Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos samo 29h do finala. Pa evo dok cekamo veliko finale da napisem nesto, sto se nadam, da ce da skine nervozu kod Novakovih navijaca.

    Mislim da je Novak bolji teniser od Rogera i Rafe, ali je po meni manji sampion od njih, pogotovo od Rafe. Za Rogera nisam toliko siguran. Pogledajte samo kako je Rafa odigrao US Open 2010. Jedan od njegovih najboljih slemova u karijeri. Sa druge strane Roger je imao mnogo srece da igra protiv Soderlina u finalu Roland Garrosa 2009. Novak cetvrti put u nizu igra protiv 2. tenisera sveta u finalu Grend slema.

    Sada da napravimo malu osvrt na 2011. godinu. Novak je tada bio na ivici poraza od Federera na US Openu, i takodje sam misljenja, da je Roger dobio Congu na Wimbledonu, da bi tada mec na Wimbledonu izmedju Novaka i Rogera bio 50:50. Iako je Novak tada bio mnogo dobar, konkurencija je bila strasna, i bila mu je potrebna sreca. Doduse, nazalost, i tada je Roger na sva cetiri slema bio na Novakovoj strani. Novak tada nije imao srece na Roland Garrosu, ali, postavlja se pitanje sta bi bilo da je bilo tako na nekom drugom slemu?Recimo na US Openu? Onda bi tamo imao pritisak, i pitanje je sta bi bilo u proslogidsnjem finalu( da se sve odvoljalo kao do sada, a pitanje da li bi tako bilo). Isto miislim i za Wimbledon da Novak ne bi dobio Rogera u finalu 2014. da vec nije osvojio Wimbledon.

    Sustina ove moje price je da koliko je god Novak dobar, sansa da ima problema na jednom slemu u karijeri nije bila mala. Pre svega sudbinom iz 2011. odredjeno je da to bude Roland Garros . Toga trebamo da budemo svesni, i to bi trebalo da skine malo pritiska. E sada, neko ce reci da je Novaku sljaka najgora podloga, i da je ziveo u eri jednog Nadala. Po mom miljenju to nije tacno. Brzi hard mu je najgora podloga, a i vise je sam kriv sto nema Roland Garros nego sto je Nadal zasluzan
    .

    Comment


    • Originally posted by pedja5000 View Post
      Sustina ove moje price je da koliko je god Novak dobar, sansa da ima problema na jednom slemu u karijeri nije bila mala. Pre svega sudbinom iz 2011. odredjeno je da to bude Roland Garros . Toga trebamo da budemo svesni, i to bi trebalo da skine malo pritiska.
      Pravo u sridu.

      A jednom kad ti se to desi, razvija se mentalni problem.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Pravo u sridu.

        A jednom kad ti se to desi, razvija se mentalni problem.
        kao sto svi zaboravljamo, mari ima problem da osvoji australiju problem zvani nole

        ista stvar za novaka na rg, ali sad nema rafe i stana udaraca tako da alibi ne pije vodu
        Last edited by salinjo90; 04-06-16, 16:47.

        Comment


        • Sutra totalna izolacija dok se gleda finale

          Comment


          • Danas dan kao godina, nikad proći
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Danas dan kao godina, nikad proći
              Bas tako.Ne znam za druge ali ja cu sutra sigurno da placem.Nadam se ovaj put od srece.Ma sta da se nadam,vjerujem

              Comment


              • Godina prodje , dan nikad

                Comment


                • Jer niko nikada nije bolje branio osnovnu liniju od njega - Paul Annacone (izjava je daleko draza kad znamo da je godinama trenirao federera)

                  Comment


                  • Sretno Novace!

                    Comment


                    • Čitajući sve ove postove gore, pitam se, Bože da li je ovo ta godina?

                      Comment


                      • Zaslužuje da podigne pehar više od Endija. Tolike godine je tako blizu a tako daleko. Biće teško biće napeto ali nadam se pobediće Novak. Moja procena je 3:1

                        Comment


                        • jos 15 sati

                          Comment


                          • Od sabajle ću da krenem sa alkoholom.. Nikako ne smem meč da dočekam trezan... Ako bude onako kako želimo, ima da se uneredim kao retko kad u životu...

                            Novaku želim miran san... Bio je već nekoliko puta u ovakvoj situaciji... Verujem da je sutra dan za osvajanje trofeja... Želim mu samo malo sreće.. Sve ostalo ima.. Idemoooo...

                            Comment


                            • Go for it!
                              https://youtu.be/x36_GZgoAIc

                              Comment


                              • Razmišljao sam o nečemu što je Pedja5000 rekao i smatram da mu šljaka nije najgora podloga. Ali mii je čudno da je to brzi hard jer je zaključno sa 2011 po meni i konstantnije igrao na US open-u nego na AO. Da li bi neko mogao da iznese mišljenje i da rangira Novakove podloge od najbolje ka najlošijoj (šljaka(suva,vlažna), trava, (brzi, spori, medium) hard)? Bože, više bih voleo da mu fali US open nego RG.

                                Comment

                                Working...
                                X