Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Ima isti problem koji se manifestuje kao i u Wimbledonu. Ne znam da li je u pitanju lijevo rame ili lijevi dio leđa, BH ne udara kako treba i to je vidljivo. Querrey je držao egal na toj strani, sinoć Berdych i bolji samo mu je realizacija bila očajna. Čim mu je jedna strana slaba ostaje na vjetrometini i samo se može pomoliti da je preko puta dileja kao sinoć.

    On je i rekao nakon Wimbledona da nije baš zdrav?
    Ma taj problem mu se javio jos u Madridu, barem od ono sto sam ja primetio. I u Madridu i u Rimu se na neki nacin vucarao, ajde ok u Madridu, ali u Rimu nije bio na 100% i nije igrao bas najbolje, ali to sto je igrao finale i sto ga skoro niko ne moze dobiti je sasvim druga prica. Ovakav kakav jeste trenutno ja mislim da bi on gubio od normalnije Nadala i Rogera. Jebe ga rame ocigledno je to, a i taj dolnji deo ledza, lepo se to vidi kod servisa. Bice interesantno veceras ako Monfils bude fizicki ok, posto je on mozda i umoran...

    Zanimao bi me duel izmedju njega u ovakvom stanju i Keija, posto od ove preostale Kei je jedini koji moze brutalno kazniti los servis, narocito drugi, plus igra se na brzi hard.
    OVAKO

    Comment


    • Nijedan od pomenutih nije u stanju da takmicarski igra polovinu sezone 2016, tako da ti ta hipoteticka prica mozda pomaze oko frustacija koje Djokovic ocigledno razvija u tvom navijackom ili kakvom vec pogledu na igru,ali nema uporiste u trenutnoj realnosti.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Ne kontas me, da sam hteo da provociram ne bi ovo napisao, ipak je ovo Djokoviceva tema... Zanimalo bi me zato sto mu je servis ranjiv, a Kei je dobar riterner.
        Posto Djokovic vjerovatno ima najbolji drugi servis na svijetu, ok mozda ne najbolji ali najucinkovitiji, a ovako pod bolove ne izgleda to bas tako. Mada i Kei servira lose, i on ocito ima probleme.
        OVAKO

        Comment


        • Mozda je teskoca u odabiru reci ali ipak reci da se Djokovic "vucara" po terenu drugacije izgleda, a da imas problem imas, to se vidi cak i ako se ne cita vecina tvojih postova gde se komentarises Djokovica i njegovu igru.
          Legitimno za ostale teme gde postujes .

          Ako ne uspe da podigne nivo igre i makar delimicno resi ocigledne probleme sa servisom , svakako da Monfils ili Kei imaju sanse.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Max meni su najsladje pobede ove, kada vucarajuci se dobija mladjane buduce sampione i standardne top 10 igrace, malo mi je to sladje nego kada sa pocetka sezone u top formi pomete sve redom GS sampione.

            Comment


            • Imaj u predvidu da nisam Srbin i da se trudim da govorim vas jezik, tako da neke reci mozda i ne izgovaram bas kako treba, tj. pisem. Vucarao..., nisam mislio da se vuce po terenu, nego da je prolazio kroz neke meceve niz uglene usiju. Primer protiv Keija u Rimu, protiv Nadala takodze, protiv Robera je bio los, protiv Belucija popio krompir itd itd. E to sam mislio kad sam napisao vucarao, mozda sam trebao da napisem provukao.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                Max meni su najsladje pobede ove, kada vucarajuci se dobija mladjane buduce sampione i standardne top 10 igrace, malo mi je to sladje nego kada sa pocetka sezone u top formi pomete sve redom GS sampione.
                Pa dobro to je odlika velikih sampiona, da pobedjuju i kad ne igraju najbolje. Novak svakako jeste takav.
                OVAKO

                Comment


                • Ja kao Novakov Navijac se u potpunosti slazem sa Stefanom, tako da mislim da ga ne treba napadati . On je jos odavno predvideo da ce situacija sa Novakom ovako da se razvija.

                  Generalno, Novak trenutno ima dva ne tako mala problema.

                  1) Prvi problem je problem sa ramenom.
                  Generalno je igrao previse tenisa u poslednjih 20 meseci, i bilo je logicno da on fizicki nece da izdrzi tako ubitacan tempo. Za prosecnog posmatraca sa strane tesko je da vidi koliko su ti problemi veliki. Da su problemi zaista veliki sigurno bi preskocio neki turnir. Ovako mi deluje da je to nesto sto ne moze mnogo da se pogorsa, ali sto mu smeta tokom igre. Razlog za ovako los servis je verovatno to sto je u ovoj pauzi posle Wimbledona odmarao rame, pa je skroz ispao iz ritma serviranja.

