Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fića View Post
    Imaz i Jelena public enemies uan end cu. Ajde dok se sprdamo ali ne ne treba vredjati ljude i svaljivati krivicu na njih dvoje po svaku cenu. Novak je jedini krivac ovde.. covek se opustio, predao se nekim drugim stvarima/aktivnostima i uzeo produzeni odmor.
    Pa naravno da je Novak kriv cim je to sebi dozvolio ali to je njegov zivot, njegov izbor. A posle ovog klipa koji je Jelena postavila na svom instagramu uz poruku "Right reason. Right time. Right order" ja nemam nikakvu dilemu da je on pod velikm uticajem svoje zene. Posle Pepe Imaza "Amore y Paz" sad je nasla nekog lika koji propoveda mantru "Love.Breathe.Live"... gde ih bre samo nalazi.

    https://www.instagram.com/p/BM4HKwLh...enadjokovicndf

    Comment


    • Sad se prisetih da je Marej vec od početka sezona šljake davao intervjue kako je spreman da preuzme prvo mesto.Od tada počinje kljuckanje i medijska hajka na Novaka,koja je kulminirala Londonskim finalem.Da li je to bilo samobodrenje ili je vec tada nešto znao što mi sad nagadjamo
      Last edited by Dekson; 24-11-16, 11:03.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Pa naravno da je Novak kriv cim je to sebi dozvolio ali to je njegov zivot, njegov izbor. A posle ovog klipa koji je Jelena postavila na svom instagramu uz poruku "Right reason. Right time. Right order" ja nemam nikakvu dilemu da je on pod velikm uticajem svoje zene. Posle Pepe Imaza "Amore y Paz" sad je nasla nekog lika koji propoveda mantru "Love.Breathe.Live"... gde ih bre samo nalazi.

        https://www.instagram.com/p/BM4HKwLh...enadjokovicndf
        sani.draskovic joj je komentarom ojasnio
        Mada i smrt_starkama nije los, nije los uopste
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • To ti je istocnjacki fatalizam u modernom izdanju. Fatalista nikada nece biti sportski sampion.

          -------------------

          Dekson,

          Najavae da ce Mari uzeti prvo mjesto su pocele jos iza Uimbldon finala 2013. One se intezivirale iza osvajanaj Devis Kupa prosle godine. Ne moze se osporiti, da je Mari popravio igru i digao intezitet. Najave nisu bile prazne rijeci.

          Nikava medijska kampanja protiv Novaka, ako je takvog necega uopste bilo, nije pomogla Mariju da dodje tako rano do cilja. (I da je Novak pobijedio na WTF-u, Mari bi skoro sigurno bio broj jedan prije 01. aprila 2017.) Sam Novak je pomogao Mariju.
          Last edited by NI; 24-11-16, 11:32.

          Comment


          • Marej je zaslužio svojim talentom i zalaganjem da godinu završi na čelu. Samo jedva čekam da vidim kako će se to na njegovu psihu odraziti na početku godine. Lakše je vijati nešto nego braniti. A sad će Škot svima biti trn u oku i svi će kidisati ne bi li ga zbacili sa trona.

            Ovo pominjanje Jelene i njenog uticaja je degutantno. Ajmo sad da krivimo i pokojnog dedu i Jelenu Genčić zbog pada na listi.

            Comment


            • Ni
              slažem se sa tobom Marej iako je stalno bio u vrhu, ove sezone je najviše napredovao i zaslužio 1. mesto. Ono što sam hteo da kažem je da mediji nikada kao ove godine nisu toliko ulazili u privatni život nekog igrača, pa da mu češljaju i intimni i porodični život. Možda je tome doprineo i Novakov pad i njegove nespretne izjave. A pitanje je i koliko je to uticalo na njegovu igru.
              Last edited by Dekson; 24-11-16, 11:52.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Naravno da je degutantno, a pogotovu akcenat na odgovorima raznog polusveta na Jeleninom inst profilu. Koliko smo primitivni, neuki, nevaspitani, da se spustim na njihov nivo pa kažem.... koja smo stoka. A sasvim je normalan uticaj jednog partnera na onog drugog, bar vi u braku i dužim vezama to bi trebalo da znate ili to vidite samo kod drugih, kod sebe ne? Druga je stvar što je možda, ponavljam..možda Novak pod uticajem i nekih drugih. Meni je mnogo gore što ima potrebu i obavezu da srednjeg brata uzme pod svoje okrilje, koji pri tome ima 25 godina. Da mu poomogne svakako, ali...


