Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 dana zaredom ? Psh

    Comment


    • Jel se zna kad bi trebalo novak da igra QF sa berdihom ?

      Comment


      • Definitvino treba da igra naredna dva dana prve meceve od 11h , ako ne bude tako ,neka ga fafkaju francuzi

        Comment


        • Comment


          • https://youtube.com/watch?feature=yo...&v=BbNbphpCd0E

            Comment


            • Comment


              • Novak je potpuno svestan trenutne situacije, i raduje njegova izjava:

                "Srećan sam što sam odigrao meč kao ovaj, jer je to pravi izazov koji je potreban da se preskoči kako bi se igra podigla. U četvrtfinalu sam a izgubio sam samo jedan set. Stvari idu pravim putem. Naravno da mogu još bolje da igram, da imam još nekoliko brzina,. To me motiviše da postignem maksimum za naredne mečeve.

                http://www.politika.rs/sr/clanak/356...auze-do-subote
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Ova Novakova izjava jos vise ulijeva nadu da ce osvojiti RG. Samo nek ubaci u brzinu vise kad zatreba a u finalu gas do daske od pocetka do kraja.
                  Sretno i .......IDEMOOOOOOOO!!

                  Comment


                  • Sad će Zile90 da objasni kako Novak ima hiljadu brzina i kako stepenovanje za jos jednu je jako malo zapravo siguran poraz kolko sutra
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Novak GO! View Post
                      Sad će Zile90 da objasni kako Novak ima hiljadu brzina i kako stepenovanje za jos jednu je jako malo zapravo siguran poraz kolko sutra
                      Zile90 kaze da Novak ima vise brzina i da sve to stoji,ali je ovo RG i pritisak je tu...Zile90 isto kaze da ce sutra uslovi odgovarati Berdihu i da ce mec liciti na njihovo finale Monte Karla.Zile90 jos kaze da Novak definitivno nema srece na ovom turniru.

                      Comment


                      • Sutra ne bi trebao imati problema, ali ...
                        Vidjeti smo koliko štete za Novaka prave kišni uslovi koji mu uzimaju njegovo glavno oružje - kretanje.
                        Nadam se da će vrijeme sutra i do kraja nedelje biti normalnije jer u suprotnom ne vidim baš Novaka kao favorita već i u polufinalu (protiv austrijanca) a u finalu (Murray)... Ni ne pomišljam.

                        Comment


                        • Nije samo kretanje problem kod Novaka u ovakvim uslovima... a u finale neće Marej, nažalost, već Vavrinka.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nije samo kretanje problem kod Novaka u ovakvim uslovima... a u finale neće Marej, nažalost, već Vavrinka.
                            Stan je mnogo bolja opcija za Novaka mada sumnjam da moze preko Clyaraya ali pre toga treba savladati Berdiha i vrlo verovatno Gofana da bi se uopste razmisljalo o finalu. Step by step.

                            Comment




                            • Luđaci.

                              Comment


                              • Mnogo mi se svidja Novakova izjava posle meca. I primetila sam da je danas bio dosta smireniji u nastavku meca sa Agutom. Bekerov posao?

                                Vi sto pricate da ce u finalu biti Mari, zezate li se to? Pa po cemu on moze biti favorit protiv Stana? Ako mu otkine jedan set, moze to smatrati uspehom (mada pre ce ga uzet zahvaljujuci nekom glupiranju Stana nego svom umecu). Ne zelim da potcenjujem Endija ali po svemu sudeci on u petak nema sta da trazi.

                                Zile, cuvaj zivce za polufinale (a i to verovatno precenjujem i Tima i Gofana) i finale, kakav bre Berdih.
                                Last edited by icetea; 01-06-16, 21:17.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X