Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Koliko puta mu se desilo u karijeri da u cijelom meču ne dođe bar do đusa na protivnički servis?
    dva puta, u finalu sinsinatija 2012. i preksinoc

    Comment


    • Obećala sam da ću napisati štošta posle dublova sinoć, ali umor nije dozvolio.
      No krenimo redom, bez detaljne analize poraza, koja svakako ništa neće promeniti.
      1.Novak je psihički jak, uzdrman je to stoji, ali ako neko psihički može brzo da se regeneriše to je on. Fizički je ipak drugačija situacija.
      2.Problemi su počeli u MC, posle čega sledi odluka da se igra Madrid i Rim i obezbedi što više bodova u slučaju duže pauze.
      3.Dolazi Vimbldon gde do izražaja dolazi problem sa levim zglobom, a nama se kroz pisanje Ozma provlaći priča da je rame u pitanju (?!) što i sama pomislih u nekoliko navrata
      Spoiler
      Originally posted by Marija81 View Post
      Obratite pažnju kako odigrava BH. Levo rame me brine.
      Originally posted by Marija81 View Post
      Obrati pažnju na pokret kada krene na BH dijagonalu, pa izraz lica...

      4.Onda dolazi iznenadna odluka za odmor i propuštanje DK.
      Spoiler
      Originally posted by Marija81 View Post
      Da, a izmedju Kanade ( finala, ukoliko dođe do njega) i Ria je samo par dana. Iz tog razloga mislim da je bolje preskočiti Kanadu i ranije otići u Rio i tamo se pripremati za OI.
      Mada, Novak svakako najbolje zna šta treba da uradi.
      Ove godine je već, po meni u rasporedu napravio jednu ozbiljnu grešku, a to je igranje Madrida, bez obzira što ga je osvojio. Možda bi sve bilo drugačije da nije bilo onog kiksa u MC-u.
      Ili da je nakon toga napravio pauzu.
      Ili su svi problemi krenuli još od MC-a?
      Videćemo šta budućnost donosi, ali, iskreno meni se sve ovo zajedno ni malo ne dopada, ma koliko se trudila da budem optimista.
      Novaku treba dobar reset. Odmor, vaćanje Jezdića u kombinaciju sa Miljanom.
      Novi fizio mi se ne sviđa. Čak ako se ne varam, Miljan je u London stigao tek prvog dana turnira, iako je pre toga tu bio Duel.
      Ko zna šta se i u toj saradnji dešava

      5.Olimpijada je trebala da bude vrhunac sezone, ali zglob ne da..
      6.U pravu je Čačke, ozbiljnije je nego što izgleda ili bar nego što Novak želi da kaže...
      7.Odmor u Španiji je čini mi se bio period kada je želeo da donese neke odluke, a po meni je odlučio potpuno pogrešno...


      Sada se postavlja pitanje šta dalje.

      Na njegovom mestu otišla bih na artroskopiju, rešila zglob i dala vremena telu da se oporavi.
      Ali znajući Novaka,on pravi Monikinu grešku ( kada ju je zezao skočni zglob). Verovatno igra pod injekcijama i odlaže neizbežno. A to je preskupo

      Verujem da se većina vas neće složiti sa mnom, ali ovo je realnost i moramo je prihvatiti i mi i Novak.

      Upravo naleteh na odličan tekst jedne hrabre devojke
      http://zena.blic.rs/PULS-poznatih/43644/Novace-izvini

      I na fotku gde se vidi bandaž
      Last edited by Marija81; 09-08-16, 17:12.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ljudi drug me ubeđuje da je Jelena bila pre Novaka sa Verdaskom i još par tenisera, ja mu kažem da nije i da je možda pomešao sa Anom. Ozbiljan je čovek, a meni treba pisani dokaz od vas ovde da nije jer smo se kladili. Izvinjavam se što kvarim temu al molim vas. Ona meni kao svetica a on tvrdi ...

        Comment


        • Ana je bila sa Nandom..

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ljudi drug me ubeđuje da je Jelena bila pre Novaka sa Verdaskom i još par tenisera, ja mu kažem da nije i da je možda pomešao sa Anom. Ozbiljan je čovek, a meni treba pisani dokaz od vas ovde da nije jer smo se kladili. Izvinjavam se što kvarim temu al molim vas. Ona meni kao svetica a on tvrdi ...
            Bila je u baš dugoj vezi sa Mlađanom Janovićem tako da teško da je mijenjala previše.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Obećala sam da ću napisati štošta posle dublova sinoć, ali umor nije dozvolio.
              No krenimo redom, bez detaljne analize poraza, koja svakako ništa neće promeniti.
              1.Novak je psihički jak, uzdrman je to stoji, ali ako neko psihički može brzo da se regeneriše to je on. Fizički je ipak drugačija situacija.
              2.Problemi su počeli u MC, posle čega sledi odluka da se igra Madrid i Rim i obezbedi što više bodova u slučaju duže pauze.
              3.Dolazi Vimbldon gde do izražaja dolazi problem sa levim zglobom, a nama se kroz pisanje Ozma provlaći priča da je rame u pitanju (?!) što i sama pomislih u nekoliko navrata
              Spoiler


              4.Onda dolazi iznenadna odluka za odmor i propuštanje DK.

              5.Olimpijada je trebala da bude vrhunac sezone, ali zglob ne da..
              6.U pravu je Čačke, ozbiljnije je nego što izgleda ili bar nego što Novak želi da kaže...
              7.Odmor u Španiji je čini mi se bio period kada je želeo da donese neke odluke, a po meni je odlučio potpuno pogrešno...


              Sada se postavlja pitanje šta dalje.

              Na njegovom mestu otišla bih na artroskopiju, rešila zglob i dala vremena telu da se oporavi.
              Ali znajući Novaka,on pravi Monikinu grešku ( kada ju je zezao skočni zglob). Verovatno igra pod injekcijama i odlaže neizbežno. A to je preskupo

              Verujem da se većina vas neće složiti sa mnom, ali ovo je realnost i moramo je prihvatiti i mi i Novak.

              Upravo naleteh na odličan tekst jedne hrabre devojke
              http://zena.blic.rs/PULS-poznatih/43644/Novace-izvini

              I na fotku gde se vidi bandaž
              Spoiler
              [ATTACH=CONFIG]14570[/ATTACH]
              http://www.kurir.rs/video-nole-glavu...clanak-2390219
              Originally posted by notorious View Post
              Bila je u baš dugoj vezi sa Mlađanom Janovićem tako da teško da je mijenjala previše.
              Bas tako Noto.

              Comment


              • Sve ste pobrkali i pišete o Jeleni Janković i Mladjanu.
                Noletova Jelena je samo Noletova
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ma prso sam Maki...

                  Evo par slika...

                  Comment


                  • Ooo Bože i OI i sve nek ide dođavola...

                    Last edited by miloolja; 09-08-16, 23:42.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • KO ga ovo tjesi?

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        KO ga ovo tjesi?
                        Pa Divac, naš predsednik OK

                        Послато са SM-G350 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Nemoguće da nisi prepoznao Divca?

                          Comment


                          • Retoričko pitanje
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Nemoguće da nisi prepoznao Divca?
                              Ja ga i sad jedva prepoznajem. Ostario je. Pomaze to sto sad znam da ne stoji na stepenici.

                              Comment


                              • B92: Zbog ručnog zgloba Novak ne igra u Sinsinatiju http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1164406

                                Comment

                                Working...
                                X