Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Ne verujem da je neko očekivao da će članak biti pisan drugačijim tonom .

    Ne mora se biti Đokovićev navijač da bi se stvari sagledale iz objektivnijeg ugla a ne otprilike da je pobegao od Sinsinatija nakon neuspeha na OI neće tako videti koliko je moćan Raonićev servis na decoturfu, da ima skrivene izgovore u povredi i navodnim problemima u privatnom životu...
    Zar i ti?

    Bodo je "ljut" za organizatore Sinsinatija. I onda pocne da redja argumente zasto je trebao da igra. Za mene kao Novakovog navijaca postojala su samo dva razloga. Da konacno skine s vrata Sinsinati i da se pripremi za USO. Bodo je pomenuo oba razloga. S tim sto je drugi uvio u pricu o Raonicu cime je malo devalvirao svoju argumentaciju.

    No postoji daleko ozbiljniji razlog da ne igra Sinsi. To je povreda. Bodo dovodi u pitanje tezinu povrede. Isto su ucinila dva velika Novakova navijaca. I Vladan i goku navode kao glavni razlog potrebu da se prebrodi razocaranje na Olimpijadi i dovode u pitanje ozbiljnost povrede. Da li ih treba obojicu otuziti za nedobronamjernost?

    Ja licno vjerujem da je Novak donio dobru odluku. On u principu donosi dobre odluke kad odredjuje raspored. Tu i tamo pogrijesi ali to postane ocigledno tek post festum. Da se mozemo vratiti u pondejeljak poslije osvojenog RG-a, sto bi savjetovala Novaku?

    Spoiler
    Ja bih, kao dobar general poslije bitke, savjetovao: "Preskoci Uimbldon." I moram priznati da je bilo par Novakovih navijaca koji su jos tada davali slican savjet iako u nesto uvijenoj formi.

    Last edited by NI; 12-08-16, 09:38.

    Comment


    • Nagađanja..
      To svi radimo , ja verujem da ne bi igrao Cincinati (nakon što se odlučio za Toronto ) i da je nije poražen na startu olimpijskog turnira.
      Zašto bi novinar ESPN bio "ljut" na turnir ? Ili na Đokovića što je propustio priliku da kompletira Masterse ili se bolje pripremi za USO?
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Nagađanja..
        To svi radimo , ja verujem da ne bi igrao Cincinati (nakon što se odlučio za Toronto ) i da je nije poražen na startu olimpijskog turnira.
        Zašto bi novinar ESPN bio "ljut" na turnir ? Ili na Đokovića što je propustio priliku da kompletira Masterse ili se bolje pripremi za USO?
        Siguran sam da Novak ne bi igrao Sinsinati da je dosao do borbe za medalju. To je bio plan. Ali to je drugi scenario. Prazom u prvom kolu se situacija dramaticno izmijenila. Odjednom se Sinsinati pojavio kao na pladnju. Zato sam uvjeren da povreda zahtijeva ozbiljniji tretman.

        Zasto je Bodo "ljut" za turnir? (ne na turnir) Spekulisim da ima neke veze ili interes sa Sinsinatijem.
        Last edited by NI; 12-08-16, 11:26.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nole dosao malo do BGa, trenirao, druzio se sa decicom.
              Ruka je dobro sto je bitno.
              U nedelju najvorevatnije put Amerike.

              Comment


              • https://youtu.be/gcuaMrlU1hc

                Comment


                • Jedno mnogo bode oči.. a to je da se Novak uopšte ovih dana nije oglašavao od kako je napustio Olimpijsko selo (osim o koncertu), nije prokomentarisao niti jedan uspeh naših sportista, a znamo kako svaki, i najmanji isprati i čestita...
                  Last edited by miloolja; 21-08-16, 23:53.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jedno mnogo bode oči.. a to je da se Novak uopšte ovih dana nije oglašavao od kako je napustio Olimpijsko selo (osim o koncertu), nije prokomentarisao niti jedan uspeh naših sportista, a znamo kako svaki, i najmanji isprati i čestita...
                    Nije covek verovatno stigao, nije on duzan da visi po drustvenim mrezama svaki dan, kao mnogi odavde na primer. Mozda mu se Stefi prehladio ili Jelena dobila glavobolju .... sve je to normalno.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Jedno mnogo bode oči.. a to je da se Novak uopšte ovih dana nije oglašavao od kako je napustio Olimpijsko selo (osim o koncertu), nije prokomentarisao niti jedan uspeh naših sportista, a znamo kako svaki, i najmanji isprati i čestita...
                      Izjavio je na nekom portalu da je zaboravio lozinku i ne može da uđe na svoj nalog.

                      Proveren info.

                      Comment


                      • Ko kaže da je dužan? Prosto komentarišem njegove navike i njegovu ljubav prema sportu, nešto što je uobičajeno da on radi, a ne propuršta ni beznačajnije događaje i uspehe da čestita, a kamoli ove vanserisjke...

                        EDIT: Evo Gojko ima neko obrazloženje...
                        Last edited by miloolja; 22-08-16, 00:46.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne mislim ja da ti smatras da je on duzan, cak ni ne navodim na to.
                          Nego, jel jos u Srbiji ili je otisao za Ameriku?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ne mislim ja da ti smatras da je on duzan, cak ni ne navodim na to.
                            Nego, jel jos u Srbiji ili je otisao za Ameriku?
                            Mislim da je juce otisao, bar je takav plan bio prosle nedelje.

                            Comment


                            • Pa Sandu, Cacke je 19-og napisao da je bio i u BG... i nema veze gde je bio, jedino ako nije u nekoj vukojebini, a nije.. prosto neobično ponašanje..samo sam to prokomentarisala.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pa Sandu, Cacke je 19-og napisao da je bio i u BG... i nema veze gde je bio, jedino ako nije u nekoj vukojebini, a nije.. prosto neobično ponašanje..samo sam to prokomentarisala.
                                Sve cemo da znamo na US OPEN-u.Prvih par meceva ce nam dati sliku da li je Novak upao u veliku agoniju.

                                Comment

                                Working...
                                X