Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skoro uvek u takvoj situaciji se igra prvo zenski singl, pa se onda nastavlja mec. Ocekivao sam i sada tako nesto. Verovatno su i sutra najavili kisu,
    pa su zato doneli takvu odluku. Mogli su barem od 14:00 sati da ih stave...

    Comment


    • Olja slažem se sa tobom.
      Nisam videla nikoga na tribinama i to mi je na trenutak prošlo kroz glavu.
      Hajd' Srdjan i Dijana, ali Jelena?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nije sporan I set gde je pružao kakav takav otpor, enigma je II set, gde nije ni pokušao ništa.
        Naravno, niti je mašina, niti čovek bez problema, bez lošeg dana, druga je stvar što smo mi navikli da je on drugačiji, nalik mentalnom čudovištu... prosto drugi set nisam znala kako tačno da ga opišem, sada posle nekoliko sati mogu da kažem da je stav zabrinjavajući.. možda jer je toliko atipičan za njega... u pošlosti nekoj tamo viđeno, ali zaboravili smo je.

        Dal i je neko video Jelenu i roditelje na tribinama?
        Servis mu je bio ocajan , on je dao priliku da se Querrey pokaze kao dobar returner, puno igraca bi iskoristlo ukazanu priliku.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Videla sam da odmah nema Jelene, ali mi je prošlo kroz glavu da je možda zbog klinca, uspavljivanja i sl ostala.. zbog nekog ustaljenog režima i ritama koji imaju, možda.
          A posle sam shvatila da nema ni matorih.
          Last edited by miloolja; 01-07-16, 22:54.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa znaš kako, mogu sada da izlupetam sve pretpostavke koje su mi padale na pamet tokom meča gledajući Novakovo držanje, ali ne bi bilo u redu.
            Poslednji put kada sam gledala ovakvog Novaka( ne mislim na igru kao takvu) bilo je onomad kada je Srđan imao zdravstvenu krizu.
            Igrao se WTF i Novak je ovakav bio samo u jednom meču, a kasnije je osvojio taj WTF.
            Sada, ponoviću, verovatno da postoji nešto van terena što mu odvlači pažnju.
            Neću ni pokušati da osporim vrlo dobru, štaviše, na momente odličnu igru Kverija.
            Ali ovo je meč gde je Novak trebao da se pita, a on je onako krajnje nonšalantno i letargično ušao u meč. Naročito drugi set.

            EDIT: Sada se setih da je Kveri i u Parizu 2012e bio nepremostiva enigma za Novaka.
            Last edited by Marija81; 02-07-16, 01:05.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ljudi,mozemo mi ovde da lomimo glavu do sutra sta je sa Novakom.Ako izgubi,Boze moj,sta da se radi,ali boli da izgubi od Kverija i tako rano da ispadne sa ovog turnira.To jedino mene boli,jer sam verovao da ima u sebi i za ovaj slem.Malo sam se izgleda prevario,ali dobro.Najgora stvar koja moze da se desi je ta,da je posle osvajanja Rg-a njemu naglo opala zelja i motiv.To je jedina stvar koje sam se plasio i nadam se da ce to biti samo kratkotrajno.Danas su mizerne sasne da preokrene,ali nije ni nemoguce.

              Comment


              • Ne znam stvarno zasto ste vec otpisali Novaka i govorite kako je izgubio od Kverija.U opste ne sumnjam da Novak danas ovo preokrece i dobija mec.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Svakako da ako izadje kao protiv Manarina dobice tri seta, ali ovo je vec neki cetvrti ili pet mec na Slemovima koji mora da cupa u prvoj nedelji, i to jednom mora da stane.

                  Odma posle RGa sam rekao da mislim da nece daleko dogurati na Vimbldonu, potom je odmarao, imao vjencanje najboljeg druga, snimao stvari iz restorana, sto znaci da potpuno ocekivano nije bas previse razmisljao i tenisu, a ko moze da ga krivi posle onakvog uspjeha i drzanja cetiri pojasa. Nevjerovatan teret je pao s njegovih ledja, sigurno je bila mnogo veca opustenost nego inace, sad mora biti barem zeru manje gladan, posebno sto su samo tri nedelje prosle, sve je jos uvijek svjeze.

                  Jos je u njegovoj glavi OI najbitnija stvar u godini, cak i bitnija od RGa i tu je kraj. Trava mu odgovara i kad je na nivou bas ga je tesko dobiti, ali ako samo malo popusti onda mnogi imaju sansu itetako, to na drugim Slemovima nije bas tako, on moze da se glupira ali ce tesko izgubiti tri seta, ovdje jedan brejk znaci set.

                  Sto se mene tice ovo je realan scenario, Marej ce do titule, Novak gubi ovu titulu, daje sve sto ima u Riju i u Njujorku ce vec biti u manjem padu forme, fizicki i mentalno ne na najvecem nivou, ali svakako dovoljno dobar da osvoji jos jedan Slem.
                  Ne sme se pustiti niz vodu prilika da se uradi nešto što nikada ne može biti prevaziđeno, može biti samo izjednačeno (u teoriji).

