Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se da je glupost, a i nadam se iskreno da one do Novaka dolaze u što manjem broju, bar ako je pametan, pogotovu u ovom postnovoizabranomNo1 periodu.

    A to što je Mats nekada izjavljivao, u ovom momentu nema mnogo veze... okolnosti se menjaju, ljudi se menjaju, nekako po pravilu na gore, to samo u filmovima na bolje... a izjave mu u poslednje vreme baš i ne idu na ruku, pogotovu što nikada za nikog drugog ništa slično nije rekao, niti mogu da zamislim tako nešto kaže.
    Last edited by miloolja; 23-11-16, 11:58.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pepe Imaz objasnjava kako je Novak podneo poraz u Londonu:
      "Ma, to je sve obična priča o brojevima i on je to prirodno prihvatio. On je neko kome je to u prirodi, zato je iskreno čestitao Endiju. Život se nastavio i nakon tog poraza i mogu vam samo preneti sliku iz njegov svlačionice u kome su ga sačekali supruga Jelena sa sinom Stefanom, da poželi svom detetu laku noć. Zaista sam srećan što sam prisustvova takvom momentu porodične ljubavi, čiste prirodnosti. Naravno, Novak će nastaviti da igra tenis i daće sve od sebe, ali uz novi pristup."
      http://www.mozzartsport.com/vesti/pe...e-oseca/152049

      Comment


      • Jelena je za sve kriva - insekt me nikada nije prevario!!!!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nastavice da igra tenis ali uz novi pristup. Onda bolje da ne nastavlja

          Ovaj ce mu biti novi prvi trener, tacno vidim. Pa bolje Boca da bude sto puta nego guru.
          sigpic

          Comment


          • Odlazi BB
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Je li zvanicno? Mada covjek je vise nego jasan bio, ako ce Novak da igra tenis on ce ostati, ako ce da se glupira nece i to je to. Vise nego posteno s njegove strane.
              sigpic

              Comment


              • Sjajno, neverovatne stvari. Jebote Guru prvi trener, jel moguce
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Gledaj ti facu njemu i Jeleni. To su strasne stvari. Ona kao da kapi krvi nema, a on sa blazenim osmjehom, da je milionima placen da unisti Djokovica pa ne bi bio ovako srecan.

                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ne, nije zvanično, ali od one porklete konferencije na terenima u BG sve ide ka tom cilju.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne mora da znaci da ce Guru biti trener i ako BB ode.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ostace Vajda, mozda mu ponovo dodje da putuje pa bude opet prvi trener? A Vajda inace ne trpi sranja iako je prilicno blage prirode. Kad je postavio Martina Vajda je ludio.
                        sigpic

                        Comment


                        • A pitanje je i za Vajdu, bice on tu svakako ponekad, samo ne znam da li ce moci da bude stalno sa Novakom. Jer u ostalom to je jedan od razloga sto je i BB doveden (jer Vajda nije vise mogao konstantno da putuje sa Novakom) ... sada moguce je da se naprasno vrati Vajdic i krene opet kao i pre, opet ja ne verujem.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ne znam, meni je sve ovo tesko da svarim.
                            Jelena od onog izleta u Nikaragvu ili gde je vec bila ima ogroman uticaj na Novaka. To je bill za vreme Wimbledona.

                            Sve ide u tom pravcu da ga tenis ne zanima koliko bi trebalo, a kada je tako onda bolje zavrsiti karijeru I kupiti kartu za Tibet. Ja stvarno necu moci to da gledam...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jebote ispade ta Jelena, k'o Yoko Ono.
                              Prokleta Je(le)rina

                              Comment


                              • Pa nema nesto previse opcija barem kad pricamo o legendama, Mekenro jedino, Mats nema sanse iako bi bio najbolje rjesenje, Edberg mu nista ne moze donijeti, Agasija i Samprasa ne zanima to.

                                No Beker je bio bas jasan, Novak je sef i ako Novak zeli da bude profesionalni teniser i dalje nastavice. Od Novaka zavisi, tako da je potpuno svejedno ko god ce biti ako Novak nije posvecen tenisu na pravi nacin.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X