Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kakvi smo mi navijaci...piiiii raspad zivi i sramota! Nismo u stanju kulturno i razumno da kritikujemo, ako imamo sta, nego ispodpojasno prozivate coveka koji je apsolutno zasluzeno iskoristio svoju sansu i pobedio sinoc i drugog koji vam je toliko radosti doneo. Gde vam je distojanstvo?

    Da vam ne bi bili pislednji postovi na ovoj temi (za pocetak da je zakljucam) fundamentalno obratite paznju na ponasanje i svoje pisanje.
    I najsmjesnije od svega je sto ga nazivaju p****c**, ne cak ni p*****, a Vavrinka je pokazao m***.

    Originally posted by Sandugp View Post
    Sta mislite hoce li Novak stici i prestici rekord Ivana Lendla po broju poraza u slem finalima?
    Sinoc je svojim devetim porazom pretekao Mareja, koji ima osam. Ostao mu je jos Federer sa deset i neprikosnoveni Lendl - jedanaest.
    Ja pravo da vam kazem, nemam pojma, ali mogu da konstatujem da je na dobrom putu. Napred Nole!
    Naadm se da ce prestici i Federerov i Ledndlov. Npr. 19:12. To znaci jos 10 finala i 3 poraza.
    Last edited by NI; 12-09-16, 16:24.

    Comment


    • I ja isto dobri moj NI. A taman je vezao cetiri za redom. Nakon RG 2015 je bio na 8-8.
      Jbg peta nesreca.
      Ali realno je ocekivati da i njega godine polako pocnu da stizu. I sve manje i manje finala. Zato je ona prilika od sinoc jednostavno trebala da se iskoristi. Ovako ostaje samo zal za propustenim sansama kojih je bilo premnogo po meni, i nada da moze da pomeri granice i postane multi-slem osvajac sa 30+ godina.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ali od Vavrinke dva Slema, ej od Vavrinke??? To ce Federer da samara i sa 50 godina pjeske.

        Da ih je barem izgubio od nekog ravnog sebi, ali od Vavrinke jbt.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali od Vavrinke dva Slema, ej od Vavrinke??? To ce Federer da samara i sa 50 godina pjeske.

          Da ih je barem izgubio od nekog ravnog sebi, ali od Vavrinke jbt.
          To je ono sto je najgore. Ali jbg. Uvek je olimpijska godina i taj period oko Olimpijade period najvecih razocarenja za Novaka. To je tradicija, a tradicija je cudo. 2016 cak ima i gore rezultate i to znatno na tri velika dogadjaja (W, OI, US), nego sto ih je imao 2012.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ako ce biti lakše , poravnao se sa njegovim 2 5 na USO

            Ali baš se izblamirasmo kao navijačka grupa ovde , sta onda da očekujemo od provokanta &CO
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              To je ono sto je najgore. Ali jbg. Uvek je olimpijska godina i taj period oko Olimpijade period najvecih razocarenja za Novaka. To je tradicija, a tradicija je cudo. 2016 cak ima i gore rezultate i to znatno na tri velika dogadjaja (W, OI, US), nego sto ih je imao 2012.
              Ali je osvojio najvaznije, za razliku od 2012.

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Ako ce biti lakše , poravnao se sa njegovim 2 5 na USO

                Ali baš se izblamirasmo kao navijačka grupa ovde , sta onda da očekujemo od provokanta &CO
                Na takve ne treba obracati paznju. Drugo je kada se Novakovi navijaci medjusobno pa i na Novakov racun zezaju i jadaju, a drugo je kada to rade provokatori. Ovo prvo daje potrebnu dinamiku nasoj temi, a ovi drugopomenuti rade to iz ciste zlobe.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • ау људи па то је спорт, ту се и побеђује и губи... колико год да је Ноле решио да се мање ангажује око тениса он ће још дуго моћи лако до финала, све више је момака жељних успха који раде годинама и уче тај тенис, све их је више који ударају као маљем по тој лоптици... то што смо приметили шта фали код Новака, а упоређујемо са временом када је био у екстра форми, не значи да га вређамо и сам је све то изнео и признао, свестан је свега тога, ма да је и разумљиво што неће баш на сва звона да каже у каквом је стању, јер би то противници користили и било би му још теже у самим мечевима, ма да сви већ све виде и знају, не може се то сакрити..... није пропаст света, навићићемо се ми на све то и побеђиваће али биће и пораза мало више него до сада....
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Sta mislite hoce li Novak stici i prestici rekord Ivana Lendla po broju poraza u slem finalima?
                    Sinoc je svojim devetim porazom pretekao Mareja, koji ima osam. Ostao mu je jos Federer sa deset i neprikosnoveni Lendl - jedanaest.
                    Ja pravo da vam kazem, nemam pojma, ali mogu da konstatujem da je na dobrom putu. Napred Nole!
                    Ja mislim da ce oboriti taj rekord,a i da se nadovezem na onaj tvoj post u vezi 2012 godine.Seti se sta je sledilo od te godine pa sve do 2015.Izgubio je 5 finala slema cini mi se.

