Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I BB cestitao novom broju 1.

    Comment


    • Jel Novak stigao da izljubi Endija i da mu od srca čestita?

      Comment


      • Originally posted by straxx90 View Post
        Mozda bi trebalo obratno.
        Mozda treba da bude obratno. Bilo kako bilo, u slucaju da Novak i Beker produze saradnju, lakse bigh disao.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          I BB cestitao novom broju 1.
          "Pravi" trener ne bi trebao ovako javno i iskreno da čestita, pa sta sada još samo fali, da mu i Novak čestita i salje srca preko Twittera?!

          Beckerov ego je veći od Novakovog i ja osecam da neće nastaviti saradnju. Bb je doveden ne samo zbog igre na mreži ili rada na psihickoj prednosti nego i zbog medija ali taj deo je apsolutno uprskao svojim Twitter ispadima i suviše otvorenim intervjuima.

          Slazem se inace sa komentarom Niki da porodica ne ume da ga podrži kako treba mada mislim i da su Jelena i Novak imali dogovor tipa deri i drži 1 mesto do drugog deteta ali kako im to još nije uspelo oboje su upali u veliku krizu i samo se nadam da niko od njih nije u nekoj depresiji (to je po meni jedino objašnjenje zašto su ga brat i 'guru' a ne treneri pratili Parizu) i ubrzo se oporaviti.

          Nemojte pogrešno da me razumete i mnogi ovde znaju da sam veliki Novakov fan - znaci ne želim dodatno da mračim ali imam osećaj da Novak nosi prevelik teret i da mu je zaista dosta toga.
          Last edited by Maja; 05-11-16, 23:09.

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Jel Novak stigao da izljubi Endija i da mu od srca čestita?

            Comment


            • Originally posted by Maja View Post
              "Pravi" trener ne bi trebao ovako javno i iskreno da čestita, pa sta sada još samo fali, da mu i Novak čestita i salje srca preko Twittera?!

              Beckerov ego je veći od Novakovog i ja osecam da neće nastaviti saradnju. Bb je doveden ne samo zbog igre na mreži ili rada na psihickoj prednosti nego i zbog medija ali taj deo je apsolutno uprskao svojim Twitter ispadima i suviše otvorenim intervjuima.
              Apsolutno .


              Mislim da ce se Djokovic nece odluciti za dalju saradnju, vec je Beker i to insuinirao u svoim tittovima i to sa prilicnom gorcinom rekla bih.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Mislim da propusta London zbog povrede desne ruke. Ne znam koliko istine ima u tome, neki britanski novinar je objavio.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Svojevremeno sam zdušno podržao dolazak Bekera. Bio je to pravi potez u pravom trenutku o čemu svedoče rezultati.
                  Međutim od RG-a Beker svoj posao ne obavlja valjano. Novak kao njegov posao zapao je u velike probleme dok Beker za to vreme tamo negde živi svoj život ne mešajući se u svoj posao.
                  Bez obzira u kakvo god stanje dospeo njihov odnos Beker ukoliko je trener sa stavom morao je da reaguje i to radikalno. Trener sa stavom bi izašao pred pulena i postavio ultimatum po cenu da posao izgubi. Ili radimo kako treba ili razlaz jeste formula kojom bi pokazao da mu je stalo.
                  Ali avaj Beker se odlučio na čekanje i komunikaciju putem društvenih mreža u vidu postera sa tuđim porukama mudrosti. Zakazao je u svim na oko sporednim a ipak glavnim ulogama koje su mu namenjene i kao motivator, PR i kao zaštitnik od sive teniske eminencije.
                  Zbog navedenog moj glas ide u prilog Bekerove smene.
                  Last edited by pecaros; 06-11-16, 08:36.
                  sigpic

                  Comment


                  • Treba otići u London bez servisa bez forme bez igre, i svojim prisustvom krunisati novog No1

                    Sav ovaj rijaliti mi deluje kao neki master-plan

                    Vratiće se Nole ponovo na tron, nezna atp s kim ima posla.



                    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      .
                      ..
                      Ali avaj Beker ... Zakazao je u svim na oko sporednim a ipak glavnim ulogama koje su mu namenjene i kao motivator, PR i kao zaštitnik od sive teniske eminencije.
                      ..
                      Upravo sam sve to htela da kazem ali si ti sve bolje formulisao.

                      Meni doduse i dalje nije jasno zasto i kako Novak ne moze da angazuje PR tim profesionalaca koji je uostalom odavno trebao objasniti BB da se mane twittera i suvise otvorenih intervjua. Mislim da on nije i ne zeli da prihvati da je business business a ne prijateljstvo. Takav je ...

                      Comment


                      • Posle danaslje pobede Mareja mislim da bi po Novaka najbolje bilo da igra polufinale bas protiv Endija u Londonu. To pod uslovom da Endi tamo nema 3 pobeda, a Djokovica 1. Vrlo verovatno je da Endi dobije sva tri meca u grupi a Novak dva. Onda ako bi ugrali u polufinalu, njihov mec bi odlucio prvo mesto na kraju godine. Generalno bice bitno koja ce polovina prva da igra. Ako to bude Endijeva, hipoteticki ako bi Novak imao dve pobede pred trece kolo, a Endi tri, Novaku bi bolje bilo da gleda da bude drugi u grupi Da je Endi izgubio danas, sve bi bilo obrnuto.

                        Voleo bih da vidim mec izmedju Novaka i Endija koji bi odlucivao prvo mesto na kraju godine.

                        Comment


                        • Ni bi bilo ravnopravno, mora Nole malo da iscoolira, da li je povreda razlog sto ne moze da pruzi maximum, da li zbog toga ne moze da maksimalno trenira ko će ga znati
                          Nada l ga je izbaksuzirao kada je nekoliko puta rekao koliko je Nole srećan što je zdrav...

                          Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                          Comment


                          • Pedja,

                            Ako Novak ne moze bolje nego je igrao protiv Cilica onda su mu sanse minimalne i svode se na to da Mari ne dodje do polufinala. Ako pak Novak moze da podigne igru onda bi njihov mec bio poslastica.

                            Novak u ovom trenutku zaostaje nesto preko 400 poena. To zanaci da pobjeda nad Marijem u polufinalu ne bi bila dovoljna. Novak mora da osvoji turnir da bi se vratio na prvo mjesto..

                            Comment


                            • Tačnije 405 poena, s tim ne zaboraviti da se Endiju skidaju poeni posle finala DC 28.11. -275
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Potrebno je da u Londonu osvoji 130 poena vise od Murraya da bi zavrsio kao YE No1 2016


                                Nego izglada vse mi zelimo nego sto on moze i hoce
                                Last edited by Maxx-a; 06-11-16, 17:47.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X