Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali, od nekoliko milijardi (ljudi na planeti), ti si upravo to uradila(...)!
    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Originally posted by Dragooon View Post
      Ali, od nekoliko milijardi (ljudi na planeti), ti si upravo to uradila(...)!
      Hahahahaha... simpatičan zaključak...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Hahahahaha... simpatičan zaključak...

        Valjda nisi čitala "između redova"! Hahahahihiha
        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

        Comment


        • Sa tvita:
          Had a visit to L'Equipe headquarters in Paris. Great facilities to work for journalist.Really good and fun interview. Will update you soon!
          They won a 2010 Best ATP Media award,and they deserve it. Really organised and informed. They prepared me a cake as well! Merci beaucoup :-)
          Original statue of liberty :-) How many of you knew that? ;-)

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Баш је Типса могао да изфолира на Србија опену да изађе и да одигра пар поена како би новаку помогао да направи тај рекоред, овако се то не рачуна, а мене је залудео док нисам укапирао да се тај меч не важи...

            сада би било 38....овако ..37
            sigpic

            Comment


            • Pogledajte kakvi talenti rastu u nasoj maloj Srbiji! Have a look at this video, my country might be small, but it has big sport talents!
              http://www.youtube.com/watch?v=uAtEIxMm-44&NR=1
              Kada Novak kaze.....pogledajte video....mala ima samo 4 godine...... ovo je strasno....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Baš sam krenuo postaviti link, preduhitrio si me Kako mala Lea lupa po loptici, ovako nije ni Novak

                Comment


                • Odusevila me je, kakav Bh i Fh, imamo Novu Moniku Seles.....veca mrezica od nje.....
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Da, baš tako djeluje, već sad ima kretanje i prilazne udarce bolje od većine teniserki

                    Comment




                    • Neka se spašava ko može, ovoj dvojici nema spasa



                      Još jednom Lea, kakve samo sitne koračiće izvodi pri udarcu, reket uperen pravo u protivnika dok čeka udarac, radi sve kako treba a tek prohodala. Vremenom će preći na jednorucni FH, normalno da to sad nije izvodljivo jer nema snage, mada može i kao mala Mo ostati pri dvoručnom Kakva će ovo mašina biti, upija sve što joj se kaže, ima da jede na WTA

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post



                        Još jednom Lea, kakve samo sitne koračiće izvodi pri udarcu, reket uperen pravo u protivnika dok čeka udarac, radi sve kako treba a tek prohodala. Vremenom će preći na jednorucni FH, normalno da to sad nije izvodljivo jer nema snage, mada može i kao mala Mo ostati pri dvoručnom Kakva će ovo mašina biti, upija sve što joj se kaže, ima da jede na WTA
                        Fantastična je!
                        Samo da nastavi da radi!
                        Bravo dušice!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Deuce magazin o Novakovoj nepobdivosti...

                          http://www.atpworldtour.com/News/DEU...-Djokovic.aspx
                          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                          Comment


                          • Stvarno strašno udara, i BH ima kao da je trenirala već nekoliko godina, samo joj fali da poraste ništa više. BRAVO LEA

                            Comment


                            • ĐOKOVIĆ ČUVA TAJNU

                              Novak: Ne mogu da otkrijem šta jedem


                              Disekcija neverovatnih uspeha Novaka Đokovića se nastavlja i posle otkrića da je doktor Igor Četojević izbacio gluten iz njegove ishrane svi traže odgovor na pitanje "šta jede trenutno najbolji teniser sveta". Novak ne želi da da odgovor.



                              "Ne mogu da vam otkrijem detalje, jer je to privatna i profesionalna stvar. Mogu samo da kažem da sam odlučio da pokušam nešto drugačije zbog zdravstvenih tegoba, alergija i problema sa vrućinom. Hteo sam da vidim da li će upaliti i upalilo je", rekao je Novak.

                              Srpski teniser će svoju kampanju na Rolan Garosu započeti duelom sa Tijemom de Bakerom, a nakon njega ga očekuje prilično težak žreb.

                              "Niko nije nepobediv, iako ja iza sebe imam veliku seriju. Ponavljam iz nedelje u nedelju da se trudim da o tome ne razmišljam. Ne želim da razmišljam o tome kada će se niz završiti jer bih tako razmišljao o porazu. To nije moj pristup. Želim da uvek budem pozitivan i zato idem korak po korak i razmišljam samo o sledećem meču. Mislim da je to pravi stav i očigledno je da funkcioniše", rekao je Đoković.

                              On je ponovio da očekuje da će mu igre na grend slem turniru više prijati od Mastersa zbog lakšeg rasporeda, bez obzira na to što se na Rolan Garosu do pobede stiže posle tri osvojena seta.

                              "Dobro je što ovde igramo svaki drugi dan, tako da imaš vremena za odmor. Znam šta treba da radim. Nemam zdravstvenih problema, fizički sam spreman i uveren da mogu da igram pet setova. Za to se pripremam", rekao je Novak.
                              http://sport.blic.rs/Tenis/197775/No...ijem-sta-jedem

                              Last edited by miloolja; 21-05-11, 13:08. Reason: Dodatak foto
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nole na FB:#Teddy Riner, @monfilsgael @DjokerNole. We are getting squeezed by judo world champion in the locker http://yfrog.com/hsvc0rjj
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X