Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Bice Novak vise nego ok, ali me nervira sto su mu OI bitnije od Slemova, to jednostavno nema logike. Svakako mislim da osvaja USO. Ocekivan poraz, ovo sam napisao posle RGa

    Secam se tog tvog posta Vladane i jos tada sam pomislila koliko si u pravu ALI i koliko baksuziras.

    Comment


    • Noksi, ništa ti ovo ne čitaj, to sve ludo Ljubim ja tebe i za sve ti hvala

      Jedino što me brine je to što čitam da se ne oseća zdravo, ne znam da li je već bilo reči, pa da pitam, ako neko ima informacije http://www.studio-md3.com/sport/teni...pricam-o-tome/
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Maja View Post
        Secam se tog tvog posta Vladane i jos tada sam pomislila koliko si u pravu ALI i koliko baksuziras.
        Ne baksuziram, baksuzira Zile, cim je on poceo da prica kako osvaja Vimbldohn poraz u prvoj nedelji

        Ali je gotovo nemoguce osvojiti cetiri Slema u godini, da nije bila OI godina i da Novaku OI toliko nisu bitne mozda bi i imao sansu, ali je zato vazno da USO osvoji, da treci put dodje do tri Slema u sezoni, to je fantasticno dostignuce.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Vidi se da nije razočaran, znači bio je spreman da će izgubiti.
          Znači postoji problem, za koji je znao da će biti opterećujući faktor u toku meča pa se nije previše ni nadao.
          Znam ga kao svoj džep i sigurna sam da je ovo



          Način na koji se u jednom trenutku uhvatio za rame čak i na konferenciji...
          Moguće je, verovatno zbog toga i preskače DC
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Bice Novak vise nego ok, ali me nervira sto su mu OI bitnije od Slemova, to jednostavno nema logike. Svakako mislim da osvaja USO. Ocekivan poraz, ovo sam napisao posle RGa
            Tako si razuman kad se ne prica o Raonicu.

            Moramo postovati Novakov priorite da mu je Olimpijada bitnija od Slema ma koliko to bilo cudno.

            Comment


            • Znači taman će neki imati naslov "Djokovic: 'I wasn't 100% healthy'"

              NI je po meni u pravu što se tiče težine poraza, s tim što je ovde ipak reč o nečemu skoro pa nemogućem, tako da koliko god Novak bio dobar i bez premca trenutno, nerealno je bilo očekivati Zlatni Slem. I s tim nemam problem, da sam mogao da biram poraz na bitnom turniru ove godine, to bi svakako bio W.

              Jedina stvar zbog koje je teško progutati ovaj poraz jeste što je došao od Kverija. Mislim da sam već sve rekao na tu temu zajedno s Vladanom. Poražavajuće je izgubiti od takvog igrača, a daleko od toga da je isti bio u nekom transu. Jednostavno je Novak bio baš baš očajan. Jedino vredno pomena što je Kveri danas radio je serviranje na BL, ali daleko od toga da Novak nije imao šansi, pa on i jeste napravio brejk i onda ga odmah ispustio zahvaljujući nekolicini faktora, ali pre svega svojom lošom igrom. A ako je to bilo loše, šta tek onda reći za TB, u kom Novak na nekih 50% mogućnosti s onakvim poenima koji su se igrali uzima isti uz možda jedan, ili dva poena prepuštena Kveriju.
              Ja bih npr. mnogo lakše podneo poraz od Federera, pošto vidim da je s nekima obrnuta situacija. Zapravo ne znam je l ostao neki teniser u žrebu koji bi bio gori "dželat" od Kverija.

              No dobro, šta je tu je. Idemo po ono što je Novaku, a i meni mnogo bitnije - OI. Siguran sam da će uspeti da se resetuje do tad.

              I ne hranite one što su izašli danas iz rupa, moramo da imamo razumevanja za njihove frustracije koje se gomilaju već godinu dana. Samo se setite u kakvom je položaju naš pulen trenutno, a u kakvom su njihovi i uživajte.

              Comment


              • Nole je jedan car koji sebi moze priustiti izgubljen mec u trecem kolu Wimbldona.To nece izbrisati njegov ucinak u posljednjih 365 dana.Samo ce nahraniti na kratko dusu hejterima.Neka im je prosto,ali to vise govori o njima.Borio se ali nije uspio.Neki problem je postojao,a koji-to samo on zna.I sta sad.Dobra strana ovog poraza je sto necu morati juriti na moru televizor
                Nole idemo u novo odbrojavanje od US OPEN-a

                Comment


                • @NI, možeš li napisati prosječne brzine prvog servisa u sva 3 meča, zanima me taj podatak.

                  Comment


                  • Nadao sam se da će Novak nekako preživeti ovaj meč (uvek bude neki sličan ovome), a onda se resetovati i gaziti lagano do kraja, ali iz nekog razloga nije bio sav svoj, po meni nije smeo izgubiti od ovakvog igrača, to me je najviše razočaralo.

                    Vladan je nešto rekao, ne gubi se forma za dva dana, njegova izdanja u prva dva kola i ovo protiv Kverija je baš misterija. Nije bilo naznaka da ovo može da se desi. Poraz je ok, ali zna se kada, kada nisi u formi, malo slabije igraš nego inače u kontinuitetu, ali u trenutku kada imaš neko reče toliki edge u odnosu na sve protivnike ne smeš sebi dozvoliti ovako nešto.

                    Izgleda da je to nešto što će Novaka pratiti kroz celu i karijeru, a to je poklanjanje slemova u prajmu. To se Rodžeru i Rafi nikada nije dešavalo, oni su uzeli sve slemove koje su trebali da uzmu, ništa nisu dali drugima, Novak ih je gomilu prosuo. Najbolji primer je to što će u svim kategorijama prstići i Rodžera i Rafu sigurno, ali pitanje je oće li imati najviše slemova.

                    Ako osvoji OI, US i zadrži prvo mesto na kraju godine biće sve ok. Tri slema, olimpijsko zlato i N1 na kraju godine, značiće da sve ide po planu, da ide ka zvanju KOZA.

                    Po meni, treba mu još najmanje jedan US i dva RG, na taj način bi imao sva 4 slema najmanje tri puta osvojena, čak i da ne prestigne Feda po broju slemova bio bi KOZA jer će u svim drugim kategorijama biti daleko najbolji u istoriji tenisa.

                    Comment


                    • Citam da je Nishikori u izjavi za medije iz svoje zemlje , dao hint da je Novak mozda imao problema sa povredom. Znaci o tome se govorilo u svlacionici?
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Onda je moglo biti rame ili ledja, posto je servis najvise ispastao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          @NI, možeš li napisati prosječne brzine prvog servisa u sva 3 meča, zanima me taj podatak.
                          U koja tri meca? Kueri, Manarino i Uard?

                          Comment


                          • Hoce li sada igrati DC,posto je ispao rano na WBu?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Nece
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                U koja tri meca? Kueri, Manarino i Uard?
                                Da, u ta 3.

                                Comment

                                Working...
                                X