Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se uzdamo u to što je malikice hipohondar

    Valjda će sada naučiti da nista o privatnom životu ne spominje, sem neutralnih i neodredjenih rečenica koje skreću pitanja na drugu stranu.
    Menađeri
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ma spinuje ;)

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Uzdam se da Novak zna sto radi. Svaka komparacija njegove i Delpove povrede me uznemirava, a on je to nekoliko puta ponovio.

        Onda ta prica o privatnim problemima. O tome ne smije da prica, ma sto bilo. Ni direktno, ni uvijeno. Brine sto to nije prvi put.
        Pa sumnjam da je povreda iste prirode,jer bi to onda znacio kraj Novakove karijere.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Kakve stvari Maki? Sta je Novak lose rekao po tebi?
          Ništa loše po meni, ali ne treba da priča o privatnom životu sem ako ima nešto lepo da podeli, a ono drugo da drži za sebe i ne daje prostora medijima ( onim žućkastim) za nagađanja.
          Kada gubi ne treba pominjati privatne probleme, povredu i sl. već da sve zasluge pripiše protivnikovoj dobroj igri.

          Originally posted by NI View Post
          Uzdam se da Novak zna sto radi. Svaka komparacija njegove i Delpove povrede me uznemirava, a on je to nekoliko puta ponovio.
          Onda ta prica o privatnim problemima. O tome ne smije da prica, ma sto bilo. Ni direktno, ni uvijeno. Brine sto to nije prvi put.
          Potpisujem. Mada mislim da nije ista situacija kao kod Del Pa. Novak ima problem sa ligamentima koji se u najgoroj situaciji može rešiti i manjom intervencijom.
          I dalje sam u fazonu da ne treba da rizikuje, ako nije 100% spreman da ne pogorša, ali on najbolje zna šta mu je činiti.
          Ja mu šaljem svu pozitivnu energiju i svim srcem navijam na ovom USO.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ništa loše po meni, ali ne treba da priča o privatnom životu sem ako ima nešto lepo da podeli, a ono drugo da drži za sebe i ne daje prostora medijima ( onim žućkastim) za nagađanja.
            Kada gubi ne treba pominjati privatne probleme, povredu i sl. već da sve zasluge pripiše protivnikovoj dobroj igri.



            Potpisujem. Mada mislim da nije ista situacija kao kod Del Pa. Novak ima problem sa ligamentima koji se u najgoroj situaciji može rešiti i manjom intervencijom.
            I dalje sam u fazonu da ne treba da rizikuje, ako nije 100% spreman da ne pogorša, ali on najbolje zna šta mu je činiti.
            Ja mu šaljem svu pozitivnu energiju i svim srcem navijam na ovom USO.


            Maki sta god da kaze ne valja, ne mislim nama vec zutacima i svetu, traze dlaku u jajetu, ne odgovara im on i tacka, ne odgovara im Srbin koji mete sve i rusi rekorde, pise istoriju!
            Novak uvek pohvali protivnika, ali kad je zglob zavijen i svi pitaju sta je mora nesto reci...

            Tetiva pravi problem na ruci. Zdrav si Nole!

            Comment


            • Ma slažem se Čačke, ali me ubija u pojam kada im ostavi i najmanje prostora.
              Da, tetiva, napravih lapsus ali kako god.
              Samo da on dodje bar do SF i ja prezadovoljna, s' obzirom na situaciju, mada sam još pre žreba proknjižila na neviđeno.
              Ako udje u finale ili uzme titulu to je bonus.
              Ajmo Nole...Srećno
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Sta ga je nateralo da dolazi u Njujork uopste, ok dosao si, nisi ok, sta god bilo po sredi odustani, ne rizikuj i ne muci se 😯, mozda preterujem ali ne mogu ovakvog da ga gledam😢😢 !!!

                Comment


                • Opušteno.
                  Verujem (ili bar želim da verujem) da zna šta radi.
                  Nije mali.
                  Možda i jeste plan dogurati što dalje na USO, pa pauzirati do AO?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • SAD DESNA RUKA, pa sta je sad ovo Boze ima li te!!!

                    Comment


                    • Strašno, jbt...
                      Možda je samo grč.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Kaze da je MTO desnog ramena bio samo zbog prevencije
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ono rano jutros je bilo zabrinjavajuce. Novak ima jos neki fizicki problem. Nije samo zglob. Da li je desno rame ili desna ruka ili mozda ledja? Ne znam. Ali ga problem sprecava da servira normalno. Janovic je stvorio previse brejk lopti. Problem sa servisom je bio izrazen i protiv Del Potra na Olimpijadi.

                          Uz to je bio jako mrzovoljan. Ocigledno ima previse problema i turnir je veliki mentalni napor za njega.

                          Ali bilo je ohrabrujucih stvari. BH je bolji od ocekivanog iako je evidentno izbjegavao da ga koristi. Vjerovatno cuva ruku za kasnije runde. FH je bio odlican. Jednako tako i return i kretanje. Sto je najvaznije, on je taj mec odradio rutinski. Nije panicario, racunao je da Janovicev nivo mora pasti i na kraju je pao.

                          On ce tesko proci Cilica sa ovakvom igrom. Osim toga, bice umoran kada dodje u zavrsnicu turnira. Mislim da je kalkulacija jasna. Nekako progurati 4-5 rundi i pritom ne pogorsati fizicko stanje. Potom, pod andrenalinom i moguce injekcijama, dici nivo i ozbiljno napasti titulu. Naravno postoji rizik da se to zavrsi kao za Nadala na RG. Postoji i sansa da plan uspije. Doduse, tesko mi je zamisliti kako moze Marija pobijediti pod pretpostavkom da ce Skot igrati kako je igrao u zadnjih 4-5 mjeseci.

                          Comment


                          • Lik definitivno ima vise od jedne povrede, nemoguce je to sakriti.

                            Ledja ga isto muce, isteze se 10 puta po setu. Cim igra sigurno nije opasno ali nije ni bezazleno.
                            Ako u ovakvom raspalom stanju uzme titulu, gasi tenis za sva vremena.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Na konferenciji je rekao i to da je njegovo fizicko stanje svakog dana sve bolje.
                              Pocecu da mislim da se izmotava sa nama.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Na konferenciji je rekao i to da je njegovo fizicko stanje svakog dana sve bolje.
                                Pocecu da mislim da se izmotava sa nama.
                                Ne izmotava se, ali u svim njegovim intervjuima postoji element dezinformacije tj. blefa. I to je normalno.

                                Comment

                                Working...
                                X