Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On, kolovođa? Pre je obrisao kada su došli neki drugi Slemovi, ružno da mu to stoji u biografiji..danas internet sve pamti
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Legenda
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Nikad, uvijek sto mislim pisem. Zadovoljan sam ja cim jedan Slem dodje u sezoni, samo znam koliko ih je tesko osvajati i kad se otvori sve kao sad je bas glupo da se propusti.
        sigpic

        Comment


        • Meni je najveca zelja bila da osvoji Roland Garos i udje u besmrtnost, to je ostvario. Sad se samo nadam da ce stici Nadala i Samprasa sto nije lako ali nije ni nemoguce. Bilo bi lepo da znamo da li je njemu bitnije 1.mesto ili slemovi

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            NI, Vladane i ostali opet vi o US openu... indeksima, kako je bio blizu, sta je propustio...Novak u stanju kakav je bio nije smeo da igra US open ali je probao, nastavio posle zreba i predaja (predaje su mu ucinile medvedju uslugu da proba jos i jos ) onda sledi Monfils od koga "ne moze" da izgubi i onda mec sa TOP igracem, finale GS koje se ne predaje.
            U cemu je problem?

            Nije bio potpuno spreman u finalu. Svejedno je bio bolji igrac. Mi zalimo za propustenim. Je li to problem?

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              U cemu je problem?

              Nije bio potpuno spreman u finalu. Svejedno je bio bolji igrac. Mi zalimo za propustenim. Je li to problem?
              Ne sme ni slucajno da se zali, jer kakav je to nacin da zalis za necim sto je tvoj igrac mogao lagano da uzme (i nespreman), a nije uzeo. Najvise zbog sopstvenih gresaka, pa onda zbog svega ostalog. Ali nema veze, bio je nespreman - pa mu se zbog toga sve oprasta.
              Igras - znaci da si spreman i nema izgovora (niti sam Novak trazi izgovore, vise ih traze pojedini ovde).
              Ne igras - nisi spreman.
              I tu se svaka diskusija na tu temu zavrsava sto se mene tice.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ne sme ni slucajno da se zali, jer kakav je to nacin da zalis za necim sto je tvoj igrac mogao lagano da uzme (i nespreman), a nije uzeo. Najvise zbog sopstvenih gresaka, pa onda zbog svega ostalog. Ali nema veze, bio je nespreman - pa mu se zbog toga sve oprasta.
                Igras - znaci da si spreman i nema izgovora (niti sam Novak trazi izgovore, vise ih traze pojedini ovde).
                Ne igras - nisi spreman.
                I tu se svaka diskusija na tu temu zavrsava sto se mene tice.
                Pa nije sve bas tako crno-belo.Znaci da je Conga bio spreman za mec protiv Novaka, jer je igrao.Isto tako i Juzni.Samo Veseli nije bio spreman?
                Last edited by djkov; 15-09-16, 12:38.

                Comment


                • Originally posted by djkov View Post
                  Pa nije sve bas tako crno-belo.Znaci da je Conga bio spreman za mec protiv Novaka, jer je igrao.Isto tako i Juzni.Samo Veseli nije bio spreman?
                  Druga je stvar kada predas - pokusas pa vidis da ne mozes kao Juzni ili se povredis tokom meca kao Conga.
                  Samo pickice traze opravdanje tipa "nije mi radio dzojstik". Novak nije pickica - nemojte to biti ni vi ovde molim vas.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Novak je do sada u karijeri napravio toliko gluposti u najboljoj želji da udovolji vama/nama nezahvalnim navijačima ( čast izuzecima) time što je išao preko svojih ljudskih mogućnosti.
                    Koliko povreda zbog DK je bilo, koliko mečeva kada nije na 100% je igrao ne želeći da nas/vas razočara?!
                    I sada kada je poklekao i nije ispunio ono što smo mi/vi zacrtali kreću kritike i to one najoštrijim mogućim rečima.
                    Kapiram ja vas koji kažete
                    igraj ako si spreman, ako nisi nemoj
                    .
                    Ali morate da shvatite i džumbus u njegovoj glavi.
                    Pred ovaj USO bio je svestan da će biti teško osvojiti ga pa je uradio jedino moguće ( iz njegove perspektive) da dođe, dogura što dalje i pokuša da osvoji što je više moguće bodova u nadi da se produži boravak na No1.
                    Jeste primarni cilj osvajanje Slemova, ali kada je shvatio da je skoro nemoguće osvojiti određeni Slem gledao je da ispuni sekundarni cilj- očuvanje No1 do kraja godine.
                    I nemojte mi molim vas reći da vam se nikada nije desilo da pred sebe postavite prevelike ciljeve i očekivanja, a kada shvatite da ne ide ipak nastavite tvrdoglavo do kraja, a onda u hodu idete na to da se prilagodite situaciji.
                    I znam nije ovde problem "težak poraz" od Vavrinke, nego prelaka Vavrinkina pobeda.
                    Ali život ide dalje, i verujem da je Novak mnogo naučio iz ovoga.
                    Najbitnije je zdravlje u životu.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pa nije njemu loša fizička sprema odnela pobedu već katastofalna realizacija brejk lopti. To nema nikakve veze sa povredom već sa onim međ nogama.