                    Comment


                    • "Da sam mogao da osvojim više trofeja ovde i ukupno Gren slem trofeja – mogao sam, ali ne razmišljam na taj način. Mogle su mnoge stvari da se dogode u životu mnogih ljudi, pa nisu, sve se dešava s razlogom i to moram da prihvatim tako kako jeste“, kaže Đoković"

                      Da neko ko je svetski broj 1 i ko ceo život igra i trenira tenis sebe poredi na taj način sa drugima je po meni pogrešan pristup. Totalni nedostatak ambicije i mirenje sa sudbinom.

                      Comment


                      • Ipak, suštinski mi više nije toliko presudno u životu da osvajam i da pobeđujem – ako izgubim ili ne ostvarim neki svoj cilj, kao što je npr. bilo u Riju, u tom trenutku je emotivno to teško podneti, ali neće mi se ceo svet raspasti ako se to dogodi.“
                        Takođe, pronašao sam sebe i u drugim stvarima koje sinergično povezujem sa tenisom, pa onda to i tenisu daje veći značaj“.
                        Ovo sa jogom, crpljenjem energije iz zemlje i sl. prica mi je uvijek bila u najmanju ruku cudna. Ali u poslednje vrijeme postaje sve izrazenija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Maja View Post
                          "Da sam mogao da osvojim više trofeja ovde i ukupno Gren slem trofeja – mogao sam, ali ne razmišljam na taj način. Mogle su mnoge stvari da se dogode u životu mnogih ljudi, pa nisu, sve se dešava s razlogom i to moram da prihvatim tako kako jeste“, kaže Đoković"

                          Da neko ko je svetski broj 1 i ko ceo život igra i trenira tenis sebe poredi na taj način sa drugima je po meni pogrešan pristup. Totalni nedostatak ambicije i mirenje sa sudbinom.
                          Mislim da je to ipak ispravno razmisljanje, ne treba da se opterecuje onim sto je mogao, mora da razmislja o onome sto bi mogao. Slicno kao i tokom samog meca, ne razmislja se o onome sto se desilo, vec se samo gleda naredni poen inace ode sve do djavola. Nema potrebe ni da se opterecuje brojkama, vec fokus na AO, pa redom.

                          Inace poslednja dva igraca koji su osvojili vezane AO-RG, Vilander i Kurijer su u posle toga uzeli samo jos 1 GS. I nedugo zatim im je karijera bas krenula nizbrdo .
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Verujem da Maja nije mislila na osvrtanje u proslost i opterecivanje porazima, vec joj je zasmetao onaj deo da se sve desava sa razlogom i da je sve odredjeno u napred prakticno. Kao neka sudbina i slicno. A znamo svi dobro sta smo nauceni jos od Terminatora deo dva! "Nema sudbine!" Svoju sudbinu sami sebi krojimo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Sta mislite hoce li Novak stici i prestici rekord Ivana Lendla po broju poraza u slem finalima?
                              Sinoc je svojim devetim porazom pretekao Mareja, koji ima osam. Ostao mu je jos Federer sa deset i neprikosnoveni Lendl - jedanaest.
                              Ja pravo da vam kazem, nemam pojma, ali mogu da konstatujem da je na dobrom putu. Napred Nole!
                              Moram, jače je od mene da prokomentarišem.
                              I ne znam zašto imam neopisivu potrebu da branim Novaka ( ne odnosi se samo na tebe, već generalno na sve pisano u prethodnih dvadesetak sati).
                              Možda i treba da obori taj Federerov neslavan rekord da bi oborio i onaj drugi, mnogo bitniji od 17 osvojenih.
                              Bilo bi dobro da neko izvuče % u finalima GS ( Novak, Nadal, Federer, Marej, znamo da je Vavrinka 100%), odnos dobijenih i izgubljenih, možda je to merodavnije.

                              Originally posted by Vladan View Post
                              Ovo sa jogom, crpljenjem energije iz zemlje i sl. prica mi je uvijek bila u najmanju ruku cudna. Ali u poslednje vrijeme postaje sve izrazenija.
                              Sa ovim se apsolutno slažem, i moram da dodam, prelazak na presnu vegansku ishranu.
                              Od kada je to uradio krenule su povrede.
                              Ok ona priča, alergija na gluten i sl. ali ovo je previše...
                              A možda je sve slučajnost?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Svakako ponizavajuci poraz od strane igraca koji nije niko i nista sto se brzih podloga tice, bio Novak povredjen ili ne. Blaga povreda ili pak nelagodnost sigurno ne dozvoljavaju da izkases svoj maksimum, sto u finalu slema u 90% slucajeva skupo kosta. Bio sam ubedjen do zadnjeg da je sva ta prica bila smisljena radi zbunjivanja medija, ali se ispostavilo da ipak nije tako. Bacen jos jedan slem, ali posle niza od 4 uzastopna ja bih ipak ponovo progledao Noletu kroz prste. Jednostavno je neizvodljivo ocuvati fokus/zdravlje kroz jedan tako dug period.
                                Sa druge strane nema apsolutno mesta za pesimizam. Najbolje godine tek dolaze. Sam Vavac je zivi primer sportiste kojeg priroda i nije bas nesto nadarila, sto se fizickog aspekta tice, a uprkos tome uspeva da osvaja slemove u veteranskim godinama. Zar neko stvarno sumnja da ce Novak prestati da osvaja sve zivo posle 31.?
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X