Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mislim da u je 99% situacija čovek zahvalan Bogu što na zapadu medijski nije ispraćen poput Federera, Nadala ili Mareja.
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        DC QF
        Kakve su sanse da gledamo reprizu epskog finala RG na Tasu? Po meni realne, mislim da obojica dolaze bez obzira na ucinak u WB
        Last edited by cssr; 21-06-16, 00:36.

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          Kakve su sanse da gledamo reprizu epskog finala RG na Tasu? Po meni realne, mislim da obojica dolaze bez obzira na ucinak u WB
          Uvjeren sam da Novak zna sto radi iako ja ne mogu vidjeti njegovu logiku. Hoce li preskociti Kanadu? Ili je mozda manje nervozan ako je zauzet, pa ubija vrijem izmedju Uimbldona i Olimpijade?

          Comment


          • Djole preskace Kanadu i resen je da osvoji Calendar Golden DC WTF Slam + Golden Masters
            Last edited by DrMr; 21-06-16, 09:37.

            Comment


            • Roger Federer on Novak Djokovic: "Does he deserve to be where he is? 100 percent. But is he beatable? Yes, of course he is. I beat him last year three times.”

              Comment





              • Ova slika još bolje izgleda posle ovog tvog posta.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by cssr View Post
                  Kakve su sanse da gledamo reprizu epskog finala RG na Tasu? Po meni realne, mislim da obojica dolaze bez obzira na ucinak u WB
                  I meni izgleda tako, sada kada je već uvrstio u raspored qf, Naravno da volim kada Novak igra za reprezentaciju (na stranu što ovog puta mogu da sa terase uživam u mečevima), znamo svi šta to i koliko znači i njemu samom i ostalim momcima, nego prosto u ovako pretrpanoj sezoni kao što je 2016 izgleda mi pomalo i hazardeski (iako postoji verovatno rezervni plan u zavisnosti od rezultata). Možda je hteo da odgovori Andy-a od dolska u Bg
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Naravno da on zna najbolje sta i kako.
                    Po tri nedelje pred i nakon Vimbldona ne igra turnire.
                    Mec ili dva u Bgd moze da odigra za svoju dusu, pa nek je i na sljaci.
                    Ima dovoljno fore do Rija.
                    Nisu tenis samo slemovi.
                    Tenis su i Veseli, Frantandjelo, Nedovjesov u Pioniru, Nadal u Dohi itd

                    Comment


                    • Comment


                      • http://mondo.rs/a913964/Sport/Tenis/...ja-zarada.html

                        Ima par zanimljivih stvari.

                        Comment


                        • Ajmo u napaljenje SVI

                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • http://www.wimbledon.com/en_GB/inter...=4968184864001

                            Izbor video snimaka za uvod na Wimby (ima i onaj TB za infarkt)

                            'ajmo...'ajde...
                            Last edited by Torima; 21-06-16, 20:38.

                            Comment


                            • Novak sutra protiv Gofana prvi meč na travi ove godine od 15:30 po našem, a možete da ga gledate...ovde >>>> https://www.youtube.com/user/TheBoodlesTennis
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X