Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde da nastavim na ovoj temi sa prognozama.
    Novak će u karijeri uzeti više od jednog RG.

    Comment


    • Ajde ajde

      Opušteno kao mokre gaće, eto tako se ja osećam. Sve do RG 2015 sam bio kao većina ovde.... ali nakon toga i Novakove dominacije do danas uklavirio sam da je on Muchacho con grande cojones i da, ukoliko danas ne uzme, uzeće ga jednom....

      Samo nnapred Nole, istorija je spremila Šablon sa tvojim imenom da ga ispiše na pergamentu Sportskog... a zašto ne reći i Svetskog Udžbenika života.... al sam ovo sročio ko pokojni Kubura

      Elem, sto reče onomad jedan Sved, pacer nad pacerima: prafraziram- najvažnije je da ne izgubim moje gemove....

      Ja bih dodao od svih setova najvažniji su prvih 5.... ostalo je opuštencija

      A sad malo GP da se ne oladim previše....

      Comment


      • coyote,

        Kako nisam pomenuo Muhameda Alija?

        Originally posted by NI View Post
        Last edited by NI; 05-06-16, 10:26.

        Comment


        • Pa gde ste ljudiiiii

          Nedjeljom ujutro:
          Nabodem slucajno, `80ih je bila veliki hit, al` kako Davorin razbija glasom - cudo.

          Evo da se svi malo opustimo



          Tako ce i nas Novak, danas je taj dan, danas se stavlja predzadnja cigla hrama jedne briljantne i karijere.
          Poslednja cigla je bildanje GS bar do 17.
          Nemam nikakvu sumlju, nikakav strah. Jasno je kao dan da ce Novak biti reziser svega.
          Od njega ce apsolutno sve zavisiti. Po meni kljucan prvi set, posle toga moze da se "igra" sa Andyem.
          Skot je u petak genijalno koristio Stanovu snagu i igru kao ujedino i njegovu slabost (odlican plan),
          medjutim to kod Novaka ne prolazi. Kameleon igre, najbolji shaltac brzina ikada, turbine mozga rade 220 km/h.
          Nemas pojma sta ce odigrati, moze njega Murray da zna u dusu Novaka ali kada adrenalin lupa Monstruma to niko ne moze da prati i cita.
          Stana lakse citas ali ne mozes mu nista kada je u "ONOM danu", Novaka jos teze citas a obicno je u "ONOM danu"
          I Novak je dobro nabazdario DROPOVE, samo da nekako pokusa neku ludoriju na svoj drugi servis jer Murray ce imati sablju SABR-u.
          Pobedice u to nema sumnje samo da nadje balans i da oseti trenutak kada treba biti najstrpljiviji, sredina drugog seta.
          Samo da ne dozvoli da mu se ne desi trenutak njegovog lera a bice i toga (pritisak je NENORMALAN) u recimo jurenju rezultata...
          sve male krize dok vodis i nisu neke krize
          Da ponovimo: Novak ima 2-3 nacina da dobije mec a Andy samo 1.
          Menjace se sve tokom meca ali uvek je bezbrizniji onaj koji ima vise VERE i saznanja da postoje vise izlaza iz tunela.
          Novak 3:1 (7:5; 7:6; 3:6; 6:2)
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • NI neću da mešam.. ne volim viski, votka može.. a još bolje džin(-tonik, ofc)... to ok?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Kako je Novak nervozan. Sto jenormalno. Kako mu je smijeh izvjestacen, usiljen, neprirodan... Ponasanje Jelene najbolje pokazuje o kakvoj se nervozi radi.
              Meni bas ne izgleda tako...

              Comment


              • Djokovic has had to beat either Federer, Nadal or Murray to win his majors, only exception, his first one (Tsonga)....

                kakva je to velicina

                Comment


                • Deluje da nas je vreme posluzilo. Tacnije, cini mi se da vremenski uslovi nece nikog da favorizuju. Oblacno oko 22,23 C je sasvim dobro.

                  Generalno se i meni ne svidja sto je Novak objavljivao onaj video. Nisam siguran koliko je nervozan, ali svakako se vidi da mu je rutina drugacija nego inace, a to samo pokazuje koliki pritisak oseca.

                  Comment


                  • Izvini NI, nisam vidio na drugoj temi, a baš mi je bilo čudno da ga ti nisi spomenuo, vjerovatno ovi mlađi nisu ga ni gledali

                    Comment


                    • Originally posted by coyote View Post
                      Izvini NI, nisam vidio na drugoj temi, a baš mi je bilo čudno da ga ti nisi spomenuo, vjerovatno ovi mlađi nisu ga ni gledali
                      Kakvo izvinjavanje.


                      Za mene je Ali najveca sportska ikona 20. vijeka. Cak ispred Dzesi Ouensa.

                      Comment


                      • jos sat i po....ako danas ne poludim necu nikada
                        idemo nole nek ti je bog u pomoci

                        Comment


                        • Keep calm and vamos DjokerNole odjavljujem se

                          Comment


                          • Ljudi moji srećno nama trebat će nam, ali mnogo više sreće Novaku neka da sve od sebe kao i uvijek, idemo po tu istoriju koju toliko dugo čekao svi ali najviše on

                            Drži te se, još malo i krećemo
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Srecno Nole.

                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Ajde sad

                                Comment

                                Working...
                                X