                Originally posted by NI View Post
                Cudi me ovo od Armenulica. On je ozbiljan covjek koji zna kako teniski svijet funkcionise.
                Nemoj ništa da te čudi, jer je to težak škart od portala i veliko pitanje da li je istina.
                Last edited by miloolja; 24-11-16, 11:56.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ovo pominjanje Jelene i njenog uticaja je degutantno. Ajmo sad da krivimo i pokojnog dedu i Jelenu Genčić zbog pada na listi.
                  Ti ne vidis ono sto vecina ovde vidi ali nema veze, imas pravo na svoj stav. Samo ne znam kakve veze ima Jelena Gencic sa ovim. Ona je bas najbolji primer kako se velikim radom i naporima moze doci do rezultata. Sta ce Mareju Pepe Imaz kada iza sebe ima Lendla, koji ga tera da besumucno trenira. Neko je ovo radio tokom leta:



                  A neko grli drvo i crpi snagu iz prirode.



                  Ako mene ptas, ja sam uvek za prvu varijantu.
                  Last edited by skeptik; 24-11-16, 12:02.

                  Comment


                  • Inače Novak je u kondiciji tako što grli drveće?? Jer nešto nisam primetila da sa istom ima problema...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Poenta je da je Marej u boljoj kondiciji od Novaka. To ranije nije bio slucaj. A cisto sumnjam da mu grljenje drveta u tome moze pomoci.

                      Comment


                      • Nisam baš dugo na ovom forumu jedno godinu dana, čini mi se da je u početku bilo dozvoljeno kirtikovanje igrača usko vezano za tenis,poteze na terenu i tako to. Mešanje u privatni život je bilo opravdano zabranjeno, ovo sad se ne zna ni ko pije ni ko plaća.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Mari jeste mentalno stabilniji i u boljoj kondiciji nego što je ikada bio, od Novaka nije u boljoj fizičkoj kondiciji ni slučajno.
                          Last edited by miloolja; 24-11-16, 12:12.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Dekson View Post
                            Nisam baš dugo na ovom forumu jedno godinu dana, čini mi se da je u početku bilo dozvoljeno kirtikovanje igrača usko vezano za tenis, mešanje u privatni život je bilo opravdano zabranjeno, ovo sad se ne zna ni ko pije ni ko plaća.
                            Nemoguce je odvojiti privatni zivot od profesionalnog. To je sistem spojenih sudova. Ovde je cela poenta da Novak treba manje da filozofira a vise posveti treninzima ako zeli da bude komepativan Mareju.

                            Comment


                            • Olja, to akcentovanje komentara polusveta je cista sala. Tj skretanje paznje na odredjene stvari.
                              Slazem se da uticaj supruznika svakako treba da postoji, s tim sto taj uticaj ne mora nuzno da bude dobar - slozices se i sama sa mnom. E sada u koliko nije dobar, normalno je da treba makar pokusati promeniti ga. Naravno, Novak i Jelena treba da pokusaju a ne razni likovi svojim komentarima. Samo sto mi moramo da prihvatimo da ce uvek biti takvih likova koji ce ostavljati nesto u tom fazonu - u ostalom verujem da se slazes sa mnom. Mislis isto kao i ja, samo sto svako od nas to na svoj nacin predstavlja ....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Naravno da se ne slažem. Da li je nečiji uticaj dobar ili loš na drugog partnera, nismo ni ti ni ja ovde merodavni da o tome raspravljamo i komentarišemo. Uostalom ako je njima dobro... a opet ako imi nije zna se kako se to već završava, prema tome....
                                Last edited by miloolja; 24-11-16, 12:21.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X