Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos samo jedan Kralju izdrzi, zdrav si!!!

    Comment


    • Tezak mec za Novaka. I pored toga nije u potpunosti testiran. Monfis se prije umorio.

      Prvi set je Monfis izgubio u svlacionici. Poceo je jezivo nervozno i stegnuto. A onda Novak, servira pri rezultatu 5:1, ima 40:0 i gubi servis. Iznervira ga Gael svojim klaunisanjem. To znaci da je jako nervozan, da nije siguran u sebe.

      Drugi set je Novak igrao izvanredno. Daleko najbolji set do sada na turniru. Vineri/neiznudjene 10:1. Indeks dominacij 5. Necuveno.

      Treci set je poceo kao drugi. Poslije 2:0 za Novaka, sticao se utisak da ce Monfis da preda. Onda su se culi zvizduci i to je probudilo Francuza. Odigrao je fantastican set. Sjana ofanziva i jos bolja defanziva. Srecom, to ga je posteno umorilo. Zasto je Novak izgubio 5 gemova za redom? Nesumnjivo je Gaelova odlicna igra znacajan razlog. Ali postoje jos par razloga. Prvo, to su uslovi koji cine da igrac ne misli jasno. Drugo, to je nedostatak meceva. Trece i najvaznije, imao je problem sa ramenom i ne moze da servira kako valja. Zato je izgubio dva servis gema za redom.

      U cetvrtom setu je Monfisov nivo je drasticno pao. Novak je bio manje umoran i znao je da samo treba da pokaze volju i da ce na kraju dobiti.

      U finalu ce biti tesko, jako tesko jer Novak nije top. Pogotovo ce biti nezgodno protiv Nishikorija. On ce da raznese Novakov servis.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dakle finale sa Stanislavom, tesko je sa njim na GS kad je Novak na maksimumu, kad je 100% zdrav ... kamoli u ovoj situaciji.
          Bice pakleno tesko.
          Zdrav si Nole.

          Comment


          • Malo brzi uslovi bi znacili da je Novak teski favorit, dvorana bi mu pomogla.
            sigpic

            Comment


            • Fit Novak Vladane, u ovakvom stanju kad je rovit, tesko mi je da ga gledam.
              Bez obzira na sve niko se nije nadao ili bar retko ko da cemo ga videti u finalu bre pocetka samog turnira.
              Malo je nedostajalo da propusti US sto je tim i potvrdio.

              Comment


              • Fit je on, svjeze izgleda, igra je tu, servis je problematican.
                sigpic

                Comment


                • Pa servis je problem ali njega nema jer nije 100% zdrav.
                  Rame, lakat, zglob (nije ni on 100%)

                  Comment


                  • Nole u tri seta dobija ovo u nedelju.
                    Uvek sam kod Novaka obožavala to da sme, zna i može da pobedi kada je sve protiv njega.
                    Spozobnost da i najgore situacije preokrene u pozitivu i bude najbolji kada je najkomplikovanije i najteže, kada ga 95% njih otpiše.
                    Uostalom sve je u mom potpisu.
                    Sme, može, ne zna za strah.
                    Ajmo po tu trinaestu vel'ku
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • To sam ja mislio u Parizu, pa znamo kako je zavrseno

                      Dakle Vavrinka je favorit, dobio poslednjih deset finala, bice cudo ako Novak pobijedi
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        To sam ja mislio u Parizu, pa znamo kako je zavrseno

                        Dakle Vavrinka je favorit, dobio poslednjih deset finala, bice cudo ako Novak pobijedi
                        Pariz je bio druga priča. Tu je baš bio pod pritiskom, ovde je rasterećen tog pritiska.
                        Šta god uradio N01 je siguran do kraja sezone.
                        Znaš onu Novakovu čuvenu sa početka godine
                        Ne moram da osvojim, ali osvojiću
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Naravno da neće biti 3-0 za Novaka, pitanje da li je spreman 4-5 setova, tj. može li rame i ko zna šta još izdržati. Sretnik se raspucao taman kad ne treba.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Naravno da neće biti 3-0 za Novaka, pitanje da li je spreman 4-5 setova, tj. može li rame i ko zna šta još izdržati. Sretnik se raspucao taman kad ne treba.
                            Dobro. Ista priča je bila i kada sam rekla da će Nišikori dobiti Mareja. Niste mi verovali.
                            Postadoh kao Muta Nikolić.
                            Sten jeste trenutno fizički bolji od Novaka, Novaku škripi servis, ali baš tu može biti kvaka. On je igrač sa najraznovsnijim serviom.
                            Novak ovo dobija u tri i to dobrom taktičkom podlogom pre svega.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ne znam kakva priča o Nishikoriu, nisam to ni pratio, niti to ima bilo kakve veze sa finalom. Novak nije 100% i to je jasno, dok je sretnik uhvatio i FH i BH u najnezgodnije vrijeme, kakvih crnih 3-0.

                              Comment


                              • Znam kako diše.
                                2011e je sa povredom medjurebarnih mišića uzeo USO.
                                Mnoge turnire je osvajao sa povredom.
                                Znam da ga inat pokreće.
                                A ako nešto želi on to i uradi.
                                Ili ti samo "menjaš" Žileta?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X