Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pedja5000 View Post
    Mislim da je Novak ovom pobedom obezbedio ucesce na zavrsnom turniru

    Inace, vecina ljudi misli da bi Novak bio diskvalifikovan da je pogodop reketom liniskog sudiju. O tome pise i eurosport, a i Gilbert isto to misli. Doduse ipak mislim da Eva Asderaki ne bi imala hrabrost da to uradi.
    Novak treba dobro da nagradi onog sudiju za eskivazu. Da je ozbiljno povrijedio sudiju, udario ga u glavu ili raskrvario, Novak bi bio diskvalifikovan.

    Ako nekoo ima hrabrosti, to Asderaki.

    Comment


    • Novak: Neću nositi zastavu u Riju, ne bi bilo fer

      http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1138977

      World No. 1 DjokerNole qualifies for Barclays ATPWorldTour Finals. Five-time champion (2008, 2012-15) will make 10th appearance (2007-16)

      Tomica izjavio posle meca da je Djoker pogodio sudiju da bi mu tu bio kraj
      Last edited by DrMr; 02-06-16, 16:18.

      Comment


      • Originally posted by DrMr View Post
        Tomica izjavio posle meca da je Djoker pogodio sudiju da bi mu tu bio kraj
        Ljut na sudiju sto je izbjegao. S pravom, to mu je bila jedina sansa za pobjedu.

        Comment


        • Da, da....

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da, da....

            ko prvi djevojci,njemu djevojka...

            Comment


            • Tim moze najvise set uzet Djokovicu,Marej ni to u finalu

              Comment


              • Djokovic tries to smash his racket on the ground, misses the smash, sends racket flying back toward linespeople. Apologizes.
                Djokovic missing a smash is hardly news.


                A stvarno treba da pazi sta radi, pa zamislite da je stvarno pogodio reketom sudiju.
                Mislim da ne mora postojati namera, da bi ga diskvalifikovali, a slazem se sa NI-em da Asderaki ne bi imala problem da donese tu odluku.
                Znaci godinama se trudi da osvoji taj turnir, ulaze toliko rada, i jednu od svojih zadnjih sansi bi upropastio ovakvom gluposcu.
                Last edited by icetea; 02-06-16, 20:20.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Novak sa Berdihom lagano.. Kao i uvek..
                  Opet Mats dominira u svojoj emisiji.. Kaže da je verovao da Berdih ima šanse.. Moram reći.. On je ajvan.. Džaba mu karijera i svo tenisko znanje kad on priča ono što želi da bude, a ne kako je realno stanje stvari...

                  Ono sa reketom.. Dešava se.. Setite se pre neku godinu kada je Novak proslavljao pobedu u Rimu i kada mu je pampur iz šampanjca promašio oko za nekoliko milimetara..

                  Očekujem relativno lako polufinale.. Dobar je Tiem.. I baš me interesuje kako će se poneti pod pritiskom.. Pa i na koji način će moći da se suprostavi najboljem teniseru sveta..
                  Još samo malo je ostalo.. Napetost raste.. Pivo je tu da ona padne..

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Novak treba dobro da nagradi onog sudiju za eskivazu. Da je ozbiljno povrijedio sudiju, udario ga u glavu ili raskrvario, Novak bi bio diskvalifikovan.Ako nekoo ima hrabrosti, to Asderaki.
                    Preterujes NI. Naravno da ne bi dobio diskvalifikaciju, pogotovu ne od Asderaki mada ovo Novaku nije trebalo kao i onaj incident u Rimu kad je sklonio ruku sudiji pa opet nije izbacen jer je uradio mahinalno. Inace Coria je uradio jos goru stvar 2003 na RG pa nije izbacen iako je trebao biti diskvalifikovan. Ja da sam bio sudija izbacio bi ga zbog ovog.

                    Last edited by skeptik; 02-06-16, 21:12.

                    Comment


                    • Pokušavam da kucam na ekranu ovih novih čuda tehnologije komunikacije pa ako nešto nije po propisu ne ljutite se....

                      Elem, Novak odigrao prvi meč na nivou tek u 1/4 i za razliku od dosadašnjih RG nastupa od 2009 do sada, nije mleo u prvim kolima... naprotiv. Kad sam gledao snimke dnevnih mečeva, nisam verovao očima kako je kratke loptice slao, koliko nestrpljivosti i srljanja... sve do danas. Na stranu uslovi, jer na kraju svi su igrali u istim uslovima tako da ne vidim razlog za toliku nervozu. Koliko god je žurio onomad da završi onu gnjavažu i blamiranje Pascala, nije mogao izbeći usud klime koju uylovljava blizina Atlantika.
                      Sva sreća te je današnji meč unapred bio dobijen zbog je li, Berdiha koji već nema nikakvu nadu da još barem jednom pobedi Novaka. Normalno, i samopouzdanje Novaka se vratilo na velika vrata.

