Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • pozdrav svim Novakovim fanovima ,citam komentare i diskusije vec mesecima i mogu da vam cestitam na nacinu na koji postujete razlicita misljenja o igracima i njihovim fanovima i nisam mogao da izdrzim da vam to ne kazem samo tako nastavite i dalje, ja sam Novakov veliki navijac ,pratim skoro sve sto se moze videti od tenisa i naravno kao fan moram da zavrsim sa navijackom strascu NOVAK CE IZGUBITI NEKI MEC SAMO SE NEZNA KAD, AL NECE SKORO

      Comment


      • Originally posted by BOKI1969 View Post
        pozdrav svim Novakovim fanovima ,citam komentare i diskusije vec mesecima i mogu da vam cestitam na nacinu na koji postujete razlicita misljenja o igracima i njihovim fanovima i nisam mogao da izdrzim da vam to ne kazem samo tako nastavite i dalje, ja sam Novakov veliki navijac ,pratim skoro sve sto se moze videti od tenisa i naravno kao fan moram da zavrsim sa navijackom strascu NOVAK CE IZGUBITI NEKI MEC SAMO SE NEZNA KAD, AL NECE SKORO
        Cao, dobrodosao na forum. ;)

        Comment


        • Nole učestvovao na humanitarnoj modnoj reviji

          Da je odavno prevazišao status teniske zvezde, Novak Đoković potvrdio je pojavljivanjem na humanitarnoj modnoj reviji tokom Kanskog festivala, gde je šetao pistom uz Naomi Kembel, Karolinu Kurkovu, itd.

          Posle osvajanja sedme titule na sedam turnira ove godine, Novak Đoković rekao je u Rimu da će dooooobro da se odmori i da neće da pipne reket četiri dana.

          Nije rekao da će već narednog dana da bude u ulozi manekena u glamuroznom gradu Kanu, da će mu društvo praviti supermodeli Naomi Kembel, Karolina Kurkova, ali i bombastična Viktorija Silvšted, kultna glumica Džejn Fonda, kao i ostale VIP osobe poput Vini Forsit, Brusa Forsita, Rosario Douson, Barbare Beker, Tao Okamoto, Sesili Lopez, itd.

          Da je odavno prevazišao samo status teniske zvezde, Đoković je potvrdio pojavljivanjem na humanitarnoj modnoj reviji koju je u ponedeljak, trećeg dana 64. Kanskog festivala, organizovala organizacija "Fashion for Relief", koju vodi Naomi Kembel.
          Sav prihod od ove modne revije, na kojoj je Đoković "prošetao" sivo odelo, biće prosleđen žrtvama katastrofe u Japanu, preko Crvenog krsta te zemlje.

          U izveštajima iz Kana stoji samo da su zvezde iz sveta mode, filma i sporta nosile modele Lanvina, Žan-Pol Gotijea, Sonije Rikjel, Valentina, a čija je kreacija pripala našem teniseru, možda će nam on otkriti nekom narednom prilikom.

          Možda je film Breda Pita bio izviždan istog dana u bioskopskoj sali, ali su zato modeli, među njima i Novak, dobili ovacije od publike, u kojoj je, naravno u prvom redu, bila i kćerka jednog od najbogatijih ljudi na svetu Donalda Trampa, Ivanka.

          "Svi bogati ljudi su ovde u gradu na festivalu, ljudi iz filma i mode, tako da je dobra stvar što mogu da zavuku ruku u džep i izdvoje novac da pomognu", rekla je zgodna Ivanka.

          Zajedno sa Đokovićem, na pisti se pojavila i Grejs Hajtauer, supruga čuvenog glumca i predsednika žirija ovogodišnjeg Kanskog festivala, Roberta De Nira. Inače, De Niro je veliki fan Đokovića i u više navrata podržavao je našeg tenisera iz svečane lože, najčešće tokom US Opena u Njujorku.

          Za kraj, prenosimo vam kako je jedan od poznatih modnih internet portala "beautyisdiverse.com" počeo svoj izveštaj iz Kana.

