Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane,

    Uzmi neko sredstvo za smirenje. Vavrinka je jucer bio odlican, na momente je igrao bas sampionski

    Comment


    • Smiren sam ja, samo ne razumijem kako sampion kao Djokovic da dva Slema igracu kao sto je Vavrinka. Bas masu neozbiljno. Ono jutros je poklon bio nevjerovatan, a nije cak ni nova godina.15 brejk lopti nije iskoristio protiv Vavrinke. Zastrasujuce.
      sigpic

      Comment


      • биће ових разочарења све више у будућности, све док Ноле не одлучи другачије да се посвети тенису, зато морамо да будемо спремни иначе има много да трпимо...
        sigpic

        Comment


        • JESTE LI VI NORMALNI??????
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Klin i ploča
            Nije izgubio samo zbog servisa naravno , ali servis je udarac od kojeg sve polazi u tenisu/samopuzdanje se odatle gradi, i na njega malo ima uticaja bilo šta sem servera samog (uzmite Keia kao primer ili Federera sa druge strane kao opozit, ako smatrate da Novak traži opravdanja ili lažira povredu- neko će reći i već je rekao slično), mesecima se već štrecamo i raspravljamo šta ne tu nije u redu sa servom a odjednom kao me sve je bilo Ok servirao nego je mental midget ,uplašio se Stanislasa... i šta ja znam šta se sve ne provlači..
            Zaboravljamo da je njemu unapredjeni servis značajno doprineo feenomenalnom periodu igre i uspesima koje je njom napravio u periodu Paris2014/Rg 2016. Možda je cena morala da se plati..
            Pitanje je šta sada..


            Od RG odservirao samo jedan meč na dosta visokom nivou- Finale Rogers Cupa
            Similis simili gaudet

            Comment


            • aLI BRATE 2 FINALA U KOJIMA SI TESKI FAVORIT PUKNES OD vAVRINKE. aJDE DA SI IZGUBIO OD mAREJA PA DA RAZUMEM (MADA BI I TO TEZE SVARIO) sry caps ...
              Ali ajde Marej je ipak igrac. Jos mu samo fali da pocne da gubi od Zvereva ili Tima kada ovi nekada (ako ikada) doguraju do svog prvog GS finala.
              Ili jos gora kombinacija... da dodje Luka Puj i da ga sadzga u finalu slema. Ne deluje mi uopste nemoguce. Mada Vavrinka Idi Nole u persun. Ispade Vavac u rangu jednog Guge Kuertena po Slemovima osvojenim
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Vavrinka nivo Artura Esa, ispred Safina. Krv ti jbm.
                sigpic

                Comment


                • Da li je moguće da ste toliko sujetni
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Sam rezultatski poraz nije poraz sto se mene tice. Poraz je u tome sto gubi na isti nacin tri puta najbitnije meceve protiv Vavrinke. Djokovic mu je slao idealne udarce na bekend stranu i ovaj je imao odlicne uglove a da je Vavrinka dobijao vise lopti kroz sredinu terena i pritom lopte slabijeg intenziteta, vecina Vavrinkinih udaraca bi zavrsavala po metar u autu sto je bio slucaj sinoc par puta kada je Djokovic nesvjesno poslao upravo takve lopte.

                    Ali i pored svega nevjerovatan broj sansi sinoc propusten. Kao sto NI rece on je ovaj mec izgubio i prije nego sto je poceo, ovo je klasican primjer takve situacije. Stvarno cudno, umjesto da si uvjerenja da ovog ogranicenog Vavrinku pocistis sa terena kao sto to rade Marej i Fed sa pola gasa, ti gubis, e jbg.

                    Comment


                    • Ja volim tenis, nema ovdje afekta. Ali mi je bas tesko da razumijem kako i zasto das Vavrinki dva Slema i kako on koji igra manje od mjesec dana godisnje ima tri Slema. Navijao sam za Nadala protiv Vavrinke, navijacu ako dodje do toga za Federera i Mareja u finalu Slema, jer da Vavrinka osaja Slemove je bas neozbiljno i lose za tenis. Ali to je Djokovic, voli covjek da poklanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vladane,

                        Bio je poklon ali je i Vavrinka odlicno igrao a Novak nije bio potpuno fit. Splet okolnosti.

                        Comment


                        • Finale Uso-a protiv Mareja poklon, ovo finale poklon.
                          Role i Rafa vracajte se sve vam je oprosteno.

                          StanislaV Vavrinka osvajac tri grand slama
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Imao je nivo, cak je i ovaj dovoljan bio da pobijedi, ali je razvio nevjerovatan, nepotreban, nejasan strah od Vavrinke. Ovo za povredu sam rekao sto puta, ne bih se ponavljao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tako je NI, nije zdrav od Rima, sanira jednu stvar druge dve (sinoc se i treca pojavi) kako je uzeo RG ja jos ne znam! Iskreno.

                              Vladane nisi smiren, ja sam bio gore prsao posle gubitka od Stanislava na AO ali to je Novak izgubio, sinoc nije izgubio Novak vec patnja i "povrede" !

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Da li je moguće da ste toliko sujetni
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X