Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve stvari Maki? Sta je Novak lose rekao po tebi?

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      To sto si ti ogorcen ne znaci da bi trebalo da budu i drugi. Naravno da je brak ozbiljna stvar, ali i velika lutrija, kao uostalom i mnogo toga u zivotu, nekome se zalomi ovako, nekome onako.... A davati ovakve proizvoljne projekcije o necemu sto niti znamo, niti je istina, niti nas se tice ... je blago receno neozbiljno i ruzno.
      Moj post je bio zezanje, parodija na celu ovu stvar, a pošto sam na tt ne znam gde su smajliji pa je ispalo kao da sam ozbiljan.

      Naravno da mene ne zanima njegov privatni život, mene samo zanima ono što vidim na terenu, a za sada nema nikakvog razloga za brigu, to jest zabrinutosti bez. Izgubio je od ludog Delpa, a i atmosfera u selu mu je dosta odmogla. Pre toga je izdominirao Toronto tako da te priče oko povrede ne piju vodu.

      Videćemo kako će odraditi US pa posle toga ćemo imati jasniju sliku.

      Comment


      • Aaaaaa goku, bila parodija, e pa nisam razumela parodiju

        Nema veze Marija to sto prica i da li prica s tim da zeli da se dopadne svima (a i ne znam sta coveku od 30 godina vise zamerate te stvari), vec sa mentalitetom, takav smo narod. Volimo sve da znamo sta se desva kod drugih, da pomognemo ili ogovaramo, ali i svoje sve ispricamo, prosto smo takvi. Naravno ovo banalizujem, samo hocu da kazem da je mentalitet ljudi na trulom zapadu drugaciji, tamo svako gleda svoj posla. A Novak srce jedno mora da pliva u tome...nije lako uopste.
        Razumem ga, samo se nerviram oko tog vela misterije oko cele situacije...oce li da pobedi Skota il da crknem od sekiracije.
        Last edited by miloolja; 28-08-16, 17:18.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sledeci put brate Goks, samo sibni meni pp. Cepnucu ja smajlice za tebe. Da ne bi i u buduce dolazilo do ovakvih misanderstendinga.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sledeci put brate Goks, samo sibni meni pp. Cepnucu ja smajlice za tebe. Da ne bi i u buduce dolazilo do ovakvih misanderstendinga.
            Važi Sandu, valjda ćeš pogoditi gde koji ide. #smajli

            Comment


            • Hahaha covek izjavi da mu nisu sve koze bile na broju zbog nekih "privatnih problema" a ovi odmah udaraju na zenu.. te on varao nju, te ona njega.. Sta nece jos izmisliti kako bih pomeli najveceg svih vremena i na taj nacin obezbedili jos jedan slemic britancu. Pa britanska gospoja Kim je u sred Melburna, pred kamerama, opsovala i ostro uvredila po rasnoj osnovi jednog Berdiha i sve to biva brzem bolje zataskano u roku od 2 dana, a ovde kreiraju i sire neutemeljene price bez ikakvog realnog povoda. Pa i ja sam zadnjih dana bio razjaren.. Dao coveku njivu i bagrenjar da obradjuje a kad mora godisnju kiriju da mi isplati on postaje nedostupan. Nigde ga nema. Zar to nije "privatni problem, problem licne prirode"?
              Mozda su se svekrva i mlada potkacile..mozda je Stefan imao gastroenteritis..
              Jedan Federer svake druge godine dobija blizance.. sto malo ta zuta stampa ne podseti ljude na koji nacin se dobijaju tako ucestale blizanacke trudnoce.
              Sto se jedan Nadal ne zeni nego provodi vise vremena na jahti sa drugarima nego sa verenicom
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Problemi su nastali mnogo prije OI, a tu su se vjerovatno pogoršali kad se nije uspio nametnuti protiv čovjeka koji igra jednom rukom. Ako ne može udarati BH kao što ne može nakon RG-a bolje da odustane. Ne želim gledati kako BH u BH ne može napraviti prednost protiv nekog Isnera jer ovaj igra meč karijere. Dosta su bili Querrey, Berdych i Del Potro.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Problemi su nastali mnogo prije OI, a tu su se vjerovatno pogoršali kad se nije uspio nametnuti protiv čovjeka koji igra jednom rukom. Ako ne može udarati BH kao što ne može nakon RG-a bolje da odustane. Ne želim gledati kako BH u BH ne može napraviti prednost protiv nekog Isnera jer ovaj igra meč karijere. Dosta su bili Querrey, Berdych i Del Potro.
                  I onda oni udaraju BHe svojih zivota..


                  Nije ucestvovao ni na Kids Day iako je bio najavljen, ko zna..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Comment




                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Deluje kao mrvica Simone , ali fantastican nastup na OI sa samo 19godina. Bila prica da je bas zelela sliku sa Novakom
                        Spoiler
                        Last edited by Maxx-a; 28-08-16, 23:47.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Presporo je ovo, premal intenzitet, da bi se vidjelo ima li nekih problema sa rukom jos uvijek.I Rafa na treningu udara normalno FH, cak i sa vecim intenzitetom zbog njegove prirode treninga kakva je inače, ali opet na meču taj FH nije ni izbliza dobar.
                            Last edited by topspinforehand; 29-08-16, 11:24.
                            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                            Comment


                            • To što si video na tom tw klipu ne znači ništa. Novinarka iznad kaže da joj izgledao dobro pri udranjau BH, a trening ko trening, raznih ineziteta tu ima.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Uzdam se da Novak zna sto radi. Svaka komparacija njegove i Delpove povrede me uznemirava, a on je to nekoliko puta ponovio.

                                Onda ta prica o privatnim problemima. O tome ne smije da prica, ma sto bilo. Ni direktno, ni uvijeno. Brine sto to nije prvi put.

                                Comment

                                Working...
                                X