          "Tennis player Novak Djokovic, model Karolina Kurkova, editor in cheif of Vogue Italia Franca Sozzani, Christina Estrada Juffali, Afef Jnifen, model Naomi Campbell, Winnie Forsyth, actor Bruce Forsyth, Rosario Dawson, Barbara Becker, formula 1 driver Jean Alesi, Victoria Silvstedt and Nadege at the Fashion For Relief Japan Fundraiser..."
          http://www.mondo.rs/s206353/Sport/Te..._na_pisti.html
          sigpic

          Comment


          • Uklapa se, mršaviji je od manekenki

            Comment





            • Comment


              • Ovo je vec postavio Jigsaw koliko mi se cini al sjajna fotka !!!

                Comment


                • Novak izjavio da je umoran i da nece uzimati reket u ruke 4 dana al po svemu sudeci u Kanu odmara oci

                  Comment


                  • Cuo sam za to tj. tacnije procitao u novinama.. Lol

                    Comment


                    • Феки и Надал имају велику славу, али Новаков пут ка достигнућу те величине којим гази ове године је величанствен!
                      Last edited by Žika; 17-05-11, 12:43.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da i ja sam čuo i da je bio ovde u BG jedan dan, ja bih samo da odamo jednu vrstu počasti za jednu ličnost koja je mislim i malo zaboravljena:

                        G-ĐA JELENA GENČIĆ Jelena Genčić.jpg Jer ta dama je neko ko ima više zasluga za Novaka možda više od njegovih roditelja (hahaha)

                        PS Čujem da ima još jednog kandidata koji će napraviti čudo

                        Comment


                        • Никад ми неће бити јасно, како је Јелена успела да процени тако мало дете да је чудо и смело да изјави у то време да ће мали да буде прак света?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako se na greskama uci, Novak ove godine nista nije naucio!
                            #58

                            Comment


                            • Originally posted by Pablo View Post
                              Ako se na greskama uci, Novak ove godine nista nije naucio!
                              Hahahahahahahaha

                              Comment


                              • Novak igra sa Hjuitom na egzibiciji pred Rolan Garos


                                Najbolji srpski teniser Novak Djoković učestvovaće od 18. do 21. maja na egzibicionom turniru u Parizu nekoliko dana pre početka Otvorenog prvenstva Francuske.

                                Pored drugog igrača sveta, na ovoj reviji učestvovaće i Britanac Endi Marej, Švajcarac Stanislas Vavrinka, Španac Fernando Verdasko, Hrvat Ivan Ljubičić i Francuzi Rišar Gaske, Žo Vilfred Conga, Gael Monfis, Žil Simon, Mikael Lodra i Žeremi Šardi.

                                Đoković igra u četvrtak 19.maja od 13 časova protiv Hjuita.
                                http://sport.blic.rs/Tenis/197582/No...ed-Rolan-Garos

                                Sampras: Nešto je "kliknulo", Novak je sazreo

                                Idol Novaka Đokovića Pit Sampras pažljivo prati šta ove godine radi njegov naslednik i smatra da je kjuč neverovatne serije srpskog tenisera to što je uspeo da savlada svoje emocije.

                                Legendarni Amerikanac veruje da nove pobede nad Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom nisu iste kao one koje je beležio ranije u karijeri.

                                "Vidim da je Novak mnogo sazreo. Gledao sam ga mnogo puta u poslednjih nekoliko godina i bio je u ravni sa Rodžerom i Rafom, ali nekako nikad niste bili sigurni da će njegov temperament izdržati meč od četiri časa. Uvek je bio malo gore, pa malo dole, previše emotivan", rekao je Sampras.

                                On je dodao da više nema negativnog stava na terenu.

                                "Ipak, ove godine nešto je kliknulo u Novaku, on je odjednom postao pozitivniji. Očigledno mu je bilo potrebno vremena da nađe svoj put, a sada ima tu auru oko sebe i stvarno ga je veoma, veoma teško pobediti", rekao je Sampras.
                                http://sport.blic.rs/Tenis/197569/Sa...ovak-je-sazreo
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X