Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    u svakom slucaju pristup za primjer sportu uopste,dakle bez uticaja sporednih stvari,lijep-a,crn,bijel,crven,srbin,hrvat,albanac,kinez...
    ali razmisljam,da sam zena slinio bi h na prva dva rangirana sigurno.
    kao sto sad slinim na anu,a narocito na jelenu.
    mislim,ne sto su "dobre",neg sto su nase

    Comment


    • Comment


      • [/quote]
        jel ti se to "budi patriotizam",ne sto su dobre neg sto su nase ;D ;D

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=hogar link=topic=478.msg19283#msg19283 date=1206751049]
          ne znam ljudi,i ne citam redovno da mogu reci da pratim diskusiju t,ek poneki post uhvatim ali........................
          ako izostavimo zenske simpatije ka nadalu ili federeru,ostale zaboravimo(zene nek mi oproste ako ih asociram na sovinizam),
          ne blisko vezano za tenis kao sport,ne mogu razumjeti ZASTO i KAKO moze neko vise voljeti,cak navijati u medjusobnim duelima,stranca,ma koliko DOBAR ;D bio,pored svog drzavljanina i ponosa svoje,upropastene ali stare i ponosne drzave.
          zaista ne mogu,

          a novak..
          faca ima 20 god,pa da je razlika 3000 poena,on i nadal za 5-8 god borice se broj 1.
          pa nek pobjedjuje bolji!
          NAPRED NOLE!!
          a knjiga..pa i bekam i kristijano su izdali knjige,a sumnjam da ih neki menadzeri i te fore nisu podstakli zbog kojeg dinara sa strane
          [/quote]

          Evo da ti ja jednostavno odgovorim kako ja na to vidim riskirajuci da me i moderator i clanovi foruma napadnu "svim raspolozivim sredstvima", a moj odgovor je:
          PATRIOTIZAM JE JEDNO VELIKO SR*NJE!

          Dok se ne opeces na vlastitoj kozi dotle ne vjerujes u to, ali... Patriotizam su izmislili politicari, vladari i sl. da bi lakse ostvarili svoje ciljeve, da bi te lakse slali u ratove, da bi lakse zadrzali svoje pozicije i da bi usli u povijest kao neki velikani koji su se borili za najvise ciljeve. No da ne bih previse otisao u nesto sto nema veze sa sportom i Noletom (ili mozda ipak ima) zelim Vam preporuciti da svoj patrotizam ogranicite na svoje porodice i svoje prave prijatelje, a o ostalim povezanostima sa pripadnicima "svoga" naroda, "svoje" religije itd. dobro razmislite prije nego li u to ime ucinite nesto jako ruzno!

          JOS JEDNO VELIKO IZVINJENJE SVIMA!

          Srdacan pozdrav!

          Roger

          Comment


          • Comment


            • [/quote]

              Samo kratak odgovor Patrioti - I ja sam u tvojim godinama tako razmisljao!

              Srdacan pozdrav!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Ako smijem samo malo da se "umijesam"..nisam iz Srbije,ne zanima me politika(iako imam svoj stav o tome,ali je nebitno ovdje) i navijam za Djokovica iz cisto sportskih razloga(dopada mi se nacin igre),a da budem iskren drago mi je sto je sa ovih prostora koje ja osjecam svojim,pa mu je to samo jos jedan plus kod mene.Meni je samo nejasan entuzijazam kod odredjenih ljudi,pogotovo na ovom forumu,kada je u pitanju "potraga" za "mrljama" u Djokovicevoj karijeri.Ne ocekujem da svi jednako volimo ni njega niti cak iste stvari u zivotu,ali toliko istrajavanje da se svaki njegov potez bilo sportski,poslovni ili mozda cak privatni ukalja,ismije ili omalovazi mi nije nikako jasan.

                Ako je off topic izvinjavam se.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Kopirala sam statistiku sva tri seta i celokupnog me?a, jer nismo imali priliku da pratimo me?. Zahvalnost za to dugujemo organizatorima






                  Djokovic upset in Miami by former Illni star


                  KEY BISCAYNE, Fla. (AP)
                  -Novak Djokovic often bounces the ball more than a dozen times before serving, and the tedious ritual may have cost him a match Friday.

                  The defending champion at the Sony Ericsson Open went into a funk after being warned for taking too much time between points, then blew a third-set lead to lose his opening match.

                  Qualifier Kevin Anderson, a 6-foot-7 former NCAA doubles champion at Illinois, beat the third-ranked Djokovic 7-6 (1), 3-6, 6-4.

                  Djokovic won his first Grand Slam title at this year's Australian Open and was coming off a title at Indian Wells last week. But he struggled from the start against Anderson and was rattled by the warning from the chair umpire.

                  Serving at 2-0 in the third set, Djokovic won the next point after the warning to reach deuce, then lost 13 points in a row. Jeers from the crowd further agitated him, and by the time Djokovic collected himself, Anderson was up a break at 3-2.

                  ``I didn't focus myself in that moment,'' Djokovic said. ``But, you know, that's OK. It's all part of the game.''

                  Anderson, a big-serving South African, played for three years at Illinois and won the 2006 NCAA doubles title. He turned pro last year, and the victory was his first over a top-10 player.

                  ``I kept telling myself, 'I can do this. I've just got to believe in myself,''' said Anderson, ranked No. 122. ``Even still, just knowing what he's done and what a great player he is, to have beaten him is a tremendous experience for me.''
                  Djokovic, leading 2-0 but facing break point, was dribbling before a serve when umpire Norm Chryst warned him for taking too much time. Djokovic whacked a forehand winner to end that point, then screamed in the umpire's direction and shook both fists. The crowd hooted at the Serbian.

