Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba forsirati jer je povreda i dalje prisutna. Da je pametan propustio bi sve do Kine. A prvo mrsto ako i izgubi vratice sledece godine jer ce Britanca mediji pojesti.

    Najbolje da i ne gledam ako ce igrati pod rucnom i sa strahom.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • "Situacija sa zglobom u prethodne tri i po nedelje nije bila najbolja, ali situacija se popravlja. S mojim medicinskim timom radim sve što je u mojoj moći da budem 100 odsto spreman za Ju Es open... Ili makar za početak turnira"




      "Nikada ranije nisam imao ovu vrstu povrede. Sve je počelo u Riju. Igrao sam u prvom kolu protiv Huana Martia del Potra, koji je baš zbog povrede ručnog zgloba odsustvovao s tura. Pošto sam obavio neke tretmane došlo je do poboljšanja. Nadam se da će se situacija dodatno popraviti i da ću moći da igram bekhend kako bi trebalo", rekao je Đoković.

      "Postoje različite vrste tretmana koje razmatram konsultujući razne eksperte. Jedna od njih je lečenje putem elektrostimulacije koju vidite. Ponekada je jednostavno potrebno vreme da se oporavite, pogotovo kada ste sportista, a s obzirom na to da se Ju Es open približava, improvizovao sam na najbolji mogući način" !

      Comment


      • Auf

        Comment


        • To nije dobro iako nije potpuno iznenadjenje. Noto je bio u pravu.

          Comment


          • Žreb apsolutno smešan, ako fizički bude okej, finale je tu. Ostaje dakle samo da se vidi koliko će biti spreman (fizički, ali i mentalno). I ako ne bude na 100% u prvom kolu, da li će se stanje popravljati vremenom, ili postoji situacija da ga igranjem pogorša. Ako postoji, onda je stvarno lud što igra. Ne verujem da se neko cima od Iznera, a igra se na 3 dobijena. Još u R4, veće šanse ima da ispadne pre toga svakako.. a i ako bude tu, šanse da ga Izner dobije su u rangu Gaskeovih

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Žreb apsolutno smešan, ako fizički bude okej, finale je tu. Ostaje dakle samo da se vidi koliko će biti spreman (fizički, ali i mentalno). I ako ne bude na 100% u prvom kolu, da li će se stanje popravljati vremenom, ili postoji situacija da ga igranjem pogorša. Ako postoji, onda je stvarno lud što igra. Ne verujem da se neko cima od Iznera, a igra se na 3 dobijena. Još u R4, veće šanse ima da ispadne pre toga svakako.. a i ako bude tu, šanse da ga Izner dobije su u rangu Gaskeovih

              2/3 meceva koje je izgubio ove sezone su od udaraca Vesely, Querrey i DP (figurativno). Zreb potencijalno sadrzi 4 takva igraca do QF
              Moguce da se i ova povreda samo nadovezala na pad forme uzrokovan visemesecnim igranjem na najvisem nivou pa i padom motivacije/mentalnim zasicenjem, kao sto su se neki u svojim predvidjanjima nadali.

              Ja svakako sa zebnjom cekam ponedeljak da vidim kako udara BH .
              Last edited by Maxx-a; 26-08-16, 23:30.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • http://www.sportsrageous.com/tennis/...-issues/42960/ Nadam se da pola od ovoga nije istina.Nikako mi se ovo ne svidja...

                Comment


                • Pa Cacke sa jučerašnjeg žreba... Novak se izmotavao naravno, svi su se smejali, Flavija najviše.

                  Nismo se cimali ni od Kverija, za sto života se ne bih cimala zbog njega, pa eto... a ni od Delpa čak, ne baš za 100, al 20 života sigurno, ako gledamo njegovu dugu pauzu, ne baš neke spektakularne rezultate i igru do OI, itd... pa obojica odigraše mečeve svojih života. Tako da mi se ovaj žreb ne dopada, ali samo zato što je Novak u takvom "stanju" u kakvom je sada, ne zato što mislim da je Čilić bolji teniser od Nišikorija.

                  Tako da pod ovim neki kompleksnim pritiskom koji je očigledno Novak, povreda (one slike sa treninga od pre 2 dana dovoljno govore), ako se stalno provlače neki njegovi privatni problemi (što je neverovatno da se oni odmah vezuju za brak...kakve sve gluposti porčitah ovih dana od tračeva po tw...), ako je izduvan, nemotivisan dovoljno, jer ne samo da je osvojio RG, već je napravio veliki neuspeh na OI koje mu značile onoliko... ne očekujem ovde baš ništa, iako sa velikom strpnjom čekam taj prvi meč.

