Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sve je ovo tačno, mada i ne mora biti. I možda i ne bi bilo toliko strašno da nešto drugo ne upada u oči... totalno nerezonske i čudne izjave.
    Ok da nije u formi, da se izduvao, da je došlo do krize, razočarenja zbog OI i dalje vuče povredu za koju se govorilo da je prošlost (mada ne mogu da tvrdim da je on to rekao)... sve je to normalno, drugi igraju bolje, nisu se poklopile kockice i bože moj. Ali ovo je strmoglav pad, koliko je bodova prednosti izgubio oko 6000, ako ne i više...
    I još važnije ... imao je on padove u karijeri i ranije, i mada većina nije davala ni tada neke šanse da će da se vrati i uradi nešto više, uvek se vraćao svaki put u još boljem i jačem izdanju i kontinuitetu, ali nikada se ovako nije ponašao, niti ovakve izjave davao. To je ono što mislim muči većinu.
    Ja ne mislim da je on u tako losoj formi. Izuduvan je. I ovo je nesto novo u njegovoj karijeri. Poredjenje sa prijasnjim padovim nije moguce. S obzirom da mu je 29 godina, ovo moze biti kraj ozbiljne karije.

    Bodovi se brzo gube. I Nadal i Federer i Mari su imali "pauze" u svojim karijerama. Novak nije. Taj kumulativni efekt kominovan sa strasnim uspjehom (RG) a potom velikim neuspjeh (Olimpijada) je doveo do ovog stanja.

    Nesto mi govori da ce on ponovo da zablista, da ima neki plan. I ovo sa Pepeom izgleda nelogicno. Moze da se bavi meditacijom ali ne mora Pepe da bude zvijezda. Tu nesto nije jasno.
    Last edited by NI; 04-11-16, 22:44.

    Comment


    • To je nekako u raskoraku, taj verbalni (izjava) i ovaj vizuelni (fotke prilikom te izjave) odraz sreće.

      A mnogo me interesuje šta će biti sa BB, jer sam na onoj konferenciji za novinare u BGDu pročitala između redova da više neće raditi zajedno od sledeće sezone.

      Last edited by miloolja; 04-11-16, 22:48.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Hagisa, njegovo oruzje su zagrljaji, zagrljaji i zagrljaji.

        Originally posted by NI View Post
        I ovo sa Pepeom izgleda nelogicno. Moze da se bavi meditacijom ali ne mora Pepe da bude zvijezda. Tu nesto nije jasno.
        Mozda Vajda i Beker nece da se grle tokom treninga
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nesto mi govori da ce on ponovo da zablista, da ima neki plan. I ovo sa Pepeom izgleda nelogicno. Moze da se bavi meditacijom ali ne mora Pepe da bude zvijezda. Tu nesto nije jasno.
          E moj dobri, stari NI. Ti i dalje verujes u cuda. Pogledaj Navrasov poslednji post na ovom forumu, prorocanski. Alter-ego Novaka. Postavicu ga jednom.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Mozda Vajda i Beker nece da se grle tokom treninga
            Vladane,

            Nije cinizam vrhunska mudrost. Da je Novak politicar, ovo sa Pepeom bih protumacio kao namjerno odvlacenje paznje od svojih planova.

            Comment


            • NI sezona zavrsava za dvije nedelje, za dvije nedelje istice ugovor sa Bekerom, vidjecemo taj master plan vrlo brzo. U Londonu ce s njim biti i Vajda i Beker, ali je sad izvjesno da s Bekerom nece nastaviti. Vajda je drugo, on nije trener, on je porodica, iznenadilo i me kad bi "prekinuli zvanicnu saradnju" ali Vajda odavno Novaka ne prati kako trener treba da prati igraca, pa ili je Pepe sledeci trener ili ce traziti novo rjesenje. Ako mu je Pepe novi trener postenije je da napusti.
              sigpic

              Comment


              • Vladane,

                Jako je tesko izlijeciti prezasicenost tj. izduvanost. A ovo sto radi i sto izajvljuje od USO na ovamo je tesko shvaljivo. A on nije glup...

                A sto ako nece da nam kaze sto je po srijedi? A Pepea koristi kao nacin da izbjegne odgovor.
                Last edited by NI; 04-11-16, 22:59.

                Comment


                • Samo sto ojn uopste lose nije izgledao u Sangaju, stavise on je sa osnovne bio fenomenalan. Da, ima taj problem u glavi ocigledan i nema pobjednickog mentaliteta pravog, nije bilo samopouzdanja ali bio je odlican. I protiv Milera je izgledalo da ima nivo, ali pogledaj juce i danas. Covjek igra bez servisa, riterna, FHa i ostrine u udarcima i bez ikakvog samopouzdanja. To tako lici na Nadala, Nadal pocne prvi mec jako, izgleda brutalno na terenu, izjavi kako je zadovoljan nivoom i kako ce biti puno bolje, u sledecem mecu se namuci ali ga nekako izvuce i u trecem lagano izgubi. A po svim zakonima logike on je u Parizu igracki morao biti bolji negu u Sangaju. Evo vidjecemo i taj London, kakav je da je to je ultimativni test do AOa, odnosno do cetvrtfinala AOa.

