Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    A osmeh kada je napravio 2 brejk u 4 setu?
    Pricamo relativno.

    Sjecas se slavlja poslije AO 2012.

    Madrid 2011:

    http://www.dailymotion.com/video/x2mricd

    slusaj krik iza na 1:0, 5:4, 30:0; Iza 10minuta i 30 sekundi.

    London 2013:

    http://www.dailymotion.com/video/x2h...ights-hd_sport

    Gledaj slavlje na kraju 11:50.

    U tim mecevima se Novak dokazivao i samodokazivao.

    Osmjeh koji ti pominjes je bio osmijeh olaksanja i blazenstva. Ne osmijeh nekoga ko ima dilemu, pa je upravo tim gemom razgnao svoje sumnje.
    Last edited by NI; 07-06-16, 12:00.

    Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      Novak je šampion RG, istorija ga uzima pod svoje, a sve ostalo smo već zajedno premotali I preživeli.
      Samo ovdje jedna mala ispravka.. Novak uzima istoriju POD SVOJE!

      Inace, gledam nesto ovaj divan klip sto je uradjen kao kompilacija svih 12 slemova i scena sa peharom.. i jos u Rimu sam bio blizu takve zelje, a sad definitivno tako mislim: nadam se i zelim da svaki, apsolutno svaki slem sto Novak propusti - osvoji Endi! Ubio ga Bog, kako mi nesto zao te budale.. kako dobar tenis i kakav maler.. a i covjek! Neka prica ko sta hoce, Endi je dusica jedna. Mozda je ustvari to i bila njegova najveca mana, sto je njezan u dusi, sam mekan nekako i mlohav mentalno. Nije ratnik, nije fajter, pretjerano respektuje svoje rivale..

      Comment


      • Ma naravno , zreliji je sada nego sa 24/25, iskustvo se nadograđuje..


        Na stranu Wimb11 kada je osvojio svoj tek 3 slam, postao prvi put No1, Wim14 vidim kao najemotivniji Đokovićev momenat u GS finalima..

        Emocije imaju toliko širok dijapazon i načine da se tumače..
        Last edited by Maxx-a; 07-06-16, 10:57.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Licno sam prilicno neemotivno dozivio ovu Novakovu titulu. Cini mi se da vazi isto i za vecinu drugih Novakovih navijaca na forumu. Zasto je to tako?

          Mislim da je objasnjenje jednostavno. Razlog tome je Novak. On prenosi na nas svoje emocije. I upavo je on bio prilicno neemotivan tokom ofinala. Bio je nervozan, jako. Nema o tome spora. Medjutim one velike provale emocija kakvu smo imali u nekim drugim sitacijama nije bilo.
          I ja sam na svoju zalost i iznenadjenje takodje prilicno neemotivno dozivela titulu ali najvise jer jos uvek ne mogu da verujem da je KONACNO osvojio RG. Posle toliko cekanja i razocarenja propratila sam ceo turnir kao i finale bez emocija i velikih ocekivanja. Nakon sto ga je na kraju osvojio jednostavno ne mogu jos da se osolim mada se naravno veoma radujem.

          Mozda je i kod Novaka nesto slicno u pitanju. Mislim naime da nije samo zbog nervoze nego upravo zbog tolikog cekanja. Takodje, ti krikovi jednostavno vise nisu IN i popularni, niti su ikada i bili, a Novak trenutno suvise pazi da se dopadne publici i medijima. Plus, Andy ga je zaista iznenadio tako srcanom cestitkom da bi svaki krik i busanje u grudi nakon toga zaista bili bez veze.

          Sto se tice pada na zemlju nakon pobede definitivno nije bilo namesteno nego su ga zaista izdale noge. Pogledaj momenat pre nego sto je Andy poslao loptu u mrezu kada se pri svom poslednjem udarcu Novak malcice sapleo i skoro izgubio ravnotezu. Ko zna sta bi bilo da nije bilo Andyjeve greske i mreze, mozda bi i izgubio taj poen. Sorry, ovo je vec u domenu sbbkbb ali moram da pomenem ...
          Last edited by Maja; 07-06-16, 11:27.

          Comment


          • Nakon mec lopte nije bilo krika, vike, urlanja i sl. ali Novak sigurno nije bio smiren kao npr. posle pobede na US Open 2015.Delovao je kao pijan, ili bokser u nokdaunu.Nakon ustajanja posle mec lopte pa sve do crtanja srca na terenu Novak nije bio pri sebi.Teturao se po terenu, vrteo levo-desno, cucao pa ustajao nekoliko puta...Bila je to sasvim drugacija vrsta reakcije nego ranije kada je pobedjivao.

