Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Statistika je netacna. Novak je ove godine izgubio 6 meceva. Jednako kao i prosle.

      Goku i Vladan,

      Najnovije:

      Spoiler
      Novak je izgubio finale USO od Vavrinke.

      Comment


      • Naravno da je netacna, pise da je ove godine izgubio 2 meca na travi a igrao je samo W na toj podlozi. Ima jos "rupa" ali nema veze. Ne bih to ni komentarisao da se nisam nadovezivao na ovaj tvoj post. Nebitna statistika totalno...
        NI .... jos samo da izgubi u dvorani ili na travi od Vavca, pa da bude totalni haos
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ne dešava mi se da postavljam neproverene stvari, a s obzirom da je ovo preneo veliki broj relevantnih ljudi koji se bave statistikama u tenisu, nije mi ni palo na pamet da gledam pojedinačnu po godinama/podlogama (privukao mi je opis pažnju), što mi tek nije jasno. Ali ako je za utehu, napravili su istu takvu i za Rodžera i sigurno pogrešili i kod njega.
          Last edited by miloolja; 06-10-16, 09:25.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ladno su mu računali egzibicije...otud 2x trava ove i prošle 1 (Boodles). Svašta.
            Last edited by miloolja; 06-10-16, 09:31.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To je sa Tennis explorera koji obuhvata sve meceve prevashodno zbog kladionicara. Ima gresaka, za h2h, podloge.. ali ima ih i Atp-ov koji je krs otkakd je renoviran ali kad hoces na ranking history npr moras tamo

              Meni je Itf-ov bolji od Atp-a za player activity, h2h (obuhvata i juniorske meceve) pouzdaniji za podloge, nacionalnost igraca.. ali je ruzan, spor, nepregledan i slabo reklamiran pa ljudi redje idu tamo

              Dejvis kupov opet renovirali i opet bolje da nisu

              Flashscore ima pregled point by point za vecinu meceva u zadnjih 4-5 godina otkako saradjuju sa bet365
              Last edited by cssr; 06-10-16, 12:59.

              Comment


              • Tennisabstract je takodje spor i izgleda zastarelo ali pruza dosta dobre statisticke podatke po kategorijama..



                Novaka nema jos u Shanghaiu
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ovako mi zvoni telefon

                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ovako mi zvoni telefon

                        Sada sam tek posluso pesmu ... jel ti zvoni od pocetka pesme telefon ... da se cuje ona riba kako "vristi"?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by goku
                          Jel pustiš da zvoni do kraja?
                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Sada sam tek posluso pesmu ... jel ti zvoni od pocetka pesme telefon ... da se cuje ona riba kako "vristi"?
                          Naravno od pocetka ali ne moze cijela i to malo boli, kad me neko zove ne javljam se nego pustim da ide pjesma, to me gali i upumpava mi snagu i energiju, a pritom mi donosi mir i stabilnost kao da sam meditirao i koristio jogu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ono TOmic na 0:50, skroz levo, batalio tenis i bacio se na pevanje
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Isto sam pomislio kada sam gledao spot ... ali bilo mi cudno, kako je Bernard stigao iz daleke Australije??? Onda kontam mora da je neki decko sto mnogo lici na njega. Medjutim sada kada videh da si ga i ti opazila, ubedjen sam da jeste Tomic!
                              Bravo Bernarde, bravo macko - pokazao si koliko volis i postujes Novaka. Sledeci put povedi i Kirijosa Nika, cuo sam da tek on voli i postuje naseg sampiona. Bila bi to jos mocnija stvar da je Nik ucestvovao u njenom stvaranju...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nema sumnje da je ono Tomic, a Kirijos je hteo, ali ne zna jezik
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X