                  Izjave su tek problematicne i ovo crpljenje energije iz zemlje, izdizanje iznad tjelesnog u guzvi u saobracaju, metaforickoj guzvi naravno, meditacija, joga, Pepe Imaz, Maja Volk i ostale zajebancije. On nije teniser trenutno, on je prosvetitelj.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ja ne mislim da je on u tako losoj formi. Izuduvan je. I ovo je nesto novo u njegovoj karijeri. Poredjenje sa prijasnjim padovim nije moguce. S obzirom da mu je 29 godina, ovo moze biti kraj ozbiljne karije.

                    Bodovi se brzo gube. I Nadal i Federer i Mari su imali "pauze" u svojim karijerama. Novak nije. Taj kumulativni efekt kominovan sa strasnim uspjehom (RG) a potom velikim neuspjeh (Olimpijada) je doveo do ovog stanja.

                    Nesto mi govori da ce on ponovo da zablista, da ima neki plan. I ovo sa Pepeom izgleda nelogicno. Moze da se bavi meditacijom ali ne mora Pepe da bude zvijezda. Tu nesto nije jasno.
                    Nisi me razumeo..nisam rekla da je u lošoj formi (mada da se razumemo i nije u nekoj sjajnoj).. već da to mogu da razumem kao razlog pada da nije u formi, da ovo, da ono šta sam sve već nabrojala.. i otud taj pad. A mislim da je dobro poređenje sa 2011. posebno zašto da ne.... pa on je tada uradio nešto što niko sanjao nije niti pretpostavljao.. mislim na poređenje shodno velikom rezultatu i uspehu, ne mereno pojedinačnim rekordima i osvajanjima. Mada je naravno ovaj uspeh i niz od 2015. je po meni najjači i najveći.

                    Pa kažem ti ima tu nešto što nam zadaje glavobolju, nije u pitanju forma, zaićenost, nemotivacija, povreda, već izjave, senjor Pepe, ta neka ljubav i sreća o kojojima je potrebno toliko da priča. Nekako se podrazumeva da čovek teži harmoniji i da je okružen srećom i ljubavlju, nije o tome potrebno posebno pričati niti to naglašavati, eto do Novaka.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nema sta da se tu mnogo filozofira. Ako hoces titule moras da grizes na terenu i van njega, na treninzima. Prosto receno, ili si grizli ili panda. Sa Pepeom kao glavnim covekom u njegovom timu Novak je panda na terenu. Mozda ce mu Pepe pomoci na privatnom planu takvim pristupom ali na profesionalnom sigurno nece.

                      Comment


                      • Olja,

                        Treba proanalizirati genezu njegovog pada.

                        Uimbldon, ispraznjen poslije Pariza.
                        Montreal, sve na mjestu. Pola foruma pise da treba ugasiti tenis.
                        Olimpijada, tesko razocaranje. Tu su stavri pukle.
                        Sinsinati se preskace da se spremi za USO.
                        USO je, spletom pogodnih okolnosti, morao osvojiti. Jos jedno tesko razocaranje. I postavlja se pitanje sto dalje.
                        Ovo iza USO-a, neshvatljivo. Izjave, Pepe, nivo motivacije... Nije problem Pepe, ali zasto on treba biti na klupi dok igra? Sve skupa bez ikakvog razloga. Mogao je uzeti pauzu i meditirati sa Pepeom. Osim ako...

                        I jos jedna stvar, igranje tenisa za profesionalnog igraca ne moze biti uzivanje. "Tenis je izdrzavanje muka." To je prva stvar koju su ucili na Boltijerivoj akademiji.
                        Last edited by NI; 04-11-16, 23:11.

                        Comment


                        • Pa da, to sve isto ili slično pričamo, malo drugačijim rečima, ali to..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • U Montrealu je odigrao samo jedan mec gde je pristojno servirao, finale i to je sve ,pocevsi od 2 seta Wimb koji je izgubio na identican nacin kao danasnji prvi set.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              U Montrealu je odigrao samo jedan mec gde je pristojno servirao, finale i to je sve ,pocevsi od 2 seta Wimb koji je izgubio na identican nacin kao danasnji prvi set.
                              Izgubio je masu setova pri rezultatu 4:5, kao i masu TB sto govori o nedostatku samopouzdanja i mentalnom padu. Kod Nadala je problem telo, kod Novaka glava.

                              Comment


                              • Apsolutno glava. On je čak danas sasvim pristojno servirao na 3:3, 4:4..sve do 4:5 i onda neverovatan pad i kakav bedak da je prvi primao servis..mehhh
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X