvrdjuje da su dani kada je Jelena njega pratila polako prosli i da ce on sada sve da podredi njoj i Fondaciji.

          Tuzna sam zbog toga.
          Last edited by Maja; 02-12-16, 07:59.

          Comment



          • Ufff Majo, kakav pesimizam.... Nemam odgovor na takve stvari.

            Poredjenje sa drugim "teniskim" parovima mi je ono, besmisleno. Nevažno je kako to rade Rodžer i Mirka, Tipsa i Biljana, Endi i Kim.... Neka rade kako im je volja, zašto bi se ugledali na njih? Ovo je Djokovićeva fan tema. Mislim da je problem u tome što otkako stvari baš ne idu onako kako smo mi zamislili, svaki nam andrak smeta, u svemu pronadjemo nešto tipa "da, ali" ili nam direktno ne štima.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • To da se nekima dopada šta rade Đokovići, nekima ne, razumljivo, ali ga porediti sa Federerom ili bilo kojim prvo Švajcarcem, pa i uopšte van balkanskim narodom mi je baš čudno i totalno nerealno. Ne znam koliko si ti Majo u Švajcarskoj i da li si tamo rođena, otišla kao dete, ali znam da se društvo, način života, pa i stil sasvim razlikuju i da se čovek lako privikne na zemlju domaćina, što je normlano kada tamo živi. Novak je u svemu drugačiji i različit od Federera, tako da nema mesta tom poređenju baš ni po čemu. Daleko od otoga da je ovde sada sve ispravno, sistem vrednosti poremećen ko zna koliko decenija unazad, a utiču i druge društvene i plitičko-ekonomske pojave na svest i pa i sam racio pojedninca, o temperamentu da ne govorim. Prosto neuporedivo, a ne bih se složila ni da je novokomponovano. To je ta potreba ovde da svako svakog komentariše bilo osuđuje ili odobrava šta onaj preko plota radi i retko ko gleda svoja posla, kao u Švajcarskoj, Nemačkoj, Švdskoj... kada bi svako gledao svoja posla, verovatno bi bilo manje eksponiranja, ali to prosto nismo mi.
              Novak se mnogo promenio na bolje, odrastao, naučio mnoge stvari, postao manje impulsivan, prosto se izšlifovao i ne sumnjam da je veliki pozitivan uticaj na sve to imala i Jelena, e sad ja kao i Mara, već sam onoliko puta rekla, to što ne znamo šta je uzrok ovog njegovog naglog pada i neodobravanje zbog istog, daje nam za pravo da sve sada komentarišemo i kritički posmatramo i u svemu tome dajemo sebi i previše slobode, prosto stoji, samo preterujemo po običaju.
              Last edited by miloolja; 02-12-16, 09:34.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sve u nizu, na različitim podlogama, prvi put u istoriji

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post

                  Rečit prizor, neki bi se mogli ugledati...
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • @Larisa i miloolja

                    Vas sigurno ne zelim da ljutim. Razumem vas ali nekako imam taj osecaj / sve to sto sam napisala. Mislim da sam realna a ne pesimisticna, ali dobro. ;)

                    U CH sam od 2000, otisla ne bas kao dete ali ima eto vec dosta godina.

                    Comment


                    • Ma kakvi ljutnja ni slučajno, samo ćaskamo i debatujemo, jer ne možemo da mislimo, niti da osećamo svi isto.
                      Zato imamo ovo mesto da razmenimo te razlike.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Boca Obradovic objasnjava i pri tom zestoko spustio Jelenu i Novaka.

                        "Nama nisu bili potrebni reiki majstori za ljubav"

                        "Oni imaju pravo da govore i pričaju šta god hoće. Kada govorite o nečijim metodama onda je prihvaljtivo da govore rodonačelnici tih metoda. To je filozofija o kojoj treba da se slože mase, možda je ovo početak nekog hladnog rata gde ćemo pokazati ko je u svemu tome u pravu. Poštujem Novaka i Jelenu, imaju predivnu fondaciju koja pomaže deci i uvek ću reći bravo za to. Što se tiče svega ostalog, meni se čini da ima dosta pametnih ljudi koji u ovoj zemlji nisu prepoznati kao takvi da govore o tome. Moj savet mladima je da odu na koncerte, pozorišta, da uživaju u umetnosti i tako se izgrade. Nekada mi nismo morali da govorimo sa reiki majstroima o ljubavi, nego smo odlazili na Tašmajdan na klizanje gde se bacamo oko devojke koja nam se sviđa i tako joj pokažemo da bismo voleli da izađemo. Posle gradimo ljubav pa se i venčavamo. Mislim da meni ne treba niko da govori šta je ljubav i kako da se ponašam i rešavam te probleme"

