Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, u finalu Novak i Viktor
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Samo da se zavrsi ovaj RG i da ga ne gledam vise ovoliko nervoznog.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Samo da se zavrsi ovaj RG i da ga ne gledam vise ovoliko nervoznog.
        Ja mislim da ga više od pritiska jer je ovo jedini GS turnir koji mu fali, nerviraju stvari u organizaciji samog turnira. Kiša ( jer nema krova) , pomeranje meča, šetnja sa terena na teren...A naročito mrak.
        Novak je disciplinovan, precizan i tačan, te ga neminovno nerviraju mečevi koji se odlažu ili im se pomera satnica ( zbog zagrevanja, klope i same pripreme za izlazak na teren) .
        Uvek je u takvim situacijama pružao lošije partije nego kada mu je satnica tačno isplanirana.
        I, iskreno mislim, da smo mi navijači nervozniji od njega. Možda zbog činjenice da je on naučio kako da se nosi sa pritiskom a mi još nismo.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Nebitno sta je razlog, a svi vidimo i znamo vrlo dobro, samo tesko da ce bilo ko biti manje nervozan kada njega vidi ovakvog, mucno, na momente i ruzno ponasanje. Ali sve to ide u rok ove sluzbe i to kakve.
          Samo da se zavrsi...
          Last edited by miloolja; 28-05-16, 20:36.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • VEOMA bitno da je zavrsen mec, kakav pritisak i Novak uspeva.
            Bukvalno u neki minut do prekida.
            Bravo Nole.

            Comment


            • Haha kakav kralj!
              Samo cepaj ljudino.

              Comment


              • Biće mnogo zeznuto do kraja.. više uopšte ne razmišljam o protivnicima i njihovoj formi.
                Samo gledam koliko ga razdire pritisak.. da li će biti u stanju da se sabere?
                fuckin' RG
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Samo da se zavrsi ovaj RG i da ga ne gledam vise ovoliko nervoznog.
                  Strasno,nervoza koju isijava je mucna posmatracu a njemu samom


                  Tek ovu teatralnost na kraju meceva ne razumem.
                  Igra prilicno tanka
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Sta se to desavalo sa Novakom,jel moze da mi neko kaze,pricate svi o ponasanju ruznom i o toplo-hladnoj igri,ako neko moze malo detaljnije,bi bih zahvalan?

                    Comment


                    • Ja nisam primetila neki pritisak ili veliku nervozu, samo nestrpljenje da završi pre mraka, da ne mora da se cima sutra posle današnje gnjavaže
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post
                        Ja nisam primetila neki pritisak ili veliku nervozu, samo nestrpljenje da završi pre mraka, da ne mora da se cima sutra posle današnje gnjavaže
                        Izjavio je posle meca: After the second set I started thinking about finishing before dark.
                        Zurio je, nerviralo ga sto ne moze brze da zavrsi mec, sto Bedene igra vrlo dobro i ne predaje se, sto Paskal stalno silazio da proveri trag loptice. Ma sve.
                        Igracki nije bio los. http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ts/1301ms.html

                        Mnogo jaka slika.
                        Last edited by icetea; 28-05-16, 22:13.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • U ovim prvim kolima protiv ovih banana tenisera ne treba pricati o bilo kakvoj nervozi, tek od QF pa na dalje mozemo suditi o igri. Ovo do sada je da se otalja i zavrsi mec sto pre.

                          Comment


                          • Fenomenalno da je zavrsio mec veceras. Ako je prognoza tacna da ce kisa biti naredna 3 dana a naredna 2 dana tesko da se uopste biti tenisa... nije ni cudo sto je toliko nervozan. Tu nervozu neopravdavam ali razumem zbog cega je. Jos da nije zavrsio mec veceras.... a da nema tenisa naredna 2 dana... tek bi onda odlepio...
                            Imao sam utisak pre pocetka turnira da ce biti tesko za gledanje bar do 1/4 finala u zavisnosti ko mu dodje.
                            Zrebom zadovoljan jer je po meni bilo najbitnije da nema vezana 3 teska meca sto se i desilo a odustajanjem Nadala jos lakse.
                            Forma u prvim kolim turnira vec duze nepostoji. Smatram to kao deo Bekerove taktike da se sto manje trosi energija i cuva najbolje za najbitnije meceve turnira... bilo mastersa bilo GS....
                            Ocekujem tezak mec protiv Aguta. Pobedu ali ne laganu jer Agut moze da bude nezgodan i jos plus Novakova nervoza. Dosta ce zavisiti i kada ce se igrati zbog najavljene kise u naredna 3 dana, ali u svakom slucaju ocekujem pobedu.
                            Sto se tice komentarisanja tezine zreba za nekog igraca mislim da ljudi samo gledaju da li neko moze nekog da pobedi, a ne gledaju koliko neko moze nekog da potrosi za dalji deo turnira. Tako da smatram da Marej ima veoma tezak zreb. Jer dzaba to szo ce on pobediti Nisikorija ako ce ovaj da ga istrosi u 4 ili 5 setova, pa onda Stan... i da dobije oba meca kakav dolazi u finale bilo kom igracu....

                            Od Bekera ocekujem da od veceras pa do kraja turnira odvede Novaka do pehara (Psiholoski) i pokaze zasto je doveden. Imace najtezi zadatak do sada od kako je u timu i nece mu biti nimalo lako.
                            Verujem u njega i Novaka i nadam se podizanju pehara u sledecu nedelju/ponedeljak.
                            IDEMOOOOOO

                            Comment


                            • Meni se nasuprot ta nervoza svidja. Pokazuje koliko mu je stalo. Osim toga, radi se iskljucivo o nestrpljenju. Zapanjuje kako dobro igra kad vidim koliko je nervozan. Sjedi na vulkanu i kontrolise (koristi) njegovu energiju.
                              Last edited by NI; 28-05-16, 22:40.

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Sta se to desavalo sa Novakom,jel moze da mi neko kaze,pricate svi o ponasanju ruznom i o toplo-hladnoj igri,ako neko moze malo detaljnije,bi bih zahvalan?
                                Katastrofa brate, ako nekako dođe do finale uništiće ga Marej ili Wawa.
                                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X