Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam osjećaj da nosi čarape na sandale
    Tako izgleda

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Za početak da se mane Maje Volk i ostalih sirovaških pseudonaučnih sranja, da malo povrati snagu i da ne jede sopstvene proteine.
      To se sigurno može srediti..
      Nema od toga nista. Ne moze se protiv krstenice i supruge. Njemu je sada supruga i dete na prvom mestu sto je sasvim razumljivo, mozda malo preteruje jer i drugi teniseri imaju porodice ali to je Novak.

      Comment


      • Patike-cipele nosi/

        Nije toliko odlepio
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Mozda sad dobije motivaciju, kad bude drugi...

          Comment


          • Nema, ovo je cist mentalni pad. Nesto na psihickoj bazi ne stima kako treba, to mu u principu ne dopusta da trenira kako treba a nakon toga i na terenu da pruzi sve od sebe kada to situacija zahteva. Ja ni jednu pozitivnu stvar u igri ne vidim. Servis nije tu kada je potreban, fh slab, bh tu i tamo, kada hvata one lopte malo plice po paraleli ne moze apsolutno diagonalu da izvuce pod ostrim uglom. Ritern kad kad proradi ali ne u kontinuitetu. Psiha cista 0. Ja sam uveren da on trenutno trenira jednom ili dva puta nedeljno tek da malo odrzi kondiciju i to je to.
            Vec duze vreme ponavljam da on mora da se usredsredi i fokusira iskljucivo na slemove i wtf (makar pauzirao kao Nadal) ali jbg, imas prvo mesto #5 EY na dohvatu ruke, dovoljno je da prodjes Cilica i Iznera i dovuces se do finala, ti glatko pucas protiv Marina 'stara musterija' 'mentalna gromada' Cilica. Ne ide..
            Daj boze da uzme taj wtf i spase malo sezonu..ali ako nije mogao ovde nista da uradi, sumnjam da ce moci nesto vise za nedelju dve.

            p.s. Nek me neko podseti na rezultare posle Ao 12 i Ao 13 (sto se ovih manjih turnira tice)..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Mislim da se kod njega desio sindrom zvani - Balkan. Ono najbolji sam i šta se ja imam kome više dokazivati. Možda griješim ali me vuče na ovo.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • to bi bilo to što se tiče tenisa....sad lagano da otvori pekaru i ženici butik

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Nema, ovo je cist mentalni pad. Nesto na psihickoj bazi ne stima kako treba, to mu u principu ne dopusta da trenira kako treba a nakon toga i na terenu da pruzi sve od sebe kada to situacija zahteva. Ja ni jednu pozitivnu stvar u igri ne vidim. Servis nije tu kada je potreban, fh slab, bh tu i tamo, kada hvata one lopte malo plice po paraleli ne moze apsolutno diagonalu da izvuce pod ostrim uglom. Ritern kad kad proradi ali ne u kontinuitetu. Psiha cista 0. Ja sam uveren da on trenutno trenira jednom ili dva puta nedeljno tek da malo odrzi kondiciju i to je to.
                  Vec duze vreme ponavljam da on mora da se usredsredi i fokusira iskljucivo na slemove i wtf (makar pauzirao kao Nadal) ali jbg, imas prvo mesto #5 EY na dohvatu ruke, dovoljno je da prodjes Cilica i Iznera i dovuces se do finala, ti glatko pucas protiv Marina 'stara musterija' 'mentalna gromada' Cilica. Ne ide..
                  Daj boze da uzme taj wtf i spase malo sezonu..ali ako nije mogao ovde nista da uradi, sumnjam da ce moci nesto vise za nedelju dve.

                  p.s. Nek me neko podseti na rezultare posle Ao 12 i Ao 13 (sto se ovih manjih turnira tice)..
                  Do sezone sljake IW 2012 SF, Dubai SF, Miami W,2013 IW SF, Miami R16,Dubai W
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • A da ne nadovezem i na ovo "brat mi je u depresiji pa ajde i ja malo da se druzim sa guru-isceliteljom i ekipicom iz Malage". Ne zelim da popujem i dajem dijagnoze i prognoze preko tastature ali decko je verovatno depresivan zbog toga sto ne radi nista, ne bavi se nicim konkretno i zivi na Novakovoj grbaci. Da stavi prst na celo i kaze "nisam uspeo kao teniser, odoh sad da se zaposlim u nekoj firmi ili sto da ne, fabrici (nije sramota, naprotiv). Radim moju smenu, nadjem sebi postenu devojku i zivim daleko od familije, tenisa i svih onih stvari koje su mi vise preko glave.". Da vidi kako bi depresija nestala iz momenta. Rad i zaokupiran mozak je uvek pravo resenje.

                    p.s. Hvala Maxx-a
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Da spasi sezonu u kojoj je uzeo 2 GS-a i 4 Mastersa... lol

                      Comment


                      • Nazalost, opet je upao u guzvu u saobracaju, mora jos da uci kako iz nje da izadje, kako da se krece slobodnim putem. Treba ovaj lik jos malo da ga istrenira u tome, nista strasno. Ako nista drugo, bar i dalje ima taj kez na licu kad izgubi i taj laki korak ka mrezi dok trci u zagrljaj, srecan, valjda, sto ipak ima jos da uci.

                        Pravi put je sve blizi!
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Previse o Djokovicevom privatnom zivotu.

                          Ne zivi Djokovic zivote, ni snove svojih navijaca a ni onh koji navijaju protiv njega..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Previse o Djokovicevom privatnom zivotu.

                            Ne zivi Djokovic zivote, ni snove svojih navijaca a ni onh koji navijaju protiv njega..

                            Samo duboko disanje, samo cist put
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Novak je prebrzo prešao sa inata na spiritualni fazon, a što je najgore to mu uopšte ne leži. Jeste možda on na mirnoću i glavu držao koninuitet, ali je na tu neku vatru iz sebe dobijao mečeve i gurao napred kad je trebalo, a sad je u nekom fazonu "gubim meč, nema veze". Jesu RF i RN pali ali su oni uvek imali najviše ambicije, ovo što on izgovara je sramota za takvu veličinu. Ne znam odakle mu ovo da treba da bude mesija spiritualizma, možda sam ja pogrešnog shvatanja da to treba da bude privatna stvar.
                              Ako nastavi da se bavi tenisom biće on još dugo pri vrhu, ali dok mu je glava, ne u autu, već van terena po okolnim pašnjacima neće biti šampion kojeg smo navikli da gledamo.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Samo duboko disanje, samo cist put
                                Uvek zestoko smaras na ovoj temi sa svojim trulim fazonima.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X