                        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1205760

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Rečit prizor, neki bi se mogli ugledati...
                          Sto se mene tice potpuno nepotreban prizor. Voleo bi u buduce da vidjam sto manje takvih prizora...


                          Originally posted by miloolja View Post
                          Sve u nizu, na različitim podlogama, prvi put u istoriji

                          ... A sto vise ovakvih.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...etova-traganja

                            Interesantan clanak, sustina - prilicno jasno i jednostavno koncipirana ( poneka hiperbola vise verujem da je do novinarskog stila)
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Procitao tekst, mada Ranka Dmitrovica organski ne mogu da podnesem jer je bio deo propagadne masine Slobodana Milosevica kad je vodio i uredjivao Dnevnik 2. Znaci o njemu kao o novinaru mislim sve najgore. Sto se tice samog teksta ne donosi nista novo a koliko vidim nije bas ni upucen u desavanja oko Novaka, kada nabraja uzoke pada, cim ne pominje Marka u tekstu.

                              Mene je vise privuko tekst gde Novak pominje Dzima Lera, psihologa i koosnivaca Instituta za ljudski performans iz Orlanda. "I danas sam sa njim u kontaktu. Svaki put kada Jelena i ja osetimo da udarimo glavom o zid, bilo profesionalno, bilo privatno, on je osoba kojoj se obratimo"- rekao je Novak Đoković.
                              http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/po...i-u-originalu/

                              Inace Dr Dzim Ler je dao interviju za list "Nedeljnik" gde kaze o svojim pacijentima sledece:
                              "Kada bi ušli kod mene u kancelariju, imali su izgled osobe koja je na ivici ponora. I svaki od njih je imao sličnu ispovest. Da su bili zaslepljeni svojom ambicijom i da su na putu do vrha zapostavili svoju porodicu i vrednosti koje su im najbitnije."
                              http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/po...i-besplatna-je

                              Ne znam sta da kazem za ovo. Iskreno nisam ocekivao da je Novak ovoliko emotivno labilna osoba da mu treba pomoc maltene sa svih strana. Za Lera sam cuo i ranije, radio je i sa Monikom Seles i Dzimom Kurijerom ali njihovi problemi su bili drugaciji i mnogo teze prirode, bar iz mog vidjenja.

                              By the way, dopalo mi se ovo njegovo razmisljenje o multitaskingu.
                              "Ljudi često multitasking poistovećuju sa umećem žongliranja. Svi znamo da je u žongliranju cilj da broj loptica koje bacate uvis bude što veći. Prava istina je da koliko god ste vešti u žongliranju, pa čak i da uspete da žonglirate sa 15 loptica, vi i dalje u ruci držite samo jednu lopticu. Ostalih 14 su u slobodnom padu."
                              Last edited by skeptik; 03-12-16, 07:54.

                              Comment


                              • Novak Djokovic - TOP 10 points in 2016

                                10. vs Braun, Doha
                                9. vs Federer, AO
                                8. vs Agut, Sangaj
                                7. vs Marej, RG
                                6. vs Stepanek, Toronto
                                5. vs Nadal, Rim
                                4. vs Robredo, Dubai
                                3. vs Nisikori, Madrid
                                2. vs Federer, AO
                                1. vs Tim, RG



                                cudi me da nema poena iz finala Dohe, Melburna i Velsa
                                ono sto je radio glavnim rivalima na pocetku sezone nije bilo humano
                                ali posto je za tango potrebno dvoje, pamtice se maratoni sa Simonom i Kukuskinom, a razbijanja Nisikorija i Raonica npr. brzo pasti u zaborav

                                Comment

                                Working...
                                X