Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg.
    Idemo dalje.

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Maki ako ne otkaze, ako bude igrao dubl on je stvarno sasav!
      Zašto da ga otkaže? Da bi mogao da sedi u sobi i samosažaljeva se?

      Treba da igra, igra je najbolji način da ovo prevaziđe.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Zašto da ga otkaže? Da bi mogao da sedi u sobi i samosažaljeva se?

        Treba da igra, igra je najbolji način da ovo prevaziđe.
        Mislim da Čačke misli zbog povrede. I možda je pametnije da ne igra da je ne pogorša, da pregura nekako do USO, a posle polako.
        E,sada ovo da je igra najbolji način da prevaziđe, složiću se sa tobom ali uz dodatak kada je fizički spreman izdrav.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Zašto da ga otkaže? Da bi mogao da sedi u sobi i samosažaljeva se?

          Treba da igra, igra je najbolji način da ovo prevaziđe.
          Goku gde vise da igra i sta da igra, da je srece da je hladan i da uopste nije dosao na OI, molio sam se da odloze OI samo zbog Novaka ako mi verujete... pisao sam to pre 4 meseca.
          Lud je i izgleda da ce da igra dubl i rizikuje zglob ruke, samo zbog zastave i Zikija... e moj Nole sta ti to treba.
          Ziki je hteo da predaju mec zbog njega Novak nije hteo... jos je otvoreno.

          Strasno kakav covek!

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Goku gde vise da igra i sta da igra, da je srece da je hladan i da uopste nije dosao na OI, molio sam se da odloze OI samo zbog Novaka ako mi verujete... pisao sam to pre 4 meseca.
            Lud je i izgleda da ce da igra dubl i rizikuje zglob ruke, samo zbog zastave i Zikija... e moj Nole sta ti to treba.
            Ziki je hteo da predaju mec zbog njega Novak nije hteo... jos je otvoreno.

            Strasno kakav covek!
            E, to ti je ono njegovo čuveno "šta će narod da kaže?" I zbog dežurnih pljuvača...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ne bi on ni Toronto vidio da Berdych nije nabio neizlječive komplekse. Bio bi sličan razvoj meča kao sinoć da je iskoristio brojne prilike u prvom setu. Berdych je imao prednost BH u BH, Querrey i Del Potro držali egal u tim razmjenama i onda igrali meč života, sve pogađali, jesu ali sutra, malo sutra Očigledno da je u pitanju zdravstveni problem i da ne može pružiti maksimum. Neka odmori do USO. Danas tog Del Potra Sousa razvuče par gemova i ovaj postane golgeter a Sousa jbt koji je skromnih mogućnosti.

              Comment


              • Od trojice Tomas ima ubedljivo najbolji BH, tako da zaista je nesrecni po njega mentalni sklop odlucio a dobiju ga jedan Qurrey i inspirisani rekorvalescent Delpotro. Monfils je bio crknut a finale je vec odlicno odigrao.
                Last edited by Maxx-a; 09-08-16, 00:41.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ne bi on ni Toronto vidio da Berdych nije nabio neizlječive komplekse. Bio bi sličan razvoj meča kao sinoć da je iskoristio brojne prilike u prvom setu. Berdych je imao prednost BH u BH, Querrey i Del Potro držali egal u tim razmjenama i onda igrali meč života, sve pogađali, jesu ali sutra, malo sutra Očigledno da je u pitanju zdravstveni problem i da ne može pružiti maksimum. Neka odmori do USO. Danas tog Del Potra Sousa razvuče par gemova i ovaj postane golgeter a Sousa jbt koji je skromnih mogućnosti.
                  To objasnjava stvari. Povrijedjen je pa ne moze igrati BH kako treba. Mec sa Delpom jeste odlucio Novakov BH. Doduse, i ono Del Potrovo lupanje FH-dom jeste bilo izuzetno. Steta, u Riu imamo spori hard, tacno po Novakovoj mjeri.

                  Nisam gledao dublove ali kazete da je bijesan. To je dobro. I treba da bude.