                  Two points later, when Djokovic hit a first serve into the net, several fans cheers. He glared toward the stands, then lost the point and the game when he blew an easy volley.

                  Djokovic said he broke a shoelace during that rally.

                  ``Obviously, the time violation and a lot of different things affected my service game,'' he said.

                  He rapidly unraveled from there, losing the next two games at love. Once Anderson took the lead in the final set, he kept it by serving well down the stretch, and on match point Djokovic slammed a forehand into the net.

                  Djokovic said he battled nerves at important moments against Anderson.

                  ``Maybe I went for some shots too much, and he was wisely waiting for my mistakes,'' Djokovic said. ``That was a crucial point.''

                  Djokovic said he also felt a little tired. He's 17-4 this year as he heads to clay - not his best surface.

                  ``The good thing about this loss is that I can get a bit longer period of preparation and vacation as well,'' he said.


                  http://www.tennis.com/news/news.aspx?id=123486







                  Profil na ATP sajtu Kevina Andersona

                  http://www.atptennis.com/3/en/player...yernumber=A678

                  Comment


                  • Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC


                      ??????????? ?? ???? ?? ?? ??????? ??? ?????? ???????? ? ?????????? ???????.
                      ????????? ?? ???? ?????? ?? ???????? ???? ?????? ????? ???? ?? ??????? ??? ????????????? ? ????????????????. ??? ???? ????????.
                      ????? ?? ???? ???????? ???? ??? ??????? ?? ??????, ?? ???? ??? ???????? ?? ?????? (?? ?? ?????? ????? ?????? )
                      ??????????? ??, ?? ??????????, ????? ? ????????? ????? ?????? ?????. ???????? ?? ????? ???? ?? ????? ????? ????, ???????? ?? ? ??????? ?? ?? ??? ?????.
                      ??? ????? ?????? ?? ?? ????? ????, ?? ?? ???????? ? ?? ??? ?? ?????.??????? ??????????? ?? ??????????? ????????? ????? ????? ? ????? ??????.

                      ?? ????????? ??????? ?????? ??????????? ? ????????????, ??? ?? ???? ?? ??? ????? ?????? ? ????????????.

                      ??????????? ?? ????? ???????????? ???? ????????? ??????? ???????? ????????? ????????? ??????? ? ?????? ????????? ??????? ???? ?? ??????? ????????? ??????, ?????, ??????, ???????? ? ???????. ?? ??????????? ????????? ?????????? ?????, ???????? ?????????? ?????????, ??? ? ??????? ???????????? ?????? ??????, ??? ??? ???????????? ???????? ? ??????????? ???? ??????.

                      ????????????, ? ????? ??????, ?? ??????????? ????????? ?????? ? ????? ??????????, ???????????? ???????? ?????? ??????.

                      ??????????? ?? ??????? ? ???????????? ???????, ? ???? ?? ?? ????? ???????.
                      ????? ?? ??????? ?????? ??????????? ?? ?????????, ? ???????? ?? ???????. ?????? ??????? ? ?????????? ?????, ???????? ????? ???? ???????????.
                      ????? ?? ?? ?? ???? ???? ???????

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        ??????? ???????? ????? ??? ????????, ?? ??????? ??????????

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Sve je dobro receno sto se tice patriotizma ali stvar je u tome da je u ovakvoj zemlji tesko osecati veliki patriotizam i tesko verovati da ce nesto biti bolje i da nas ceka dobra buducnost. Meni se iskreno cini da su svi vozovi otisli i da vise nema nade za Srbiju, ali bolje da ne sirim svoj pesimizam ovde.

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Nisam sinoc pratila meceve, pa sam se jutros nasla u soku.

                            1.Zao mi je zato sto je Novak izgubio.
                            Iskreno nadala sam se da cemo imati priliku da odgledamo jos jedan mec izmedju njega i Nadala, ovog puta u 3 seta, da lep tenis sto duze traje.
                            Ono sto mi je drago je sto vidim da su Novakovi fanovi, bar vecina, prestali da ga kritikuju posle svakog poraza.
                            Tenis je tezak sport, publika je bila protiv Novaka (sto je normalno- pobedio je amerikanca u IW) ,a i sudija mu nije bio naklonjen.
                            Necu reci da mi je zao zbog poena, ali jeste zbog jednog dobrog igraca manje na turniru.

                            2. Vidim da je Novak izdao knjigu.
                            Moj komentar na to je, bilo bi lepo kada bi bar deo novca od knjige dao u dobrotvorne svrhe. Za razvoj tenisa u Srbiji npr?
                            Time bi se u jos necemu pridruzio vrhunskim teniserima i dobio vise sanse za pohvale nego za kritike...

                            Sta reci..i Nadal je u Rotterdamu imao lak zreb pa je ispao od nekog tamo. Uvek smatram da je najteze igrati protiv nepoznatih igraca, a ovo moje misljenje je i Novak svojom izjavom potvrdio.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Prijatno iznenadjenje!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                glede mijesanja patriotizma i nacionalizma..
                                zivim u posleratnoj bih-vrlo dobro znam koje je zlo nacionalizam,te u kojoj je ekspanziji kod klinaca. nazalost.

                                ali uzmimo primjer nevezan za balkan..lupam,francuska-spanija,fudbalska utakmica.
                                ko se od vas ne bi iznenadio da vidi ili cuje francuza da navija za spaniju!?
                                dakle samo sportski osjecaji..

                                Comment

                                Working...
                                X