Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Koje dvije stvari?
    Donji deo ledja i ruka.

    Comment


    • Ako je to tacno onda opravdanja nema. Nema tenisa dok se sve ne sanira, ali cisto sumnjam da ima neki problem, pritom ozbiljniji. Pritisak i standardno sporo ulazenje u turnir su veci problem. Da se igralo na tri dobijena dobio bi.
      sigpic

      Comment


      • Bravo Novace, na ljudskosti i drzanju. Uvek ces biti nas decak.
        Zasto kazem decak, pa sa onim svojim targetovanjem meta u godini pa su onda porazi tezi, decak sa nespretnim seksistickim izjavama...
        sve je to normalno. To je nas decak. Samo se ti sredi fizicki i mentalno pa kad izadjes na neki teren, mi smo tu, uz tebe.
        Last edited by AIRBORNE; 08-08-16, 14:37.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Slika sa aerodroma, kazu od 5.avgusta, leva saka, samo se to vidi, u zavoju.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Onda bi trebao da se povuce iz dublova.
            5 avgust
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ja najiskrenije mislim da je ovo sve cisto praznjenje posle osvajanja RG.. I Wimb i sad Rio. Jeidno taj Toronto, ali konkurencija je bila van ocekivanja, a i pojedini igraci koji su bili njegovi dzelati pre, sad su u losijoj formi.
              link

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Slika sa aerodroma, kazu od 5.avgusta, leva saka, samo se to vidi, u zavoju.

                Imao je i u toku meca ispod znojnice (malo uze od znojnice) zavoj.
                Pokusacu da nadjem.

                Samo da bude zdrav i da izadje jaci iz svega.

                Comment


                • Comment


                  • Novak je izgubio.
                    I tu se ništa ne može uraditi.
                    Većinu stvari ste napisali.
                    Po meni ovo jeste jako bolan poraz jer igra za Srbiju, za zastavu , grb itd.
                    Koliko god poraz kao takav bio težak za Novaka mene nije dotakao previše.
                    Ono što mene boli, u vezi sa ovim porazom je to što je uzdrmao Novaka, i previše, ako mene pitate.
                    Pred njim je nakon ovoga dug put.
                    Saznanja i spoznaje sebe, svojih granica i dometa u fizičkom i emotivnom smislu.
                    Saznanje da razum treba staviti ispred srca.
                    I zaista, znam da će zvučati kao traženje opravdanja, ali još jednom se u toku Novakove karijere pokazuje pogubnom odluka da se igra za dres...
                    Telo mu šalje signale da uspori, a srce kaže da treba da igra.
                    A sada i reč dve za one koji ga kritikovaše na drugim temama, zbog ranog ispadanja sa W, pa do odmora i neigranja DK i td...
                    Novak je umoran, psihički, fizički i pride povređen. Emotivno prazan ( cena osvajanja RG-a), a iznad svega problem sa ramenom vuče jako dugo.
                    Vidim da je , čini mi se Olja postavila fotku gde mu je leva ruka zavijena, povreda se vuče još od Rima.
                    Loše planiran oporavak. Možda je trebao da propusti W i da se oporavi za OI. Ali sada je sve u domenu ŠBBKBB. Ja očekujem dužu pauzu posle USO.
                    Možda je tako najpametnije, da ozdravi i da se oporavi kako treba do AO. A onda u nove pobede

                    Izvinjavam se na podužem postu.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ne znam da li ste gledali intervju na RTS-u.On je bio totalno slomljen,nije mogao ni tamo suze da zadrzi.Bilo je bas tesko za gledanje.Iskreno,boli me uvo za smrdljivu medalju,ali mi je zao njega mnogo.Sto se tice te povrede,siguran sam da nije ozbiljna,ali sigurno pravi probleme,jer da jeste,on ne bi osvojio Toronto.Pitanje je sta dalje i kakav ce Novak biti posle ovog poraza,da li ce uspeti da se izvuce jos jednom u karijeri ili ce ovo biti kraj njegovog najboljeg tenisa.Sve u svemu,hvala mu za sve do sada,ne duguje on nikome nista,samo ce mi biti strasno zao ako ostane na ovom broju slemova.Takav igrac zasluzuje barem jos tri u svojoj vitrini.Zelim mu sve najbolje,a pre svega da bude zdrav !

                      Comment


                      • Toronto je Nole izvukao na iskustvo. Više ću napisati noćas posle meča dublova.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ko kaze da ce Novak da igra dubl uopste.

                          Comment


                          • Pa stoji u programu i dalje.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Maki ako ne otkaze, ako bude igrao dubl on je stvarno sasav!

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Maki ako ne otkaze, ako bude igrao dubl on je stvarno sasav!
                                Igraće ga. Još je usijane glave... I tu će da gura opet onako na silu zbog Zikija i zastave.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X