Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pepe je misteriozni guru i duhovni iscelitelj, propagator vec famoznog diktata "Amor & Paz"

    https://i.ytimg.com/vi/7wndXPTQgLY/maxresdefault.jpg
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • O cemu se radi, prepricajte mi ukratko, tezina mi je da citam
      sigpic

      Comment


      • Pa to je neki kouč, kao za neke mentalne blokade kod sportista, u fazonu "ljubav i mir", bivši teniser, ima tenisku akademiju u Marbelji, čitam "radi" sa Noletom još od 2012. A Nole ga je upoznao
        preko brata Marka, koji je prethodno angažovao ovog lika radi sopstvenog koučinga, pa su naknadno ušli u neki posao zajedno, neka akademija, ovo-ono. Ništa to meni jasno nije...

        http://sevilla.abc.es/andalucia/mala...8_noticia.html


        https://m.facebook.com/PepeImazTennis/?locale2=es_ES
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Pepe je misteriozni guru i duhovni iscelitelj, propagator vec famoznog diktata "Amor & Paz"

          https://i.ytimg.com/vi/7wndXPTQgLY/maxresdefault.jpg
          Eto, to, preduhitrio me Fića
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Kakav diktat "Amor and Paz"?
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Kakav diktat "Amor and Paz"?

              Ma neko teško sr....
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Ne deluje mi ko da je taj iz fizio tima. Spanski trener I neki guru, ko ce ga znati. Ne znam stvarno, ovo je sve otislo predaleko, sekta neka I dovidjenja normalnom poimanju zivota.

                https://m.youtube.com/watch?v=zAtgxaJmXL0
                Last edited by Indigo; 29-10-16, 20:16.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Bokte još će stvarno da ispadne neka sekta
                  Znam za ovog tipa, ali pojma nisam imala da je toliko daleko otišlo.

                  Comment


                  • Mukica Carol Bouchard je srecna kao mi kada ga vidi da trenra

                    Laro, gde se nalazi originalni Ficin post o ovom Pazu?

                    Vidim sada
                    Last edited by Maxx-a; 29-10-16, 20:34.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      O cemu se radi, prepricajte mi ukratko, tezina mi je da citam
                      E to, bukvalno me mrzi da udjem na vest.
                      Strasno ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nole je malo poludio ali šta'š.

                        Da li je ovo kraj Novaka? Očigledno da mu tenis više nije na prvom mjestu. Ali za veći sud čekati AO.
                        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                        Comment


                        • Tri sata sedi na stolici I zamislja kako da oduva balone besa dalje od sebe. Bravo, genijalno je to.
                          Misticizam do krajnjih granica. Duboko su oni svi vec zagazili, tesko ce ici nazad.

                          Od ishrane koja ga je dovela do toga da slobodno moze da ide na ispasu pa sve do shvatanja, kiselog osmeha I totalnog gubljenja.

                          Ono sto pricam odavno je svakako to da beli covek, covek sa zapada ne moze da meditira, moze da se tripuje da radi to ali ne moze zapravo. Nas nacin zivota je toliko iskvaren I toliko ima negativnog uticaja sa svih strana da je nemoguce naci mir.

                          Citao sam dosta o meditaciji, otvaranju cakri, zenu, itd.
                          Ono sto ti ljudi postizu u potpunom miru, manastirima izolovanim od svega, buke, digitalnog zagadjenja, lose hrane, smrada svakako je neverovatno.

                          Medjutim kad cujem nase lozace koji traze nirvanu, mir, tako sto upale stapice lavande I sednu na strunjacu koji su kupili kod kineza, u stanu u kojem nikada nemas potpunu tisinu je tragikomedija.

                          Nema veze sto od komsije udara Djani ili sto ti kanalizacija dzibri u zgradi na ostojalu crkotinu upali naivna ovco stapic lavande I meditiraj, trazi mir iako gradsko zelenilo ti kosi travu ispod prozora ili ako si pre samog cinaa meditacije srokao u sebe toliko slanine da svinju u oci ne smes pogledati. Meditiraj, otvaraj cakre.

                          Pre toga obavezno pogledati nesto iz kuhinje Marica, neku laganu corbicu parova I maldiva I onda pravac strunjaca. Cinjenica je da ti ljudi ceo zivot provedu u ucenju, jeduci skromno, pirinac I povrce, meditraju po 10 sati I normalno je da ima ucinka.

                          Ali cuj ti kod nas kad kazu, idem na yogu I meditaciju, ima strasnog gurua Zvonka Skenera, pazi Zvonka Srbina koji je zaklao sto svinja, pojeo 500 kila cvaraka drpao Vendi za sisu na Sabackom vasaru e taj Zvonko, on je guru jbt, on je ucitelj.

                          Kod Novaka je drugacija situacija jer on ima novca pa je samim tim stvar jos gora, jer svi ti ludaci dolaze kod njega kuci, pravi freak show sto bi se rekli. Sektas.

                          I nemoj da bi neko rekao da nemam pojma o ovome, pricam iz licnog iskustva, sestra mi je zaglavila u jednom takvom centru u Novom Sadu u kojem se drzala yoga I neki kursevi meditacije, zabrazdila zestoko.
                          Dala kesa koliko hoces, postala hodajuci zombi, pala u depresiju I sve tako dok se moja porodica nije ukljucila.

                          Bezite od toga glavom bez obzira, ne budite ludi I naivni, potrebno je mnogo ucenja I truda da bi se mogli reci da meditiras.
                          Last edited by Indigo; 29-10-16, 20:52.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Cekaj brate, sta fali sto kod komsije udara Djani????
                            Pa to moze samo da koristi, nikako da steti!
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Kakva hrpa gluposti, momak je najveći sportista kojeg je Srbija ikad imala.
                              Ajd što ga blate svi ovi svjedski hoštapleri ali otkud taka doza zavisti i mržnje kod nas.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Kakva hrpa gluposti, momak je najveći sportista kojeg je Srbija ikad imala.
                                Ajd što ga blate svi ovi svjedski hoštapleri ali otkud taka doza zavisti i mržnje kod nas.
                                Druze, niko mu "A" ne bi rekao (niti bi imao pravo) da samo lose igra. Ali ovde je ta njegova losa igra direktna posledica gluposti (po meni) koje pravi u svom privatnom zivotu.
                                A opet on je na neki nacin duzan prema svima koji ga vole, postuju i navijaju za njega .. .trose svoje zivce, vreme zbog njega. Znaci duzan je da pruzi maksimum i posveti se svom poslu maksimalno. Pa ako ne ide - ne ide, sta cemo. A ovako kada je sve to direktna posledica raznoraznih mambo-dzambo sranja koje preferira, onda je normalno da ce ljudi negativno da gledaju na to i da komentarisu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X