Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dubai_sm.jpg

    Ovaj čovek Novaku treba.. Pogledati samo Marka.. Peticija za Četojevića!

    Odavno se znalo da familija ne može njega da prati.. I većina familija možda ne bi mogla.. Jbg..
    Kada sad pogledam Novak je imao ODLIČNU sezonu obzirom koliko je imao problema na privatnom planu..
    Meni se čini da je jedino majka bila oduvek prava podrška.. Nikad nije izneverila..
    Braća.. Sad je lako pričati.. Umesto što su gubili vreme na teniskim terenima i trenirali, trebali sa da uče najbolje škole koje su im bile dostupne zbog Novakovih finansija.. Da se pronađu na poslovnom planu..
    Last edited by Panchev9; 25-11-16, 14:22.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ne znam. Ali znam da to ipak i nije posao za gurua moraš priznati. Bar ne ovako javno, složićeš se?
      Ali dokotri možda nisu pomogli ovaj nažalost jeste... mi to ne znamo, ponavljam.To što ti i ja ne odobravamo, svaka na svoj način, jer je pre svega dozvolio javno da se eksponira na ovaj način, da ga pola planete ismejava i naziva svakakvim imenima, pa i čak njegovi navijači, je druga priča. Mi odgovore nemamo, a donsimo zaključke. To je po meni problem. Ja nisam politički korektna što rekoše skepitk i noto, prosto imam svoje mišljenje koje se često kosi sa većinom, jer nikada ne donosim sud o nečemu ili nekome što ne znam i ne razumem, makar mi se i ne dopadalo, a većina to radi.
      I na kraju verovatno ono najbliže istini .. ne želim da Novak ispadne ovde ni glup, ni loš, ni posrnuo, niti da ga iko više ismeva, već da opet bude šampion kakav zapravo jeste.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • NI, kamo sreće da je tako. Postoji logičan argument da igrači poslije fantastične sezone obično ne ponove istu. AO i jeste ono što će nam dati odgovor. Njegov turnir, ambijent, druga kuća, tu ako zakaže ne treba se tješiti kao što to rade navijači Rafaela npr.

        Comment


        • Upali smo u zacareni krug. Izgleda su svi oko Novaka pali u depresiju zato sto su u njegovoj senci. Jelena zato sto je dokona, Marko zato sto nije uspesan kao njegov brat. A Novak jadan pao u depresiju zato sto su oni depresivni. Nema covek na koga da se osloni i umesto da se bavi tenisom u svojim najboljim godinama mora da spasava zenu i brata da ne potonu jos vise. I dok se oni tako pronalaze, Novak se gubi, topi.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ali dokotri možda nisu pomogli ovaj nažalost jeste... mi to ne znamo, ponavljam.To što ti i ja ne odobravamo, svaka na svoj način, jer je pre svega dozvolio javno da se eksponira na ovaj način, da ga pola planete ismejava i naziva svakakvim imenima, pa i čak njegovi navijači, je druga priča. Mi odgovore nemamo, a donsimo zaključke. To je po meni problem. Ja nisam politički korektna što rekoše skepitk i noto, prosto imam svoje mišljenje koje se često kosi sa većinom, jer nikada ne donosim sud o nečemu ili nekome što ne znam i ne razumem, makar mi se i ne dopadalo, a većina to radi.
            I na kraju verovatno ono najbliže istini .. ne želim da Novak ispadne ovde ni glup, ni loš, ni posrnuo, niti da ga iko više ismeva, već da opet bude šampion kakav zapravo jeste.
            E sa ovim se slažem, naročito ovaj deo I na kraju verovatno ono najbliže istini .. ne želim da Novak ispadne ovde ni glup, ni loš, ni posrnuo, niti da ga iko više ismeva, već da opet bude šampion kakav zapravo jeste.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              NI, kamo sreće da je tako. Postoji logičan argument da igrači poslije fantastične sezone obično ne ponove istu. AO i jeste ono što će nam dati odgovor. Njegov turnir, ambijent, druga kuća, tu ako zakaže ne treba se tješiti kao što to rade navijači Rafaela npr.
              Velika mi je satisfakcija da sa sam ohrabrio pesimist kao sto si ti, samo djelimicno naravno.

