Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Nole - borio si se ako nista. Doduse malo losije na brejk lopte - ali necu ti zameriti. Koliko osvojis - osvojis.
    Ovaj slem je bio mnogo bitan - jer je dolazio posle osvojenog RG i ostvarenja snova. E tada je bitno nastaviti, medjutim Novak vec dva slema propusta. Za nekog ko zeli da bude najbolji svih vremena i da osvoji jos mnogo slemova - to je nedopustivo. Videcemo sta ce dalje biti.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Novaka hejtuju fanovi, o Boze sta sam doziveo . Ceo tirnir pati na terenu zdravstveno i fizicki, dve ipo godine osvaja sve zivo, malo fali da odustane od US opena gde pukom srecom nakon 3 predaje veoma malo ostaje na terenu (a neki ovde zale sto nije imao meceva, pa da ih je imao ranije bi ispao ili povukao se...)

      Nole uz tebe kad je najteze.

      Comment


      • Sad kad me šlog nije strefio!!!
        Nije me ubio Sten ili bolje da kažem Novak u ovom meču, al ovaj rijaliti hoće majke mi!
        Ma jel to neka sprdnja???

        Ne zaboravi Larisa.. i peti da ga pravdaju i brane po svaku cenu.
        Zdravlje je najvažnije i mentalno i fizičko. Biće on dobro, samo Stena da nema na putu
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sad kad me šlog nije strefio!!!
          Nije me ubio Sten ili bolje da kažem Novak u ovom meču, al ovaj rijaliti hoće majke mi!
          Ma jel to neka sprdnja???

          Ne zaboravi Larisa.. i peti da ga pravdaju i brane po svaku cenu.
          Zdravlje je najvažnije i mentalno i fizičko. Biće on dobro, samo Stena da nema na putu
          Neće biti klasičan rijaliti.
          Ali ideja je da publici predstavi sebe u pravom svetlu, svoju dnevnu rutinu i sl.

          Kao što sam već pisala, ovo je odličan rezultat s' obzirom na stanje pre i tokom samog USO-a.
          Nervoze bez, biće Nole fit ubrzo.
          Ako neko zna da se brzo regeneriše to je Novak.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Kakvo stanje? Ako igra zdrav je, ako nije zdrav, a igra, onda je lud. Da je igrao kao u mecu protiv Conge ili Edmunda lagano bi dobio nocas. 15 brejk lopti nije iskorisito, na barem 10 je bila razmjena!
            sigpic

            Comment


            • Ima i ta Farma, Parovi, bar posjetiti na par dana, dijeliti mjesto sa elitom i inteligentnim ljudima, možda mu pomogne protiv Bingomala koji je sličan sklop njima.

              Comment


              • Ni jedan pravi novakov navijač ne može odmah posle ovakvog poraza pisati postove pune razumevanja i pružati mu podršku jer to jednostavno nije prirodno u ovom trenutku.

                Sada je prirodno stanje bes i razočaranje, a ovi što sad pružaju podršku zapitam se koliko im je i bilo važno da Novak pobedi ako sad ne osećaju negativne emocije ili imaju neku ludačku samokontrolu.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Neće biti klasičan rijaliti.
                  Ali ideja je da publici predstavi sebe u pravom svetlu, svoju dnevnu rutinu i sl.

                  Kao što sam već pisala, ovo je odličan rezultat s' obzirom na stanje pre i tokom samog USO-a.
                  Nervoze bez, biće Nole fit ubrzo.
                  Ako neko zna da se brzo regeneriše to je Novak.
                  Marija ti me ponekad (precesto) izludjujes sa svojim komentarima. Stvarno si lik majke mi.
                  Ne moze za sampiona Novakovog kalibra i tenisera koji pretenduje da postane najbolji svih vremena poraz u finalu da bude fantastican rezultat. To je fizicki, u praksi, teoretski ... kako god hoces - nemoguce.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne zaboravi Larisa.. i peti da ga pravdaju i brane po svaku cenu.
                    Aha, we call them fans
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • I nema tu opravdanja - povredjen, pati fizicki i slicno. Cim si izasao na teren da igras znaci da mozes i igraj. U ostalom ni Novak sam ne trazi opravdanja, ne znam zasto onda vi navijaci insistirate na tome?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Ni jedan pravi novakov navijač ne može odmah posle ovakvog poraza pisati postove pune razumevanja i pružati mu podršku jer to jednostavno nije prirodno u ovom trenutku.

                        Sada je prirodno stanje bes i razočaranje, a ovi što sad pružaju podršku zapitam se koliko im je i bilo važno da Novak pobedi ako sad ne osećaju negativne emocije ili imaju neku ludačku samokontrolu.
                        Bilo je jako važno, ali treba biti i realan.
                        Novak se dvoumio da li uopšte da igra USO. Za mene je s' obzirom na okolnosti i ovo dobar rezultat.
                        Svakako, titula? To bi bilo odlično i navijala sam za to, ali znala sam da će biti vrlo teško.
                        Boli jer je poraz došao od Vavrinke ali život ide dalje.
                        U nove pobede
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Tezak poraz za Djokovica ali i za Borisa, protpuno pogresno postavljenja taktika , preslikan RG i AO. Jos jedna prilika je otisla u nepovrat.
                          Sledi opravak , kako ce ici
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Marija ti me ponekad (precesto) izludjujes sa svojim komentarima. Stvarno si lik majke mi.
                            Ne moze za sampiona Novakovog kalibra i tenisera koji pretenduje da postane najbolji svih vremena poraz u finalu da bude fantastican rezultat. To je fizicki, u praksi, teoretski ... kako god hoces - nemoguce.
                            Lepo napisah
                            ovo je odličan rezultat s' obzirom na stanje pre i tokom samog USO-a
                            Ne tražim opravdanje, ali nije smak sveta.
                            Možda je problem u vama kojima su porasli apetiti.
                            Možda u nama koji smo skromniji.
                            Jbg, ako te izluđuju prečesto moji komentari, nemam rešenje. Jedino da ih ne čitaš. Ne znam šta drugo da ti kažem.
                            Mene tvoji redovno nasmeju
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • 12-2 u GS titulama i neko je zadovoljan kad 2 pretegne. Marija je prva očekivala 3-0 jer kako kaže poznaje Novaka u dušu, sad je odjednom zadovoljna.

                              Comment


                              • Ljudi razlicito gledaju na stvari. Zasto sada da ovde omalovazavamo licne stavove drugih, nije nam dovoljno muke oko samog Djokovica ne_znam:
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X