                  Ako je iole opasna povreda, nek preskoci USA. Ako se pak radi o necemu laksem sto moze da se pogorsa, treba da preskoci Sinsinati. U protivnom nek se koncetrise na utjesnu nagradu - karijerni master slem. Ove godine bi mogla biti losija konkurencija. Nema Federera, a ocekujem da Nishikori, Nadal, Mari i DP budu polufinalisti na Olimpijadi. Dakle, doci ce umorni. Karijeni master slem niko nema. Karijerni zlatni slem imaju Nadal i Agasi.

                  Inace ako BH nije pravi, onda Novaku vise odgovara brzi hard. Njegov FH, koji treba da preuzme vise posla kada BH skripi, je efikasniji na brzoj podlozi.
                  Last edited by NI; 09-08-16, 06:06.

                  Comment


                  • Zvanično je odustao od Sinsinatija.

                    Comment


                    • Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Zvanično je odustao od Sinsinatija.
                      Dakle povreda je dosla u najgore vrijeme. Nije napravio dovoljno radikalne poteze zbog Olimpijade. Nadam se da ce to sada ispraviti i da se nece libiti da preskoci USO ako to zdravlje zahtijeva. Zapravo, ako treba, neka preskoci ostatak sezone samo da u potpunosti sanira povredu.

                      Comment


                      • Ova povreda objasnjava mnogo toga u mecu sa Delpom i onaj uzasan bh i uporan slajs, ali i precesti fh u situacijama kada im nije bio trenutak. Meehhh da li je vuce ono od proletos ili je nesto novo...ne svidja mi se nikako, ali najvaznije da to sanira do kraja.
                        Ako je ona koja vuce od jos pre nekoliko meseci, W je bio totalno nerezonski i neshvatljiv izbor, a posebno Toronto.
                        Last edited by miloolja; 09-08-16, 09:00.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ova povreda objasnjava mnogo toga u mecu sa Delpom i onaj uzasan bh i uporan slajs, ali i precesti fh u situacijama kada im nije bio trenutak. Meehhh da li je vuce ono od proletos ili je nesto novo...ne svidja mi se nikako, ali najvaznije da to sanira do kraja.
                          Ako je ona koja vuce od jos pre nekoliko meseci, W je bio totalno nerezonski i neshvatljiv izbor, a posebno Toronto.
                          Toronto je bio priprema za Olimpijadu i poruka svima da je OK. Svi su gledali mec sa Berdihom i znali da nesto nije u redu. Vjerovatno je Del Potro dobijao krila vidjevsi da Novak nije potpuno zdrav da nema BH paralele. Ovom prilikom je srce nadjacalo razum. Ali sve to treba zaboraviti, barem privremeno, i koncetrisati se na ozdravljenje i USO ako u potpunosti sanira povredu do tada.

                          Comment


                          • Hmm znači to je to....
                            Da unesem malo optimizma. Za povrede nikada ne postoji pravi trenutak, uvek su nezgodne a momenat baš "najgori"....

                            Mislim, kad bi moglo da se bira, bolje sad nego pre RG, ne?

                            Ne bi trebalo da bude toliko nesrećan zbog tog zlata, bože moj....Godina je i ovako genijalna!!

                            Da danas prekine karijeru (pu pu) učinak mu je naučna fantastika i bio bi zapamćen za sva vremena kao velikan ovog sporta.

                            A sad što nama (i njemu) to nije dovoljno, pa smo 'alavi, mi bi SVE to je nešto što nema veze sa životom.

                            Opušteno, prvo zdravlje, pa onda sve ostalo.

                            Noksi
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Neka preskoči i USO ako će biti dovoljno da sanira povredu. Od Kine do kraja godine će biti svjež i može završiti godinu kako treba i odbraniti prvo mjesto. 1 GS je nebitan u odnosu na zdravlje. Toronto je bio velika glupost.

                              Comment


                              • Sta je bilo, bilo, najvaznije je sada da i on i njegov tim postupe razumno i racionalno. Nema vise mesta za zelje srca, samo ratio.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X