Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek sam govorio da je moj san da Novak osvoji FO i nadam se da ce nastaviti da mi ispunjava zelje ove godine
    Wimbledon bi mu sigurno vise znacio kao i vecini fanova ali meni bi bilo draze da uzme turnir koji je zadnjih nekoliko sezona uzimao samo jedan igrac...
    ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


    "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Novak je prošle godine ispao u 1/4finalu od Melcera i brani 360 bodova.
      Polufinale mu nije dovoljno da bi bio prvi, jer bi tada zaradio 720 poena... u odnosu na Nadala razlika je 405....a sa ulaskom u finale dobio bi 1200 i tada je sigurno prvi, bez obzira na Nadala, koji bi eventualnim osvajanjem RG samo odbranio prošlogodišnjih 2000 bodova. Jel ok?


      svaka cast na pojasnjenju i informacijama

      Comment


      • Novak je u ovom trenutku broj 1 na svetu.....kada se skinu bodovi sa RG..to izgleda ovako....
        http://tennislive.free.fr/
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Vuja View Post
          svaka cast na pojasnjenju i informacijama
          Hvala
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Srećan rođendan čovjeku koji nas čini ponosnim. Želim mu sve najbolje u životu i karijeri....
            NOLE SREĆAN TI ROĐENDAN!!!!!!
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Nole srecan rodjendan!!!!

              Comment


              • NOLE LEGENDO!!! Ako Bog da osvojićeš RG!!!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Srećan rođendan i neka te služi zdravlje sve ostalo što želiš,ćeš, siguran sam postići

                  Comment




                  • Nole srećan, berićetan i najlepši rođendan, kao i svaki naredni ti želimo! Da si nam zdrav, veseo i srećan uvek bio! Živeo!




                    Đoković: Nema prijateljstva sa Nadalom i Marejem dok se borimo za istoriju


                    Novak Đoković se ne ustručava da o svojim konkurentima priča koristeći samo reči hvale. Ipak, iako je sa nekima od njih u veoma bliskim odnosima, pred svoj prvi nastup na ovogodišnjem Rolan Garosu ističe da mesta za prava prijateljstva i nema dok se bore za mesto u istoriji, i pored toga što bi voleo da kao penzioner sa njima uz pivo analizira aktuelnu borbu.



                    Priču o seriji od 37 uzastopnih pobeda u 2011. godini Nole započinje konstatacijom - da se ne slaže sa konstacijom koja vlada ne samo u Srbiji, već i u dobrom delu sveta.

                    “Naravno, svestan sam da me ti ovogodišnji rezultati ‘guraju’ ispred Nadala, ali ne bih mogao da se složim sa tim. Uostalom, Rafa me je dobio dva puta na Rolan Garosu”, kaže Đoković.

                    Kada govori o španskom teniseru, baš kao i o Rodžeru Federeru, Nole koristi samo hvalospeve. Kako ističe, sasvim zaslužene jer se radi o velikanima “belog sporta”.

                    “O Rafi mogu da kažem samo lepe stvari. On uvek gleda da napreduje u svojoj igri, a pritom ga nikada nećete videti da ne poštuje nekog drugog igrača. O Rodžeru, sa druge strane, njegovi rezultati sve govore. Sa 16 osvojenih Grend slem titula on je najbolji igrač svih vremena. Možda sada gubi malo češće nego ranije, ali sve bi moglo da se promeni ako trijumfuje u Parizu i na Vimbldonu”, ističe najbolji teniser Srbije.

                    Konstatujući da bi za sam tenis bilo dobro da on i Endi Marej počnu da bivaju konstantna opasnost po Nadala i Federera, Nole se polako osvrće i na međuljudske odnose koji vladaju u teniskoj eliti.

                    “Mislim da nas četvorica imamo krajnje korektan odnos, sa velikim poštovanjem jedni za druge. Ponekad izađem na večeru sa Endijem i Rafom, ali je realnost takva da mi zapravo i ne možemo da budemo pravi prijatelji dok se borimo za mesto u istoriji. Ali, jednog dana, kada se svi oprostimo od tenisa, sigurno je da ću voleti da sednem sa svima njima, sa njihovim familijama, pa da uz pivo prepričavamo kroz šta smo sve prošli”, kaže Đoković.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ziko daj tortu za rodjendan coveku

                      Comment


                      • Originally posted by MiljanVR View Post
                        odličan klip..nadam se da ovde nece stati..

                        srećan rođendan Nole..da nam budeš živ,zdrav i veseo..
                        i da nastaviš da nas uveseljavas!
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by MiljanVR View Post
                          Miljane svaka čast za video...
                          Baš je uživanje gledati ga...
                          I nekako ga dostaviti Matsu, čisto da i on malo uživa...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nole srecan rodjendan!!!
                            Zelim mu dobro zdravlje, a za ostalo ce se LEGENDA sama potruditi i osvojiti.
                            Hvala za sve srecne trenutke koje si podario, u nadi da ce ih biti jos mnogo!!!
                            Uzdravlje i ZIVELI

                            Comment

                            Working...
                            X