Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    B92: Zbog ručnog zgloba Novak ne igra u Sinsinatiju http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1164406
    Kao što već rekoh, po meni bi trebao da reši to jednom za svagda pa ako je neophodno da se propusti i USO to i učini.
    Nole drži se.
    http://novakdjokovic.com/vesti/ostal...sta-sinsinati/
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Već danas ima mnogo naznaka da će on biti sasvim ok, ostalo je da vidimo kada će te povred-ice proći. Još uvek je u Riju, dočekao je Oliveru Jeftić i rvače, a i ima puno događanja ne samo na kojima ućestvuje iz razonode, već su upriličene i njemu u čast.

      Vole ga Brazilci. Đokinjo


    • Novak večeras u Carioca Areni bodrio košarkaše protiv Francuza.



      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Neunistiv je. Igra za Srbiju, brazilske znojnice, crnogorska trenerka, navijac francuskih kosarkasa...

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Neunistiv je. Igra za Srbiju, brazilske znojnice, crnogorska trenerka, navijac francuskih kosarkasa...
          Procitah negde da je, navodno, P.Bodo ocrnio Novaka za neuspesni prethodni deo sezone....
          Ako je neko dosao do "te analize", bilo bi interesantno...., da li je moguce da su 2. Slema, 4. Mastersa i 5oo-ka los rezultat.

          Spoiler Show
          Novak/dusa/ pruza podrsku nasima, i puni "baterije" za drugi deo sezone

          Spoiler
          Zašto mi je bilo drago što je Novak plakao

          Novak Đoković je zaplakao na teniskom terenu u Brazilu pred milionskom publikom. Dugo, dugo nisam osetila takvu potrebu da se nasmešim.

          Mala zelena loptica se još nije ni umirila, a domaća publika je udarila po bekhendima. Zamisli, Novak je izgubio.

          Zastave kao da su pale na pola koplja, bureci napunili plazmom, a Nada Macura obukla bundu i bacila flašicu vode.

          Nepobedivi Novak je izgubio.

          Horda zavidnika i nesposobnih pljuvača prebacivala je nemilosrdno svoju glupost preko mreže.

          Monitori su se zacrneli od komentara "izdao je Srbiju", "vidi se da ga baš briga", "ovo je sramota".

          Je l'?

          Kažu mu teniski stručnjaci i šampioni iz fotelje. Dok su se Novaku oči punile suzama, meni se potkrao smešak.

          Sela sam da gledam tenis, a videla sam - čoveka.

          Čoveka koji nam je dao toliko mnogo - kako pati što nam nije dao još više.


          Videla sam osobu ogoljenu od svakog marketinga, sponzorskih ugovora i materijalnih gluposti.

          Videla sam srce iza tog reketa.

          Ima toliko miliona da može do kraja života da se smeje - ipak, pred milionima je plakao.

          Nismo mi njega nikako zadužili da se on nama izvinjava - a ipak, to je uradio.

          Nismo ga finansirali dok je bio dete - a on je donirao novac našoj deci.

          Na prvi znak da je izgubio i da je čovek - ljudi su ga pljuvali, a on našu državu na svakom koraku hvali.

          Đoković je sportu dao mnogo. Dao mu je rekord, istorijski uspeh, fantastičan skor, ali i sitnicu koja ne staje na teniski teren, niti je u sitnim slovima ugovora.

          Dao mu je dušu. Pokazao je da igra srcem.

          I u odrazu tih suza, onih za koje nije bio plaćen, videlo se za koga to srce kuca.

          Za iste te koji su se usudili da takvoj sportskoj veličini zamere što je zaplakao.

          U tim suzama ima više hrabrosti nego što će oni ikada imati.

          Hvala ti, Novače. Što si nas naučio kako se pobeđuje i što si pokazao kako se gubi.

          Šampionski.

          iskreno.

          Ljudski.




          Izvor:24 sata
          Last edited by jovan; 11-08-16, 07:15.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Gde su ove slike bile pre meča...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bile su , nego smo se nadali da su trake preventive radi.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Dobro ove roze nisu jake kinezi trake, ali u svakom slučaju prvi put vidim sliku, kao i onu sa zavijenom šakom na aerodromu, zapravo sliku sam možda videla ali "detalj" desno ..nisam, kao i onu fotku sa zavojem na levom zglobu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bio je valjda ovo prvi otvoreni trening pred pocetak turnira , znam da je sportistkinja nekog drugog sporta komentarisala trake, ne secam se koja
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Nešto lepše i slađe..

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by jovan View Post
                      Procitah negde da je, navodno, P.Bodo ocrnio Novaka za neuspesni prethodni deo sezone....
                      Ako je neko dosao do "te analize", bilo bi interesantno...., da li je moguce da su 2. Slema, 4. Mastersa i 5oo-ka los rezultat.
                      Imas na ESPN/tennis Bodov tekst ako zelis da procitas.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Maxx-a,

                        Da li imas link?

                        Comment


                        • http://www.espn.com/olympics/summer/...veling-worst-s
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Hvala Maxx-a.

                            Imam osjecaj da je clanak pisan da se dopadne organizatorima Sinsinatija. Turnir ove godine mora biti manje zanimljiv zbog Olimpijade. Novak koji jurisa na masters slem bi to u velikoj mjeri pokrio.

                            Svejedno mislim da je clanak OK. Pominje iste stvari koje su Novakovi navijaci na ovom forumu pominjali. Naglasio je da je Novak imao peh i da Sinsinati ne moze biti nadomjestak za Olimpijadu. Kad je pisao clanak, stvari oko Novakove povrede su bile manje jasne.

                            Nerealno je ocekivati da Bodo pise clanke istim tonom kojim ih pise Ozmo ili bi ih pisao bilo koji drugi Novakov navijac.

                            Comment


                            • Ne verujem da je neko očekivao da će članak biti pisan drugačijim tonom .

                              Ne mora se biti Đokovićev navijač da bi se stvari sagledale iz objektivnijeg ugla a ne otprilike da je pobegao od Sinsinatija nakon neuspeha na OI neće tako videti koliko je moćan Raonićev servis na decoturfu, da ima skrivene izgovore u povredi i navodnim problemima u privatnom životu...
                              Similis simili gaudet

                              Comment

                              Working...
                              X