Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobija Nole u nedelju,previse je dobar i previse je puta ovde kiksnuo u finalu.U nedelju izlazi sa stavom-ovo ce konacno da bude moje.Poslednju kap krvi ce da ostavi na terenu

    Comment


    • Originally posted by tea View Post
      Finaleeee.

      Malo je pozitivnih stvari na RG ali uvek su jako dobre fotografije igraca sa terena.
      Mrsavko
      Similis simili gaudet

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nije mi jasno kako neko moze da se pribojava Mareja. Pa samo ove sezone odigrali su njih dvoje cak 3 finala: AO, M, RO. U Rimu je Novak bio iccedjen i morao je, figurativno receno, da se preda. Nole prakticno u mozgu ima instaliran softver koji mu non stop pusta inserte iz njihovih meceva, analizira kombinacije, sracunava podatke, trazi solucije. Marej je apsolviran! Nema on neku narocitu mastu i virtuoznost kako bi nesto drasticno promenio u svojoj igri i eventualno priredio neko iznenadjenje. Novak ga poznaje kao sebe samog, zna mu svaki pokret, svaki naredni korak koji ce napraviti mu je kristalno jasan. Na sporim podlogama samo veliki udaraci mogu da nadigraju Noleta (Vavrinka, Nadal, Nisikori). U ovakvio bitnim mecevima Novak protiv Mareja jednostavno ne moze da izgubi (bar ova Boat verzija Novaka).
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Bilo je jako dirljivo.

            Comment


            • Definitivno bi se zvao Djokovic Slam , niko nije vezao 4 Slema jos od Lavera + prvi RG , lele kako bi to uspeh bio

              Comment


              • Dođosmo i do finala.. Još jedan meč.. Još samo jedna pobeda.. Koja donosi 4. Slem u nizu.. I toliko dugo čekani i željeni trofej Roland Garosa..
                Idemo ljudino.. Po sveeee...

                Comment


                • Asked Stan who he saw for title : "Novak"."When he's at his best,he's still better than anyone else.And he's now exactly where he wants to"

                  Comment


                  • Dobar ugao kod ovog odličnog poena.




                    To želim da čujem.

                    Comment


                    • Originally posted by Fića View Post
                      Nije mi jasno kako neko moze da se pribojava Mareja. Pa samo ove sezone odigrali su njih dvoje cak 3 finala: AO, M, RO. U Rimu je Novak bio iccedjen i morao je, figurativno receno, da se preda. Nole prakticno u mozgu ima instaliran softver koji mu non stop pusta inserte iz njihovih meceva, analizira kombinacije, sracunava podatke, trazi solucije. Marej je apsolviran! Nema on neku narocitu mastu i virtuoznost kako bi nesto drasticno promenio u svojoj igri i eventualno priredio neko iznenadjenje. Novak ga poznaje kao sebe samog, zna mu svaki pokret, svaki naredni korak koji ce napraviti mu je kristalno jasan. Na sporim podlogama samo veliki udaraci mogu da nadigraju Noleta (Vavrinka, Nadal, Nisikori). U ovakvio bitnim mecevima Novak protiv Mareja jednostavno ne moze da izgubi (bar ova Boat verzija Novaka).
                      Kako da se ne pribojava?Finale RG-a i prenervozan Novak,to ti je dovoljno zasto se treba i te kako bojati Mareja,koji igra najbolji tenis u zivotu.

                      Comment


                      • Novak je tolko nervozan da je poslednja dva meca resio da zavrsi sto pre da mu ne zagore ustipci

                        Comment


                        • Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooo
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            Kako da se ne pribojava?Finale RG-a i prenervozan Novak,to ti je dovoljno zasto se treba i te kako bojati Mareja,koji igra najbolji tenis u zivotu.
                            Os iskreno? AJ ne s...

                            Comment


                            • Zaboravili smo na sesto uzastopno GS finale

                              Comment


                              • Na putu sam pa ne mogu gledati meceve. Jbg, od neceg se mora ziveti. Tako sam propustio i 1/4 i 1/2, a propusticu i finale.
                                Ali, kad se uvece ili ovako rano dokopam neta, iscitam ono sto ste pisali, pa hajde da i ja napisem dve recenice.
                                Pre nekog vremena sam svom kumu rekao da ce Novak osvojiti RG one godine kad se 1. januara probudi i prva misao mu ne bude RG nego nesto drugo.
                                Nadam se da mu je ovog 1. januara prva misao bila da probudi sina i pozeli mu zdravlje i srecu. Znate, tako malo dete sigurno nije docekalo ponoc i NG, pa je red da mu tata ujutro cestita.
                                Sta hocu reci? Nije bitno ni ko je protivnik u finalu ni kakvi su vremenski uslovi. Nije bitno ni kad se zavrsilo PF ni koliko je ko umoran.
                                Kakvi mecevi u Madridu i Rimu, kakve crne poruke koje je Novak poslao ovom ili onom i kako je onaj drugi, u ovom slucaju Marej, to shvatio.
                                Bitno je samo Novakovo psihicko stanje. Bitno je samo da li ce on povracati i tresti se ili nece.I nista se tu nesrecni Marej ne pita jednako kao ni ja sta se ne pitam.
                                Last edited by Bimbo; 04-06-16, 05:35.

                                Comment

                                Working...
                                X