Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by coyote View Post
    jesi li ti lud Dr? znaš šta će onda biti ako to uspije? 6 slemova u nizu,ne smijem ni pomišljati brrrr,samo da uzme ovaj, meni puna kapa ,
    mada kakav je Novak neće stati..
    Do finala USO

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Pa Pariz mu je sad sve ili nista, nema tu neke sredine, bar ja tako gledam. Ako ga osvoji, imace samopouzdanje do neba, bice mashina jacha nego ikad, tako da bi najvjerovatnije nanizao i ostale slemove u godini. A ako se oklizne sad, vrlo moguce da ce potonuti jedan period. Znamo za 2011. i 2015. godinu, pokazao je da moze da se oporavi nakon neosvojenog Pariza, ali ove godine nije ulog kao ranije. Ogroman je pritisak, koji ce imati i ogromne posledice, samo je pitanje kako (i da li) ce ga Novak kanalisati.
      Ne bih se složila. Mislim da ukoliko osvoji Pariz moguća su oba scenarija (i da potone i da poludi) .
      Jedini siguran scenario( kao prošle godine) ukoliko ne uzme RG je da odigra maksimalno i pokupi ostale slemove.
      A ukoliko osvoji RG ja očekujem pad do AO( u drugom delu sezone), jer je to veliko emotivno pražnjenje, a i nedostajaće motiv. Biće ono "OK,osvojio sam sve, sada polako..."
      Kada sam rekla pad, ne mislim na loše igre ili katastrofalne, ali po meni je to igranje SF ili F, ali neuzimanje titula, sve do AO gde uvek odigra dobro.
      Nadam se da grešim i da si ti u pravu da će osvajanje RG, koje svim srcem navijam, makar više ne osvojio ništa posle njega, doneti samopouzdanje i mašinu.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Kakav crni pad pre OI , to moze pad jedino posle OI i Cincy

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ne bih se složila. Mislim da ukoliko osvoji Pariz moguća su oba scenarija (i da potone i da poludi) .
            Hrabra pretpostavka
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Sta ce biti poslije RG, otom potom (nadam se slavlje) Neka on sada osvoji , probije led i bice toga jos. A bice jos i drugih slemova, samo daj boze zdravlja. Motivacije za nove podvige, vjerujem, nece nedostajati.
              IDEMOOOOOO!!

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dok cekemo razvoj na RG-u jedna zanimljivost.

                  Donja tabela daje koliko su GS titula osvojili Rodzer, Novak i Rafa i koliko su puta izgubili od pobjednika.

                  Code:
                  	Pob	Izg	Sub_tot	[COLOR="#0000FF"]Prije F[/COLOR]	AO (W)	AO	RG (W)	RG	W (W)	W	US (W)	US
                  Nadal	14	7	21	[COLOR="#0000FF"]1[/COLOR]	1	2	9	0	2	3	2	2
                  Rodzer	17	18	35	[COLOR="#0000FF"]8[/COLOR]	4	5	1	6	7	3	5	4
                  Novak	11	17	28	[COLOR="#0000FF"]9[/COLOR]	6	3	0	7	3	2	2	5
                  Rafa ima duplo vise turnira nego poraza od pobjednika. Samo je jednom izgubio od pobjednika prije final (plavi stubac). OD DP-a na USO 2009.

                  Federer je priblizno jednak (17:18). A Novak je bitno vise puta izgubio od pobjednika nego sto je osvojio turnira.

                  Comment


                  • To je uglavnom tako jer su i Roger i Rafa pobjedjivali Novaka kad su osvajali slemove dok Novak nije podigao igru na veci nivo. Rafa mislim ima 9:4 protiv Novaka na slemovima.
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                      To je uglavnom tako jer su i Roger i Rafa pobjedjivali Novaka kad su osvajali slemove dok Novak nije podigao igru na veci nivo. Rafa mislim ima 9:4 protiv Novaka na slemovima.
                      Sto se tice Novaka to je uglavnom tacno. Od ovih 17 poraza su 12 od Rafe i Rodzera, po 2 su od Stana i Marija i jedan od Safina.

                      Sto se tice Rafe, on kada bi dosao u poziciju da osvoji, osvojio bi. Dva puta ga je u Uimbldonu sprijecio Federer, 3 puta Novak tokom 2011-12. i po jednom DP i Vavrinka. Oba puta je zapravo bio povrijedjen.

                      Federer se zapravo nasao u sendvicu izmedju Rafe i Novaka. Od njegovih 18 poraza, 14 su protiv njih dvojice. Ostalo su DP, Safin, Vavrinka i Cilic. Kod Federera se vidi velika izjedacenost (9,7,10,9). Kod Rafe je RG bitno jaci od ostatka (3,9,5,4) a kod Novak Uimbldon zaostaje (9,7,5,7).
                      Last edited by NI; 25-05-16, 09:55.

                      Comment


                      • Nezaboravna scena iz prosle godine-koliko je tuge i srece proziveo-, da mu se vrati na dobro ove

                        Last edited by jovan; 25-05-16, 11:28.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Ništa ja to nisam gledala, tako da neću ni sada, čak ni posle godinu dana. Kako su se pozdravili na mreži, tako sam se isključila. To tada nije bilo prvi put, ali nadam se poslednji.

                          Last edited by miloolja; 25-05-16, 11:41.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Side by side

                              Comment


                              • Nole sutra protiv Darcisa na Suzan Lenglen.
                                Zamolila bih u 3 seta, neka Endiju njegovu taktiku, ne zelimo da prepisujemo.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X