            Comment


            • Sjajno preneta atmosfera finala iz prve ruke, šteta da čami samo na jednom forumu
              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

              sigpic

              Comment


              • http://www.telegraf.rs/sport/2182396...an-garosa-foto

                Lepotaaaa!

                Comment


                • Napokon je tu i dugo očekivani Roland Garros.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Comment


                    • Times change: today I saw a two-year-old pick up a racquet. His parents asked if he was going to be the next Djokovic.

                      Comment


                      • "Tenis se često svodi na velika rivalstva - Borg - Mekinro, Edberg - Beker, Federer - Nadal. Sada je to Đoković protiv istorije. I on u tom duelu ubedljivo pobeđuje", piše BBC.

                        Nema dalje.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Napokon je tu i dugo očekivani Roland Garros.

                          Baš sam juče gledala jedan klip sa svim tim GS meč poenima, gde je dodat i poslednji, ali nije tako lepo i profi urađen kao ovaj, tako da čekamo update

                          Elem... dok sam gledala taj video, obraćala sam posebnu pažnju na radovanje, jer mi je u glavi bilo ovo sa RG. Nema tu neke mistike, što kaže Maxxa

                          Emocije imaju toliko širok dijapazon i načine da se tumače.
                          ... a nekako odaje utisak da nije znao šta će od sebe. Uostalom zar se ne jednom desilo da čovek u nekim ekstremnim uslovima sreće, a pogotovu onog drugog, čak i ne reaguje.. ima tu elemenata i šoka. Ako polazim od sebe, jesam na kraju skakala, vikala itd... ali ne mogu ovu radost da izdvojim posebno od nekih drugih divnih momenata koji nam je priredio do sada, ali emotivnije sam odreagovala u odgledanom snimku... No, po jednom znam da je poseban bio ovaj GS.. po nervozi... ekstremnoj.... kod oboje. Srećom u subotu sam imala puno nekog posla, okružena gomilom ljudi, tako da sam tek uveče zapravo razmišljala ..jaooo šta će biti sutra.. ali i brzo zaspla. U nedelju sam se skoro sa svima "posvađala" Da li je potrebno da pominjem famozni prvi set? Srećom, srećom, napravila sam najpametniji potez.. nisam ulazila na forum dok nije servirao drugi put za meč.

                          Kako je njemu zapravo mogli smo da vidimo mnogo puta pre tog finala, pogotovu kako je počela šljaka...više puta napisala sam ovde da RG pravi od njega nekog čoveka koji on nije zapravo... sitničavog, bespotrebno za gluposti PREnervoznog. Ima i tih elemenata zrelosti kod njega, ali i Endijeve reakcije na kraju..toplije nego inače.
                          Ma ljudi...postalo je uobičajeno, ma koliko paradoksalno zvučalo...tako da sada tumačenje te krajnje radosti je po meni totalno nebitno.
                          Last edited by miloolja; 07-06-16, 18:07.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by djkov View Post
                              Nakon mec lopte nije bilo krika, vike, urlanja i sl. ali Novak sigurno nije bio smiren kao npr. posle pobede na US Open 2015.Delovao je kao pijan, ili bokser u nokdaunu.Nakon ustajanja posle mec lopte pa sve do crtanja srca na terenu Novak nije bio pri sebi.Teturao se po terenu, vrteo levo-desno, cucao pa ustajao nekoliko puta...Bila je to sasvim drugacija vrsta reakcije nego ranije kada je pobedjivao.
                              Oduzeo se

                              Objasnio je on to lepo, kao da je izašao iz svog tela i posmatrao sebe kako igra sa distance; tokom poslednjeg poena, noge, ruke, oči su mahinalno radile i vraćale lopticu Endiju, u nadi da će da pogreši, što se i desilo, jer nije bio u stanju da učini ništa više.

                              On je ZNAO da osvaja ovo, ali kad dodje tako blizu cilj koji mu je godinama izmicao, to su emocije kad prerastu u šok.

                              Eto ja od nedelje polako dolazim sebi A Nole će taman, tamo do Vimbldona
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • NI, sta mislis hoce li Nole tankovati Cincinati a igrati samo Montrael i OI ili ce prvo na OI pa na Cincinati a tankovati Montrael i sta mu je bolje za samo OI pa i za US Open ali OI prvenstveno. Druga stvar koja me zanima a moze da odgovori svako ko zna je podloga na OI. Ovako stoje stvari, neki izvori kazu da je podloga fast hard kao na Cincinatiju i US Openu a neki kazu da je podloga ista ona koja se koristi na Indor Parizu i WTF Londonu.
                                Last edited by Chiwwi; 07-06-16, 17:06.

                                Comment

                                Working...
                                X