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Pa nije njemu loša fizička sprema odnela pobedu već katastofalna realizacija brejk lopti. To nema nikakve veze sa povredom već sa onim međ nogama.
                        O, ima itekako.
                        Novak je tip kod koga sve mora da bude pod konac- fizikalije, uslovi za igru, da nema pomeranja i odlaganja meča ( zbog načina ishrane) i sl.
                        Kada se fizički ne oseća dobro na terenu, trpi i samopouzdanje, srlja u greške i brlja.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Nakon proslog poraza od Stana u finalu FO 2015-e, Novak je nanizao 4 slema! Ocekujem reprizu!! ;-)

                          Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nope. Drugi i treći...tada Zix, danas Zile

                            Prvi-Sandu
                            4ti-Navras
                            5ti-Panchev
                            6ti drugarica nam Jagodica
                            Kako sam bila patetična tad, očigledno me mnogo više pogodilo, u međuvremenu sam naučila da se lakše nosim sa porazima.. suština ostaje ista, uvek uz Noleta..
                            Interesantno je pratiti komentare od 2011 pa nadalje, kako su očekivanja rasla..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Pa nije njemu loša fizička sprema odnela pobedu već katastofalna realizacija brejk lopti. To nema nikakve veze sa povredom već sa onim međ nogama.
                              Njemu je odnijela titululu losa igra kada je spasavao BL i kada servirao u kriticnim trenutcima. Imao je 1:3 u gemovima kada je servirao da ostane u setu i dobije set. Realizacija BL je bila ispod prosjecna ali nije presudila.

                              Postoji popricna siva zona izmedju stanja kad je igrac potpuno zdrav i kada preda zbog povrede.

                              Ako nisi potpuno fit, igraces u slucaju da imas sansi ili da je turnir dovoljno vazan. To je bio slucaj sa USO ove godine. Novak je osvojio AO 2015. igrajuci prehladjen. Problem je sto je on bio dovoljno dobar ad pobijedi. Da je bio fit, Vavrinka ne bi imao sansi.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Kako sam bila patetična tad, očigledno me mnogo više pogodilo, u međuvremenu sam naučila da se lakše nosim sa porazima.. suština ostaje ista, uvek uz Noleta..
                                Interesantno je pratiti komentare od 2011 pa nadalje, kako su očekivanja rasla..
                                Ti patetična, šta tek da kažem za sebe? Tebe sam inače ovde uzela ovde kao pozitivan primer (da ne bude zabune)..baš mi je bilo drago što sam i na takav naišla u moru kritika i mnogo gore od toga, a te reakcije kada ne gledamo svi podjednako na određenu situaciju, često govori dosta o nama samima.

                                Kroz komentare od 2011. očekivanja rasla, ali predviđanja, analize, stručna mišljenja počevši oko njegove ishrane, načina života, treninga, pristupa mečevima, psiholoških aspekata, taktika... totalno omanula, pogotovu kada dođe i neminovni pad, makar to bilo i na jednom truniru ili kratak neki period....što se iskreno nadm da je i sada slučaj (nastavljamo sa očekivanjima ).
                                Last edited by miloolja; 16-09-16, 11:49.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X