              Comment


              • Idemo nasa diko-Nolence

                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Velika mi je satisfakcija da sa sam ohrabrio pesimist kao sto si ti, samo djelimicno naravno.
                  NI odkud ti da je noto pesimista? On je samo realan.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu,

                    Nemoj da zazas. U 90% sitauacija je noto vrlo realan, pogotovo ako se drzi tenisa. Ali u 10% sitaucija zna da postane pesimista, padne mu glava, vidi samo losije opcije... Vladan fino kaze ad je NOvak cudo jer je i pored svega drugi igrac svijeta. Noto tako nesto ne moze reci.

                    Moja hipoteza moze biti tacna. Vidis i da je Novak najavio da se vraca jaci. (cacaninov post) U najmanju ruku je moja optimisticka hipoteza jednako osnovana kao i par pesimisticki koje smo danas culi od njegovih navijaca.
                    Last edited by NI; 25-11-16, 14:53.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Sandu,

                      Nemoj da zazas. U 90% sitauacija je noto vrlo realan, pogotovo ako se drzi tenisa. Ali u 10% sitaucija zna da postane pesimista, padne mu glava, vidi samo losije opcije... Vladan fino kaze ad je NOvak cudo jer je i pored svega drugi igrac svijeta. Noto tako nesto ne moze reci.

                      Moja hipoteza moze biti tacna. Vidis i da je Novak najavio da se vraca jaci. (cacaninov post) U najmanju ruku je moja optimisticka hipoteza jednako osnovana kao i par pesimisticki koje smo danas culi od njegovih navijaca.
                      I tada mu ja udarim jednu paralizu i vratim ga u normalu.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Protivrecan si, a sa takvim je najteze diskutovati ali hajde da pokusam samo ono boldovano.

