Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    Jeste li vi svesni da ga je pohvalio najveci svetski baksuz? Ja uvek igram na kladionici suprotno od njegove prognoze!
    Rekla bih da ne igras samo kontra od Maksovih prognoza... s obzirom na to da se ne sjecam kad si posljednji put dobio na kladionici.

    Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      Rekla bih da ne igras samo kontra od Maksovih prognoza... s obzirom na to da se ne sjecam kad si posljednji put dobio na kladionici.
      2008. valjda!

      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Adidas je jednostavno promasio u procjeni,ocekivali su(i ne samo oni) da ce Andy biti mnogo bolji od Novaka i da ce im mnogo donijeti.Zato sad ST trlja ruke
        Mislim da je to bila samo finansijska procena ( Andy - V.Britanija itd.). Vece trziste itd.. Inace, ovu kombinaciju sto nosi Marej od kada je sa Nemcima je prava katastrofa. Kao da su otpustili dizajnere.
        Ono sto meni nikako ne ulazi u glavu, jeste da Djokovici nisu otvorili jedan lokal u centru Bg-a i izlozili proizvode koje Novak reklamira. Nego je prodavnica dole na MGM. Mada su i cene "pristupacne" al' zamalo.

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          Mislim da je to bila samo finansijska procena ( Andy - V.Britanija itd.). Vece trziste itd.. Inace, ovu kombinaciju sto nosi Marej od kada je sa Nemcima je prava katastrofa. Kao da su otpustili dizajnere.
          Baš nešto gledam Endija, večeras ... ala sam ovo napisala... i mislim se kako mu je grozna ova Ad. oprema, a i dugo je nešto u njoj... ;)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Evo za sve moje teniske prijatelje ....ovde mozete pogledati Novakov mec protiv Nadala u finalu Madrida.Uzivajte jos koji put ..ja znam da jesam!!!
            http://youtu.be/bi5b8J0rWpk

            Comment


            • http://www.atpworldtour.com/Tennis/M...-Djokovic.aspx

              Novak pozira...
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Pozz svima na forumu,jeste culi kako se Rafa naljutio zbog Noletovog radovanja posle meca u madridu.Necete verovati koliko ga pogodilo, evo linka
                http://sportservis.name/wsw/index.php?p=91&ni=22278

                Comment


                • Haha,bolje da je tuko sa nulom i da se onda placuci izvinio Rafi

                  Comment


                  • Brate,nemoj mi reci da volis Robina?...on mi je najantipaticniji teniser,mnogo je kvaran.Ali,dobro...

                    Comment


                    • LJUDIIII,ko osvaja Rim?...da li moze neko treci??))
                      Federer,Murray,Ferrer,Almagro?

                      Comment


                      • haha,mislim da Novak njega itekako postuje..u suprotnom mu ne bi dozvolio da osvoji ni jedan gem
                        ovako,on ga pusti da osvoji po koji gemic,nekad mu da i set,cisto da ga ispostuje

                        Comment


                        • znaju li se kakvi finansijski detalji ugovora sa serdjo tacinijem?

                          cini mi se da ga nesto ne forsiraju previse za razliku od HEADa. Mada ima ugovor sa njima na deset godina -pa misle da ima fore

                          nova majica

                          http://img03.zerogrey.com/upload/ser...4082-00001.jpg

                          Comment




                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • nova majica je extra pogotovu crna varijanta!!!

                              Comment


                              • Originally posted by danilo94 View Post
                                nova majica je extra pogotovu crna varijanta!!!
                                Da do jaja se sa onim sarama i meni se svidja.. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X