Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Misljenja sam da preterujete sa ocekivanjima a potom i sa negativnoscu kada gubi.

    Sta god Djokovic odluci ,njegov je to zivot i njegova karijera . Treba li pominjati kakva nam je navijacka zadovoljstva i kakav tenis pruzao svih ovih godina, Koliko mu je zapravo tesko u teniskom establismentu u borbi sa vetrenjacama, ne znam da mozemo li i delom biti svesni ,jer nismo u njegovoj kozi.
    Dok igra ja cu biti svim srcem uz njega pa makar ispao i iz prvih 100.
    Kao i svi ostali ovde maxx-o ali svako na svoj nacin.
    Jbg nisu svi suzdrzani i umereni, kulturni, pa i korektni kao ti - na primer.
    Toliko si korektna da mene nekada izludis svojom korektnoscu keve mi
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Kao i svi ostali ovde maxx-o ali svako na svoj nacin.
      Jbg nisu svi suzdrzani i umereni, kulturni, pa i korektni kao ti - na primer.
      Toliko si korektna da mene nekada izludis svojom korektnoscu keve mi
      Ma gde korektna znam i ja ponekada da zapenim ovde (na forumu mislim)
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Maksa je kao Novak, politicki korektna. Ne moze se tako, ostavite tu jogu
        sigpic

        Comment


        • Makse od joge
          Ne pomaže mi nešto sada
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Maksa je kao Novak, politicki korektna. Ne moze se tako, ostavite tu jogu
            Dozivljavam to kao kompiment i to veliki

            A joga, probajte ljudi, pa cemo onda diskutovati
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Na sta ciljas?
              Vladane bas na ono sto si i ti pomislio pa jos vise posle mog posta. Moram malo u ilegalu... ne mogu ove miseve da gledam i trpim kako hejtuju i pljuju... ajde donekle mogu "tamo" ali ovde na fan temi nikako.

              Poz.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • A ne, nemojte kao Maksa da podržavate svog igrača i kad dobija i kad gubi, ajde popljujte ga još malo.. ako je to jedini način da vam bude lakše..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Jbt,on je ladno delio cokoladice opet novinarima...Sada gledam slike sto je Viskov kamerman kacio.Pa mi smo svi ludi bre ovde,njega bre boli patka !

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Vladane bas na ono sto si i ti pomislio pa jos vise posle mog posta. Moram malo u ilegalu... ne mogu ove miseve da gledam i trpim kako hejtuju i pljuju... ajde donekle mogu "tamo" ali ovde na fan temi nikako.

                    Poz.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Pa ako je to uradio tek nema opravdanja, a posebno nikad za tako nesto ne treba da se sazna. Takve stvari su za najvecu kaznu i osudu.
                    Originally posted by jagodica View Post
                    A ne, nemojte kao Maksa da podržavate svog igrača i kad dobija i kad gubi, ajde popljujte ga još malo.. ako je to jedini način da vam bude lakše..
                    Ne moze Novak da bude izuzet kritike. On je javna licnost, kritika mora da postoji. Kad nesto smatras nejasnim to treba da kazes, ja nikad necu moci da opravdavam svai njegov potez, svaku njegovu izjavu. To nije navijac.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Ma gde korektna znam i ja ponekada da zapenim ovde (na forumu mislim)
                      Da ne ispadne da ti se uvlacim, ali realno je da si ti divna osoba, koja sebi ne dozvoljava ispade u javnosti (ako ovaj forum mozemo tako da okarakterisemo izmedju ostalog), ali je to ponekada u trenutcima nekoh gadnih poraza zna toliko da zasmeta. Ne znam, mogu slobodno da kazem da ti i zavidim sto uspevas da budes takva.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pa ako je to uradio tek nema opravdanja, a posebno nikad za tako nesto ne treba da se sazna. Takve stvari su za najvecu kaznu i osudu.


                        Ne moze Novak da bude izuzet kritike. On je javna licnost, kritika mora da postoji. Kad nesto smatras nejasnim to treba da kazes, ja nikad necu moci da opravdavam svai njegov potez, svaku njegovu izjavu. To nije navijac.
                        Aaa ne to Vladane... ipak nisam razumeo jedan od tvojih postova iznad ustvari mozda jesam ali ti mene nisi skontao... a mislimo ISTO.

                        Ne ucestvuje Novak u tome uopste direktno.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Da ne ispadne da ti se uvlacim, ali realno je da si ti divna osoba, koja sebi ne dozvoljava ispade u javnosti (ako ovaj forum mozemo tako da okarakterisemo izmedju ostalog), ali je to ponekada u trenutcima nekoh gadnih poraza zna toliko da zasmeta. Ne znam, mogu slobodno da kazem da ti i zavidim sto uspevas da budes takva.
                          Još ruža i zbarit ćeš je. Gotova je

                          Sve na stranu, Maxa je prva liga. Velika i u Novakovoj pobjedi i porazu.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Aaa ne to Vladane... ipak nisam razumeo jedan od tvojih postova iznad ustvari mozda jesam ali ti mene nisi skontao... a mislimo ISTO.

                            Ne ucestvuje Novak u tome uopste direktno.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Nego kako, indirektno? Mora to da uradi, je li to oces da kazes? Takodje za najstrasniju osudu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Misljenja sam da preterujete sa ocekivanjima a potom i sa negativnoscu kada gubi.

                              Sta god Djokovic odluci ,njegov je to zivot i njegova karijera . Treba li pominjati kakva nam je navijacka zadovoljstva i kakav tenis pruzao svih ovih godina, Koliko mu je zapravo tesko u teniskom establismentu u borbi sa vetrenjacama, ne znam da mozemo li i delom biti svesni ,jer nismo u njegovoj kozi.
                              Dok igra ja cu biti svim srcem uz njega pa makar ispao i iz prvih 100.
                              Nakon jučerašnjeg dana moja očekivanja su bila realna.

                              Svi su uz Novaka, s tim što ja ne bih mogao da podržavam osobu dok tone u provaliju a ne mora.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nego kako, indirektno? Mora to da uradi, je li to oces da kazes? Takodje za najstrasniju osudu.
                                Ako je ulog dosta veci, najveci-najstrasniji moguci?

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X