Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da nećemo da vodimo ovde računa i o potrebama navijača drugih tenisera? Ne pada mi na pamet da sa tobom ulazim u neke dalje rasprave... sve što je lepo i dobro vezano za Novaka postavljamo ovde, a za sve ostalo idite po netu i tamo tražite. Tako je u svim fan temama, na mnogim forumima, pa i ovom, tako će biti i ovde, sviđalo vam se to ili ne.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nema mu ravnog ni van terena.
        Bravo i hvala u ime dece.


        http://www.kurir.rs/bravo-nole-dokov...clanak-2301215

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Pa trebalo bi makar zbog Novaka da otvore i neku poslovnicu (maloprodajni objekat ili kakvu distirbuciju) u Srbiji. Islo bi to, bas zbog Novaka. 99% ljudi ovde nije imalo pojma sta je Uniqlo, dok to Novak nije obukao.
          Uniqlo nema svoju radnju ni u Torontu, lose se oni kotiraju u Severnoj Americi. Nema nekih specijalnih proizvoda kao sto Nike radi za Federera. U Beogradu nema svrhe da otvaraju, sve je to preskupo za nekog prosecnog gradjanina. najobicnija majica je recimo 10 dolara, nesto Novakovo je oko 40-50 dolara (to je online, u radnji bi mozda bilo i skuplje). I onaj ko bi nesto kupio uzeo bi jednu stvar i to je to.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
            Uniqlo nema svoju radnju ni u Torontu, lose se oni kotiraju u Severnoj Americi. Nema nekih specijalnih proizvoda kao sto Nike radi za Federera. U Beogradu nema svrhe da otvaraju, sve je to preskupo za nekog prosecnog gradjanina. najobicnija majica je recimo 10 dolara, nesto Novakovo je oko 40-50 dolara (to je online, u radnji bi mozda bilo i skuplje). I onaj ko bi nesto kupio uzeo bi jednu stvar i to je to.
            Pa ne bas tako.
            Kad ima ljudi koji kupuju "krokodila", DG, Polo...
            Nasli bi se ljudi bar u BG koji bi pazarili Uniqlo.
            Evo ja bi licno prvim dolaskom u BG kupio jedan komad.

            Comment


            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
              Uniqlo nema svoju radnju ni u Torontu, lose se oni kotiraju u Severnoj Americi. Nema nekih specijalnih proizvoda kao sto Nike radi za Federera. U Beogradu nema svrhe da otvaraju, sve je to preskupo za nekog prosecnog gradjanina. najobicnija majica je recimo 10 dolara, nesto Novakovo je oko 40-50 dolara (to je online, u radnji bi mozda bilo i skuplje). I onaj ko bi nesto kupio uzeo bi jednu stvar i to je to.
              Pa nije baš tako, Uniqlo ima ogroman broj radnji u USA.
              U Evropi nisu baš zastupljeni, ja znam za radnju u Londonu. U Parizu nisam nikad bio.
              A što se tiče cena, i sad su obične majice u Beogradu u normalnim radnjama između 1000 i 2000 din, a u sportskim, brendiranim i značajno više.
              Jeftinije je samo kod Kineza.
              Kad je o Novakovoj kolekciji reč, i ST majice su bile oko 50 eur u sportskim radnjama.
              Uniqlo je pandam HMu i CA, a oba brenda već imaju radnje u Beogradu.
              Druga je priča što oni očito nemaju poslovni interes da se šire u Evropi.
              Last edited by Bimbo; 09-06-16, 16:29.

              Comment


              • Sve je to lepo ali meni je Novak najlepše izgledao kada ga je Serđo oblačio ( mislim na Takinija, naravno).
                Možda je Uniqlo kvalitetan, možda je ugovor odličan, ali dizajn mi se ne dopada.
                Previše jednostavno i što neko reče (čini mi se Stefi) oni šortsevi sa početka su bili užasni
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Oni se probijaju u Severnoj Americi, najavil su da ce uskoro i u Torontu otvoriti radnje, preptostavljam da ih ima sve vise i u SAD, ali bar meni izgleda da je taj broj radnji vrlo mali, Nju Jork i LA i to je to otprilike. Mozda gresim.

                  Ne sumnjam da bi ljudi kod nas kupovali Uniqlo, ali pitanje je koliko cesto i sta. Dugo nisam bio u BG-u ne znam kako je sada tamo.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Sve je to lepo ali meni je Novak najlepše izgledao kada ga je Serđo oblačio ( mislim na Takinija, naravno).

                    Ју наопако. Флешбек најнтиз. У оним Такими мајицама и трешама изгледао је ко да је кренуо на концерт Зорице Брунцлик и Ханке Палдум.

                    Comment


                    • Srdjan i Dijana u Da, Mozda, Ne za pola sata?
                      sigpic

                      Comment


                      • Haha koja priča se razvila. I meni je najbolje izgledao u Serđu.
                        A Uniqlo niti pratim kakve stvari ima niti bi ih kupio, mogu da lepše dizajniraju stvari, previše mi to deluje kao da je iz Severne Koreje. Ja ne volim drečave majice, ali polo majice jednobojne bi mu bile idealne, samo im je logo odvratan.
                        Nije to marka kojom bi se ponosio prosečan srpski kompleksaš što se tiče kupovine ovde.

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          Ју наопако. Флешбек најнтиз. У оним Такими мајицама и трешама изгледао је ко да је кренуо на концерт Зорице Брунцлик и Ханке Палдум.
                          Pa dobro, stvar ukusa.
                          Uniqlo ga je nekako " ukalupisao".
                          Inače je Serđo tada za Novaka radio po Novakovom dizajnu.

                          Originally posted by Vladan View Post
                          Srdjan i Dijana u Da, Mozda, Ne za pola sata?
                          Bio je i red da bude neka emisija, ali samo da se Srle ne raspriča kao Boća onomad
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Sve je to lepo ali meni je Novak najlepše izgledao kada ga je Serđo oblačio ( mislim na Takinija, naravno).
                            Možda je Uniqlo kvalitetan, možda je ugovor odličan, ali dizajn mi se ne dopada.
                            Previše jednostavno i što neko reče (čini mi se Stefi) oni šortsevi sa početka su bili užasni
                            Kakav bre Serđo.
                            Nije to bre bilo ni za koncert Zorice Brunclik, pre za Šabački vašar. Samo se setite onog užasa od žute majice sa nekim orlom, jastrebom šta li preko leđa. UŽAS.
                            Sad je idealan u polo majicama. Decentne, svedene i jednostavne. A jednostavnost je uvek bilo najteže postići i jednostavnost je najlepša i uvek će biti.
                            Bravo za Uniqlo.

                            Comment


                            • Je l bilo još emisija o finalu RG pored Pressinga s Viškovićem?
                              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                              sigpic

                              Comment


                              • Lepo kaže Dijana
                                On sam sebi napravi pritisak
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X