                  U istoj godini: 4 GS + OI + WTF + DC

                  Nema opravdanja za današnji eventualni poraz, nije to ni venčanje druga, ni RG, ni opuštenost, ni manja glad. U ovoj fazi karijere, kada sve što treba da uradi je da se pojavi na turnir da bi ga osvojio, je poraz jednog Kverija nedospustiv.

                  On može samo da izgubi meč koji hoće da izgubi ili ako ima neki peh. Tri poraza ove godine: Lopez-povreda, Veseli i Marej-mečevi koje je po meni hteo da izgubi ili tačnije nije mu baš bilo stalo da pobedi.

                  Mogu da prihvatim poraz od Rodžera, Rafe ili Mareja u završnici, ali poraz u prvoj nedelji od čoveka sa facom serijskog ubice nikad.

                  Ugled se teško stiče, a lako gubi. Novak mora biti na nivou koji je sam sebi postavio dok god igra.

                  Spoiler
                  Moj mali doprinos današnjem meču je i promena avatara, koga god sam imao taj se nije dobro proveo, Čolo, Vavrinka, Novak, valjda sam na vreme reagovao.
                  Last edited by goku; 02-07-16, 09:37.

                  Comment


                  • Okrenuće.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Ne sme se pustiti niz vodu prilika da se uradi nešto što nikada ne može biti prevaziđeno, može biti samo izjednačeno (u teoriji).

                      U istoj godini: 4 GS + OI + WTF + DC

                      Nema opravdanja za današnji eventualni poraz, nije to ni venčanje druga, ni RG, ni opuštenost, ni manja glad. U ovoj fazi karijere, kada sve što treba da uradi je da se pojavi na turnir da bi ga osvojio, je poraz jednog Kverija nedospustiv.

                      On može samo da izgubi meč koji hoće da izgubi ili ako ima neki peh. Tri poraza ove godine: Lopez-povreda, Veseli i Marej-mečevi koje je po meni hteo da izgubi ili tačnije nije mu baš bilo stalo da pobedi.

                      Mogu da prihvatim poraz od Rodžera, Rafe ili Mareja u završnici, ali poraz u prvoj nedelji od čoveka sa facom serijskog ubice nikad.

                      Ugled se teško stiče, a lako gubi. Novak mora biti na nivou koji je sam sebi postavio dok god igra.

                      Spoiler
                      Moj mali doprinos današnjem meču je i promena avatara, koga god sam imao taj se nije dobro proveo, Čolo, Vavrinka, Novak, valjda sam na vreme reagovao.
                      Steta za avatar, mastovit je bio i prethodni
                      Odlican post inace, Nadamo se da i Novak slicno razmislja i da ima snage da to izvede.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Pokusavam sebe da ubedim da se ne nerviram ako Novak danas izgubi (a mislim da hoce, nazalost), jer da me je neko pitao pre RG-a da li bih pristala da osvoji RG uz rano ispadanje na W, pristala bih odmah.
                        Kompletirao Slemove, sto mu je bio cilj godinama, i ne moram da nas podsecam sta sve je prosao na tom putu, nanizao 4 GS titule, ugasio tenis tako reci. Prosto je moralo doci do emotivnog praznjenja. Naravno da ce mi biti zao ali nije toliko strasno koliko bi bilo prosle godine, pretprosle itd. Ovaj put ne mora da leci pariske rane.

                        Sta god bude, idemo Novace, daj sve od sebe.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Samo da vas podsetim da je Novak juče izgubio set nakon 70ak i kusur uzastopnih uzetih u prvim nedeljama slemova. Ajd onako čovečanski, kad je mogao da veže sedamdeset setova zašto ne bi danas mogao da veže tri?
                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Neko je gledao prilog na BBC, sa W, prikazali kako Novak trenira i da izgleda loše, nenaspavano i izmučeno.
                            Samo da mu je dobro (fizički, psihički... sve oko njega..), nebitno ostalo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja nikad ne bih zamjerio Novaku zbog poraza, desava se to i najvecima, ali ono sto mu zmjeram je nedostatak borbenosti. Toliko je bezvoljan i inertan da je to neshvatljivo. Zelja i borbenost se moraju pokazati, pa i ako izgubis nikom nista, idemo dalje.
                              Ako vec ima priliku da ostvari neke rekorde ( a i sam kaze da to zeli) onda neka se bori, neka daje sve od sebe, pa ako protivnik ipak bude bolji, boze moj, cestitas i gotovo.
                              Sad se osvajaju GS- ovi dok jos nije usao u godine kad je to tesko izvodljivo. Kad ce ako nece sad.
                              Da je to bilo koji drugi turnir u pitanju, pa hajd, ali GS...
                              Dakle, sta god da je razlog, za izostanak volje i borbenosti nema opravdanja. Evo npr. David Ferer i kad izgubi ne moze mu se nista prigovoriti jer se cobjek bori kao lav.

                              Comment


                              • Mozda ima neki problem, grip, stomacni virus, mozda ima neki porodicni problem, covjek je kao i svi. A razlog svakako dobiti necete, a ni ne treba. Izaci ce na teren, odratiti to pa kako bude.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X