Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tri pobede u grupi (sve Top10 igraci, odavno nije bilo tih pobeda), preokret protiv Tima, dobijen dosta tezak mec protiv Raonica u dva seta, danas cisto odradjivanje. Ima nekih naznaka napretka, spasavao je dosta gemova gde su protivnici imali BL, nije zakazao nijednom na servisu u zavrsnici setova, dobijena 2 TB protiv Raonica, dosta pozitivan stav na terenu (vidi se zelja i volja). Jos uvek igracki ne deluje dobro, previse jeftinih gresaka, ponekad kasni da se namesti na udarac, ne moze da "siri" teren. Valjda ce te stvari koliko toliko popraviti u narednom mecu.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • A evo i kako se šali sa Viškovićem

      http://sportklub.rs/Video/Tenis/ATP/...o-moj-mec.html
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Svi smo propustili "mali" detalj...750-a pobeda u karijeri

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • ... ‚‚ Srpski teniser Novak Đoković oborio je još jedan rekod na završnom godišnjem ATP turniru u Londonu, pošto je sa tri pobede u grupnoj fazi takmičenja postao igrač sa najboljim odnosom pobeda i poraza u istoriji tenisa. ... ‚‚

          ‚‚ Đoković je protiv Davida Gofana ostvario 750. pobedu u karijeri. S obzirom da je do sada izgubio samo 154 duela, Đoković je dobio 82,96 odsto mečeva i pretekao je legendarnog Bjorna Borga, čiji je procenat uspešnosti 82,74 odsto (609-127). ... ‚‚


          http://www.kurir.rs/sport/tenis/nema...clanak-2549581
          Last edited by nikas; 19-11-16, 22:21.

          Comment


          • "Aj em sori aj em lejt" by Novak Djokovic !!!
            Idemooo!!!

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Koliko je nedostajala ovakva igra


              Malo je drugi servis skripao ali necemo sad..
              Similis simili gaudet

              Comment


              • One more step!

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1200356

                  Jedino Pilić i ovaj forum pominju Novakovu 6. brzinu. Hmmmm... ☺

                  Mi-4c
                  Hoćeš reći da NI može biti Pilić, lako moguće. NI=Nikola, realnije je da je Pilić nego Tesla.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Hoćeš reći da NI može biti Pilić, lako moguće. NI=Nikola, realnije je da je Pilić nego Tesla.




                    Da li je NI opet u Londonu?
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Pa NI zivi u Londonu tako da je on uvek u Londonu.... Ili mozda blizu Londona.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Vidis to nisam znala
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Nisam ni ja siguran ali verujem da je negde na ostrvu, tj Britanskom tlu. Pricao mi je ali sam zaboravio gde. Pitaj ga kada ga vidis.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Necu pitati NI-a , za mene to je privatno pitanje (on naravno moze napisati ako zeli )

                            Poprilicno je ocigledno da sam milsila na O2 arenu , posto nam je je prosle godine pisao izvestaj sa finalnog i ako se ne varam jos nekog meca
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pa NI zivi u Londonu tako da je on uvek u Londonu.... Ili mozda blizu Londona.
                              Ako živi u Londonu ne znači da je uvijek tamo ili blizu, može da bude i daleko. Moguće da je sve to bila maska kako bi sakrio da je javna ličnost, nije računao da će ga Neša otkriti

                              Comment


                              • Nesa uvijek svakog otkrije

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X