                        1. Moze, jer ljudi se menjaju. Mi ne znamo celu pricu samo nagadjamo ali jedno je sigurno, Novak voli Jelenu i ispunice svaki njen hir. Putovanje u Ekvador ili otvaranje restorana, svejedno.
                        2. Naravno da moze da nadje normalan posao, ali zasto bi ga trazila. Novak zaradjuje dovoljno para za oboje.
                        3. Tebi je to simpaticno, meni nije. Mnogi bi hteli da se hrane zdravo ali to ne mogu sebi da priuste iz finanskijih razloga. Zdrava hrana je skupa. I neko je lepo rekao "Da se Jelena nije udala za Novaka radila bi u nekoj firmu za 300-400 evra, jela za dorucak burek a za veceru picu".
                        4. Drago mi je zbog tebe. Ja sam danas zagrlio zenu i kcerkicu i bilo mi je lepo. Pokusacu i ja da grlim drvo pa da vidim razliku.
                        5. Sa ovim se slazem, treba mu restart i povratak metodama koje su mu doneli uspeh.
                        Evidentno je da ti (i svi oni koji vrte tu pricu oko "grljenja drveca" po svim mogucim portalima) imate problem sa tim sto se on slikao kako grli drvo.. E sad, dal ti to smatras kao neku vrstu devijantnog ponasanja (dendrofilija) ili simpom nekog novog nacina zivota koji mu ne omogucava da igra vrhunski tenis, to ja ne znam. Samo ne mogu da zamislim da neko moze da mu zameri cinjenicu da je zagrlio drvo sam ili zajedno sa porodicom. Pa sta tu ima lose, ne razumem? Ovim primerom sam hteo da kazem da obican gest grljenja biljke ne donosi nekakvu promenu na bolje ili lose, niti moze da ima ikakav uticaj na radni dani ili na raspolozenje. Jednostavno to je njegov nacin da pokaze kako je u harmoniji sa prirodom i ko zna, mozda zeli da skrene paznju na to da moramo da postujemo i cuvamo prirodu (razumem da je malo glupo i infantilno, ali svakako poucno)
                        A sto se Jelene tice stvar je malo komplikovana. Nije ona pudlica pa da zivi zivot koji joj neko drugi namece. Covek kao zena trazi neki svoj put i identitet a ne da doveka zivi u senci muza/zene/rodjaka itd..bez obzira na njihova primanja. To je malo teze da se shvati ali je to jednostavno tako.
                        Nije uopste skupo hraniti se zdravo. Ne znam tu ali ovde (Italija) voce i povrce kao i razne semenije su dostupne svima (4-5 evra kosta pola kilograma bio semena on konoplje, lana, chia itd). Verujem da ni tu brokoli, kelj, cvekla, sargarepa, djumbir, razne semenije i ostale prirodne poslastice ne kostaju citavo bogatstvo.. svakako dosta manje od mesa i suhomesnatih preradjevina. Mozes da mi kazes "a ko ce to da ti jede?" E tu se slazem.
                        Samo nemoj da mislis da jedan otac i zreo covek kao so je Novak moze da zapusti sina i familiju samo zato sto voli da zagrli po koje drvo i da se baskari po travi..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Oko Gmaza.. Šta je poenta.. Koje će on moj u boksu kod Novaka.. To je za mene glavno pitanje..
                          On je prijatelj Marku.. Pomaže ljudima koji misle da im može pomoći.. Ok.. Ali koji će on kod Novaka u boksu.. Jedna od stvari koje mi se ne sviđaju( a tu je uticaj Gmaza), je ono "sektaško" pozdravljanje prema publici posle meča.. U početku sam mislio šta mu je sad ovo.. I onda vidim sa kim se druži i sve mi je jasno..
                          Novak je definitivno premršav.. Trebalo bi da porazmisli oko ishrane.. Lepo je što on poštuje Jelenu, ali njegovi napori i njeni su neuporedivi.. Tj. ona nema nikakve napore..

                          Ne sviđa mi se što ovoliko pišemo u periodu pauze.. To pokazuje da nije dobro.. Prethodnih godina uvek sam se resetovao ovih mesec i nešto dana.. Sad ne mogu.. Jbm te živote kada ti neko toliko znači a ne znaš ga lično..

                          Comment


                          • Mozda je striko Toni poslao Gmaza da unisti karijeru Djokovicu,obojica su Spanci ima logike.Mislite o tome!!!

                            Comment


                            • @Fićo ne iskazuje se poštovanje prema prirodi samo grljenjem drveća, već na mnogo načina.
                              Npr. da je postovao sliku gde porodično sade drvo ja bih bila mnogo srećnija.
                              Ljubav se ne dobija iz grljenja drveta već iz zagrljaja porodice, najboljeg prijatelja iliti bliskih ljudi.
                              Ni za Jelenu se ne slažem.
                              Ni jedna žena tenisera se ne eksponira toliko na DM sa svojim životnim principima, filozofijom, načelima ( nazovi to kako hoćeš) kao Jelena.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                @Fićo ne iskazuje se poštovanje prema prirodi samo grljenjem drveća, već na mnogo načina.
                                Npr. da je postovao sliku gde porodično sade drvo ja bih bila mnogo srećnija.
                                Ljubav se ne dobija iz grljenja drveta već iz zagrljaja porodice, najboljeg prijatelja iliti bliskih ljudi.
                                Ni za Jelenu se ne slažem.
                                Ni jedna žena tenisera se ne eksponira toliko na DM sa svojim životnim principima, filozofijom, načelima ( nazovi to kako hoćeš) kao Jelena.
                                Potpisujem.

                                Mi-4c

                                Comment

                                Working...
                                X