Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Koliko je nedostajala ovakva igra


    Malo je drugi servis skripao ali necemo sad..
    Max trebao je ovu moc da ostavi za sutra, kad ovako igra ne moze mu niko nista.

    NI je tamo 99% ... sad ce on sa izvestajem

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Necu pitati NI-a , za mene to je privatno pitanje (on naravno moze napisati ako zeli )

      Poprilicno je ocigledno da sam milsila na O2 arenu , posto nam je je prosle godine pisao izvestaj sa finalnog i ako se ne varam jos nekog meca
      Pazi imamo ovde opciju da napisemo lokaciju = ko hoce moze, ko nece ne mora, ko hoce moze i da se zeza sa tim. Ali nije to neko bog zna kakvo privatno pitanje.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Da nije NI onaj momak koji je istrčao na teren
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Pazi imamo ovde opciju da napisemo lokaciju = ko hoce moze, ko nece ne mora, ko hoce moze i da se zeza sa tim. Ali nije to neko bog zna kakvo privatno pitanje.
          Ja sam svoju napisala , NI svoju nije a ja to postujem

          Msm bez veze je da raspravljamo sta ko smatra privatnim ili ne.


          Nego videste li onaj FH, kad ne raspolovi mukicu Keia
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Koliko je nedostajala ovakva igra


            Malo je drugi servis skripao ali necemo sad..
            Mnogo vala.
            I ovakve emocije.

            Sutra se prvi put sastaje sa Endijem otkako se ovom vratio Lendl. Da vidimo hoce li to napraviti neku razliku.
            Samo ti Novace igraj kao sto si veceras igrao pa da imamo cemu da se nadamo.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by Dekson View Post
              Da nije NI onaj momak koji je istrčao na teren
              Pu, pu onda ga ne bi "videli" bar 3 godine.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by tea View Post
                Mnogo vala.
                I ovakve emocije.

                Sutra se prvi put sastaje sa Endijem otkako se ovom vratio Lendl. Da vidimo hoce li to napraviti neku razliku.
                Samo ti Novace igraj kao sto si veceras igrao pa da imamo cemu da se nadamo.

                Naravno, ovakva igra najvse raduje.Samo neka nastavi

                Da, emocije upucene ka neznalicama u publici. Ne mogu da shvatim da, ma koliko ljudi imali kao favorita bilo kog igraca pa i domaceg a nije na terenu trenutno, nisu u stanju da nagrade aplauzom fanstasticne poteze i igru direktnog konkurenta, a istovremeno aplaudiraju njegovoj gresci ili sasvim prosecnom udarcu slabijeg igraca kada osvoji poen.
                Reziser ovog prenosa ,posebna prica. Prikazuje tugaljivog Willandera, razocaranog, ovog Djokovicevog savetnika/trenera sta vec, zumira i ceka promenu mimike na njegovom licu..
                Last edited by Maxx-a; 19-11-16, 23:16.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Maksa politicki korektno za gurua i vraca kaze savjetnik
                  sigpic

                  Comment


                  • Vrač 1/1, a mi tako politički korektno nikad nećemo znati i onda će Čačanin da galami na nas

                    Comment


                    • Ok, momci opasni ste
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Napisao sam moje vidjenje. Nisam planirao ici sutra ali moram. To je ipak prvi put da se prvo mjesto odlucuje u finalu zavrsnog turnira. Upravo sam dobio kartu.

                        Comment


                        • To je to, direktan duel u kome pobednik nosi sve. Bio je Novak jednom vec u ovakvoj situaciji na RG 2014 i nije uspeo, videcemo ga sutra koliko je naucio od tada. Vecerasnji nastup sigurno daje nadu, ali bice pakleno tesko. Strasan ce biti pritisak na obe strane, Mari je u sjajnoj seriji, danas je dobio mec u kome je bio na ivici ponora, samopouzdanje verovatno probija krov dvorane, ostao je samo jos jedan mec pa ni umor nece verovatno igrati neku ulogu. Novak je branilac titule, ovo je njegov bastion vec nekoliko godina, ima priliku da tek sto je izgubio prvo mesto odmah ga i povrati. Veceras mi se bas svideo servis, mnogo lakih i brzih poena, malo skripi na drugom i to moze biti potencijalna opasnost sutra. Samo da bude fokusiran na teren i ne obraca sta se dogadja okolo. Idemo!

                          @Ni - lepo se provedi i uzivaj, nadam se da ces biti zadovoljan na kraju meca
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Moje je misljenje da ce presudan biti mentalni pristup, uz naravno tehnicko-takticke karakteristike /gde su najmocniji/- sledi "duel titana", a nama uzivanje i zadovoljstvo
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Prvi put vidim ovo ove godine

                              https://www.youtube.com/watch?v=iUe12fAsBNI

                              https://www.youtube.com/watch?v=Azk567X4vvs

                              https://www.youtube.com/watch?v=Qhi9BorhzoU

                              Steta sto ovo postoji samo na ovom turniru.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X