Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne brijam se dok se ne zavrsi RG , a uraso sam go vnogo u trnje

    Comment


    • Neverovatno šta ovaj fakin RG pravi od njega. Samo da se završi kako god. Ta danas totalno nepotrebna nervoza kada je tresnuo reket, pa on ispao-izleteo iz ruku...ko iz katapulta toliko glupa stvar... jeste bila UE, jeste bilo na BP, ali u jednom i više nego dobrom meču da tako reaguje za sitnicu... samo je RG kriv i ništa više. A najgore je što mnogi sa "one strane" samo čekaju na njegov najmanji gaf i svi trube o ovome i svašta pišu i govore... i tako u krug, na svakom GS, na ostalim turnirima... i aaaaaaaaaa...

      Novače, nemoj da vičeš na skupljače loptica, nemoj da pipaš sudiju, nemoj da bacaš reket i nemoj da si previše nervozan. Sve će biti u redu!
      Srećno u 30-tom PF GS!
      #ideeemooo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Glavna tema danas-veceras na RG Novak ali naravno ne mec, igra vec kako slucajno umalo nije sudiju pogodio reketom koji mu je ispao iz ruke...
        Ima li te zaista!!!
        Srecno junace sutra, bez kise i nervoze!!!

        Comment


        • Sutra ocekujem lagaaaaaanij tri nula protiv tima.

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1138833


            Svaka cast. Ficom do Pariza kao peske na more, avantura

            Comment


            • Nažalost sam bio u pravu da se Đoković neće sastati sa Gofanom na ovom RG.
              Nadalje, Novak se neće sastati ni sa Vavrinkom na ovom RG.

              Comment


              • prvi put ove godine gledam sve njegove mečeve na RG, u direktnim prenosima, gledaću i polufinale i finale , to je znak...

                Comment


                • Finale je od 15h ?

                  samo se plasim da ce na kraj svi preko Djokovica da osvoje RG

                  Comment


                  • Ko bre da osvoji preko Novaka?
                    Sve ću da vas banujem

                    Piece of cake!!!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Finaleeee.

                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Nole reaches RG16 final and is 1 win from being 3rd man to hold all 4 major titles at 1 time (Laver 1962 & 1969, Budge 1937-38)

                        Ujedno i 20. GS finale izjednacen s Nadalom na drugom mestu.

                        Comment


                        • Nažalost bio sam upravu da se Novak neće sastati sa Vavrinkom na ovom RG.

                          Sada mu ostaje najteže finale koje je trenutno mogao da dobije.
                          Murray je obje svoje GS titule uzeo preko Novaka i dobio ga je posljednji meč koji su odigrali. Ipak, vjerujem da mu to ni izbliza nije dovoljno za osvajanje titule na ovom RG. Jer...

                          Taj Rim je Novak vjerovatno i svjesno prepustio, malo zbog loših vremenskih uslova i umora, a još više da bi se rasteretio (psihički) pred ovaj odlučujući turnir - RG. A realno je i Murray slavio rođendan u Rim ;)

                          Sada, rođendan je prošao. Novak nema problem sa umorom, ima maksimalnu motivaciju, igra na turniru na kome publika neće biti protiv njega...
                          Nadam se da će vremenski uslovi omogućiti da se meč igra bez prekida i sa žutim lopticama.

                          Čekamo nedelju, čekamo 12-tu!

                          Comment


                          • Биће тесно у финалу. Биће три нула.

                            Comment


                            • Ja drhtim, nije mi bre dobro, kako mi padne nedelja i mec na pamet muka mi neka. Kakav osecaj...
                              Najvise bi voleo da zaspim i probudim se u ponedeljak sa srecnim PUSH vestima na Androidu...

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Ja drhtim, nije mi bre dobro, kako mi padne nedelja i mec na pamet muka mi neka. Kakav osecaj...
                                Najvise bi voleo da zaspim i probudim se u ponedeljak sa srecnim PUSH vestima na Androidu...
                                Nema bezanja, moramo ga ispratiti do kraja, koliko god zivaca izgubili za vreme meca. Nama je tesko a kako li je tek njemu, on mora da bude na terenu, da se bori za svaki poen, da se bori sa protivnikom i nista manje sam sa sobom. Njemu je najteze.

                                Svim srcem uz Noleta u nedelju!
                                Last edited by icetea; 03-06-16, 19:02.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X