Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tenis? Vimbldon? Mari? Lendl? Meehhhhh....

    Last edited by miloolja; 16-06-16, 19:27.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja govorim na opštoj temi, tamo više pripada ;)
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Nekako mi je velika tisina...tek poneki tekst se pojavi pozitivne prirode u vezi ovog ogromno uspeha Novaka!Neki prete,neki stidljivo hvale, a vecina tuguje!Ali ko jos mari za anglosaksonsku tugu!

        Comment


        • Zatisje pred Wimbldonsku buru

          Comment


          • Šta im drugo ostaje no da ćute, pate i budu jadni?
            Last edited by Novak GO!; 17-06-16, 15:31.
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Problem je sto cute, ne govore ono sto treba ne hvala ISTORIJU vec opet pljuckaju.

              Comment


              • "Brate povuci dim evo sad sam smotao vutricu"
                Apsolutno me zabole patka sta vise ko misli o Bogu... tamo neko na tamo nekom zapadu.
                Pistol Pit, Braca Mc, Bred fucking ESPN i to je to... jos par ovih normalnih kulumnista. Dosta brate. Samo kad` pomislim na period od kada je Cilic podigao pehar US opena i kakav je ARMAGEDON NOVAK udario u svetski tenis mene ispunjava i cini bezbriznim u oba pravca, proslo vreme i buduce vreme koje dolazi.
                Sta vise da se komentarise. Poslednjig 6. GS, samo jedno izgubljeno finale, zasluzeno mu UKRADENA titula.

                BTW: Procitajte onaj NBC clanak u originalu, mnogo je lepsi, upecatljiviji nego kako je i sta je "B92" preneo.
                Last edited by AIRBORNE; 17-06-16, 15:55.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Problem je sto cute, ne govore ono sto treba ne hvala ISTORIJU vec opet pljuckaju.
                  Ćutnja je očekivana. Pobedio je neko ko nije njihov mezimac, ko se izdigao iznad njihovih mezimaca, a trijumf ne mogu da mu umanje.
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • Šta radi životinja u strahu?
                    Umiri se da je predator ne opazi...sakrije se i ćuti...

                    Comment


                    • Ti'a voda breg roni...

                      Comment


                      • B92: I on je bio Mandino dete: Evo kako mu se najbolji teniser "odužio" za detinjstvo http://http://bulevar.b92.net/sudbin...nav_id=1145101

                        Comment


                        • Odmor zavrsen , stigao u London
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Jel' igra Novak egzibicione meceve opet kao pripremu pred Wimbledon? Negde sam procitao da ce biti neki mini turnir i Zverev je opet u prici ali sad ne mogu da nadjem.

                            Comment


                            • Igra Boodles kao i svake godine..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Jel' igra Novak egzibicione meceve opet kao pripremu pred Wimbledon? Negde sam procitao da ce biti neki mini turnir i Zverev je opet u prici ali sad ne mogu da nadjem.
                                http://www.theboodles.com/players/2016-players.html

                                Tu ti je lista igraca koji ce ucestvovati, medju njima i Zverev.


                                Intervju sa Borisom.

                                Last edited by icetea; 18-06-16, 22:09.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X