                  2)Drugi veliki problem je problem sa motivacijom.
                  Jos od sezone sljake Novak se dosta muci sa motivacijom. Vidi se da mu se ne igra previse tenis. Ja ne ocekujem da se to promeni previse do kraja godine, iako verujem da ce biti u dosta boljoj formi pocev od Pekinga pa do kraja godine. Naravno, ukoliko bute bila gusta borba za prvo mesto na kraju godine to ce malo da ga motivise, ali ocekujem da Novak na Aziskoj turneji osigura prvo mesto(Mozda ne teoretski, ali prakticno gotovo izvesno).

                  Nevezano od prethodne price, ocigledno je da je konkurencija sada slaba, i da Novak to koristi. Veliki sampion se postaje tako sto se pobedjuje i u takvom periodu, a ne samo tako sto se pobedjuju glavni rivali. Roger to najbolje zna . U periodu od 2008. do 2013. Novak se ne bi ovako provlacio.

                  Sto se tice vecerasnjeg meca, cak i da Novak odigra kao sinoc mislim da ce biti favorit. Daluje mi da sa ovakvom igrom Novaku biti dosta lakse sa Monfisom nego sto bi mu bilo sa Raonicem. Sve u svemu Novak je i dalje favorit za titulu, mada mislim da ga kladionice malo precenjuju.

                  Comment


                  • Meni je recimo ona recenica da bi ovakav gubio od normalnijeg Rafe i Feda bas nepotrebno poredjenje, jer znamo da Novak nikada nije takav kada igra sa njima, a drugo oni su vec dugo bas daleko od Novaka i po formi i po igri i po fizikalijama, tako da je ona totalno besmislena. A sta bi bilo kad bi bilo...pa sta ce Kobe, prosto je ta zelja i fantazija jaca od njega i bilo kakve realnosti, to je i njemu i vecini drugih samo ostalo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • hahah boze sacuvaj, mislio sam na to da je ATP u kanalu i da ga nema ko dobiti osim Mareja i eventualno Stana kad je u formi, ali taj ove sezone osim u Australiji nigde nije igrao dobro. Zato sam spomenuo Rafe i Rogera, kao malo normalniji likovi nego Berdih i recimo Raonic. Odradio je Rafa i vise nego sto sam ocekivao od njega, tako da kao njegov navijac sam potpuno zadovoljan sa negovom karijerom i ne moram nista vise traziti ili ljubomoriti, mislim bezveze... Znaci da se razumemo, on bi ovakav gubio od normalnije Rafe i Rogera, mislio sam na to da Novak sad ne igra bas najbolje i da bi Rafa i Roger u formi dobili sad, odnosno u zadnjem periodu otkad ima te probleme sa ramenom i dolni deo ledza. Nije Novak kriv sto je ATP u kanalu i sto nema dostojan protivnik.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Istina je na sredini. ATP je u kanalu, ali je i Novak na takvom nivou da bi ga i jaci ATP tesko poremetio.

                        Medjutim godine i kod Novaka rade svoje, vrijeme je za nova imena. Vec je pocelo, ove godine smo iz top 10 izbacili Rogera i Davida, mozda jos nekoga, a iduce ce se osjetno zarotirati stvari u top 10.
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Briga me za Toronto,a i za Olimpijadu.Mene brine Novakovo zdravlje i motivacija.Nadam se da u sebi ima jos 3 slema,samo to zelim da ima u sebi.Sve ostalo mi je nebitno.

                          Comment


                          • Meni se cini da je previse nervozan, kao pred Pariz u Rimu neka fora. Oznojio se bukvalno nije za dva sata na terenu juce, ali brza, nervira se, bas je nervozan. OI su njemu najbitnije u sezoni i radi ga pritisak.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Meni se cini da je previse nervozan, kao pred Pariz u Rimu neka fora. Oznojio se bukvalno nije za dva sata na terenu juce, ali brza, nervira se, bas je nervozan. OI su njemu najbitnije u sezoni i radi ga pritisak.
                              Daj Boze da je samo to,da nema neke velike povrede.Bas bi bio baksuz da ga pred Us Open ovo zadesi.

                              Comment


                              • Nije debil, ako ima povredu ne bi igrao. Ako ima povredu od sezone sljake ili cak i ranije i ima ovakve rezultate, onda je ugasio tenis za sva vremena. Covjek ima 49-4 u dosadasnjem dijelu sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X