                  Najvažnije da je on zdrav, naravno da su i ti privatni problemi neki benigni, ako tako nešto postoji i ako ih uopšte ima, a sve ostalo, ako mu je stalo i dalje da radi sve ovo najbolje kako zna, doći će opet na svoje, možda ne sada trenutno, ali vremenom sigurno.
                  Last edited by miloolja; 27-08-16, 10:53.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To za brak sam i ja cuo.nesto, ne verujem al opet.
                    Navodno kad mu je zena otisla u 3pm da pronalazi sebe, pisu novine svasta.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • U poslednje dve godine svaki negativni spin je lako prosao pored njegovog PR tima , nema GS ili Masters turnira gde nije dodatni pritisak izazvan negativnom medijskom kampanjom.Stalno sebe dovodi u poziciju da se nesto brani, objasnjava... Sta ima uopste da spominje "izazove" u privatnom zivotu
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • A da li uopšte ima PR tim to je tek posebna priča.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sada je i precednik
                          Vidi se da ga kolege vole, sve ce to da izadje na dobro, videcete. Jos za dve nedelje kada uzme US. Ima da pevate ovde svi od srece.
                          A posle neka ide na odmor. Da sredi zglob kako valja i odmori od odmaranja, tako sto ce preskociti Azijsku turneju.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Koji je onda posao Eduarda i gdje Elene?

                            Evo ga i u politici. Sfetan Edberg award se smesi
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Oni su neki menađeri, koje vrste numem da ti kažem, jer sve što si rekla stoji... kao da ih nema. Tako da ko zna čime se bave zapravo.
                              Ili je Novak toliko na svoju ruku... pa radi po svome.
                              Last edited by miloolja; 27-08-16, 18:40.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                "Situacija sa zglobom u prethodne tri i po nedelje nije bila najbolja, ali situacija se popravlja. S mojim medicinskim timom radim sve što je u mojoj moći da budem 100 odsto spreman za Ju Es open... Ili makar za početak turnira"

                                "Nikada ranije nisam imao ovu vrstu povrede. Sve je počelo u Riju. Igrao sam u prvom kolu protiv Huana Martia del Potra, koji je baš zbog povrede ručnog zgloba odsustvovao s tura. Pošto sam obavio neke tretmane došlo je do poboljšanja. Nadam se da će se situacija dodatno popraviti i da ću moći da igram bekhend kako bi trebalo", rekao je Đoković.

                                "Postoje različite vrste tretmana koje razmatram konsultujući razne eksperte. Jedna od njih je lečenje putem elektrostimulacije koju vidite. Ponekada je jednostavno potrebno vreme da se oporavite, pogotovo kada ste sportista, a s obzirom na to da se Ju Es open približava, improvizovao sam na najbolji mogući način" !
                                A kada smo nas dvoje pričali...
                                Ne dopada mi se situacija, već sam pisala o tome.
                                Bolje da je sve propustio do AO, odradio šta treba i vratio se fit.

                                Što se tiče privatnih problema...

                                Originally posted by Indigo View Post
                                To za brak sam i ja cuo.nesto, ne verujem al opet.
                                Navodno kad mu je zena otisla u 3pm da pronalazi sebe, pisu novine svasta.
                                Ako je ono što mislim ( a imam info, do duše ne 100% pouzdan) pa ću pisati pod pretpostavkom, zamršeno, pa ko skonta skonta...

                                Postoje situacije u životu ( velikog broja žena) kada im je potrebno da se osame i izbore se sa nekim stvarima, situacijama, događajima...
                                I ma koliko imale podrške i ljubavi muža moraju same to da prebole, prebrinu...
                                Na takve stvari različite žene reaguju različito.
                                Neke su u fazonu, ok, idemo dalje, dok je drugima potrebno vreme i samoća, nekima da to podele sa nekim i td.
                                Ona je reagovala odlaskom u samoću.

                                I to je jedina stvar koja je Novaka na Vimbldonu "bolela".
                                A onda kao logična posledica toga dolazi i fizička povreda, jer Novak kada nije mentalno spreman i koncentrisan srlja, pravi greške i dovodi sebe i do fizičkog bola.
                                Nadam se da će uspeti da se izbori sa svim, zbog sebe i najbližih...
                                A tenis?
                                On je tu već postigao mnooogo, pa može malo i da iskulira.

                                Ovo što je preCednik ne mora da bude loše.
                                Last edited by Marija81; 27-08-16, 18:46.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X