                      Polufinale sa Tiemom može vrlo lako biti poslastica turnira, jer je Tiem u naletu igra prelep tenis i predstavlja veliku inspiraciju u izgledu za Novaka. Ukoliko bude išao servis kod Novaka Tiem ima manje šanse, unatoč tome mislim da će Tiem igrati dobro i inspirativno. Neće biti smaranja kakvo bi Belgijanac mogao prirediti da je ušao.

                      Polufinale #2 će biti rovovska borba, gde veće izglede dajem Smareju, pored ostalog i zbog sv8e učestalijeg "korišćenja" bezobraznih i podmuklih načina da destabiliše protivnika. Stanimal je poznat kao hepo kockica tako da Smarej vrlo verovatno ide dalje. Lično bih voleo da Stanimalu bude naplaćeno sa kamatom.... ali realniji pobednik ovde je Smarej

                      Kako god, ne mislim uopšte o tituli kao imperativu.... Neka bude šta biti mora....

                      Uživajmo barem ovaj vikend u dobrom tenisu i želeo bih da Novak nastavi da igra lepo i da uživa.

                      Videli smo koliko je bio opterećen raznim glupostima loše, već hronično kljakave organizacije RG kad vreme počne da kvari planove.

                      Uživajmo kako god bude i nemojmo pokleknuti.

                      Idemo dalje....

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Novak treba dobro da nagradi onog sudiju za eskivazu. Da je ozbiljno povrijedio sudiju, udario ga u glavu ili raskrvario, Novak bi bio diskvalifikovan.

                        Ako nekoo ima hrabrosti, to Asderaki.
                        Eva ima petlju veću nego mnoge sudije

                        Da je Novak pogodio sudiju prošao bi kao Nalbandijan u finalu ,ako se ne varam Kvinsa. Tu su pravila vrlo striktna i jasna.
                        Novak da zahvali sudiji što se izmakao i što je prošao samo sa opomenom. OK, dešava se, ali ne treba mu to. Ako već reši da baci reket neka ga lepo polomi ispred sebe kao čovek

                        Što se tiče Tima, prvi put će igrati kao top 10, mada će to biti zvanično tek od ponedeljka, što je ogroman pritisak od njega, jer sada ljudi očekuju da pruži mnogo više i opravda poziciju.
                        Ako uslovi budu kao danas , a vidim igraju oko 15h, mislim da je realno očekivati 3:1 za Novaka.
                        Oba sf se igraju istovremeno što je dobar potez organizatora i jedini ispravan da bi oba tenisera koja prođu u finale imali podjednako vremena za odmor.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Preterujes NI. Naravno da ne bi dobio diskvalifikaciju, pogotovu ne od Asderaki mada ovo Novaku nije trebalo kao i onaj incident u Rimu kad je sklonio ruku sudiji pa opet nije izbacen jer je uradio mahinalno. Inace Coria je uradio jos goru stvar 2003 na RG pa nije izbacen iako je trebao biti diskvalifikovan. Ja da sam bio sudija izbacio bi ga zbog ovog.

                          Ko je ovaj Verkerk sunce ti poljubim?! Uopšte ga se ne sećam.
                          Lik je u setu imao 9 aseva, 25 vinera i 28 neiznuđenih grešaka.

                          Ne sviđa mi se što Novak igra na SL. Ebg

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Da je Novak pogodio sudiju prošao bi kao Nalbandijan u finalu ,ako se ne varam Kvinsa. Tu su pravila vrlo striktna i jasna.
                            Novak da zahvali sudiji što se izmakao i što je prošao samo sa opomenom.
                            Covek bio okrenut ledjima, reket mu slucajno iskliznuo iz ruke i dobio opomenu za to... u sustini nista starsno a po nekima ispade da je mogao sudiju da ubije iz nehata. Sta sve necu da procitam ovde.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Covek bio okrenut ledjima, reket mu slucajno iskliznuo iz ruke i dobio opomenu za to... u sustini nista starsno a po nekima ispade da je mogao sudiju da ubije iz nehata. Sta sve necu da procitam ovde.
                              Gde sam ja rekla da je strašno i da je namerno?
                              Ja sam samo napisala šta je moglo da se dogodi da je pogodio sudiju, inače je ista situacija kao Korija i skupljač loptica. Opomena i to je to.
                              ALI...Da je pogodio sudiju bio bi diskvalifikovan, "glavonje" ne bi zanimalo da li je slučajno ili namerno.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Gde sam ja rekla da je strašno i da je namerno?
                                Ja sam samo napisala šta je moglo da se dogodi da je pogodio sudiju, inače je ista situacija kao Korija i skupljač loptica. Opomena i to je to.
                                ALI...Da je pogodio sudiju bio bi diskvalifikovan, "glavonje" ne bi zanimalo da li je slučajno ili namerno.
                                Kako mozes da poredis Coriu koji buklvalno baca reket u pravcu devojcice i Novaka okrenutog ledjima sudiji kome je zbog kise reket ispao?! Zapitaj se zasto nije kaznjen kad je uhvatio za ruku sudiju u Rimu iako je trebao da su se pravila striktno postovala? Pravite od ovog neku epohalnu stvar. Nista strasno se nije desilo.

                                Comment

                                Working...
                                X