Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NOVAK DJOKOVIC: Well, I'm glad I managed to get to the finals, because a couple of matches I had to come back from one-set deficit. All in all, it was very good two weeks after, you know, dropping out in Monte-Carlo early. I needed this kind of results, winning one tournament and playing finals is great. I got what I was looking for, a lot of matches, and confidence and, you know, I spent a lot of hours playing on the clay, which now, leading up to Roland Garros is exactly what I need. Hopefully it's going to help me perform well in Paris.
    Boldovani deo zapravo daje sve odgovore oko primarnih motiva u Madridu i Rimu sto se savrseno uklapa u dobro znanu pricu o slemovima i OI kao ovosezonskim prioritetima.
    MC je morao pustiti niz vodu dok je dva naredna prasnjava turnira iskoristio kako za trening tako i za adaptaciju na podlogu. Uz put je testirao sebe u razlicitim situacijama pa smo zato gledali po dva ili vise njegovih izdanja tokom samo jednog meca. Tezak zreb u Rimu dobro je dosao kao idealna simulacija moguceg pariskog cime je pokrivena i ta opcija.
    Nakon ovih grubih radova ostalo je jos jedno fino poliranje da bi sve bilo spremno za RG.
    U kakvoj su zabludi oni koji misle da vidjeno sa ovih priprema jeste njegov trenutni maksimum na prasini videcemo na RG-u.
    Last edited by pecaros; 17-05-16, 10:29.
    sigpic

    Comment


    • Pecaros,

      To je bio primarni cilj i on je nesumnjivo ostavreno. Ali postoji i sekundarni efekt koji je dijelom bio nezeljen. Kako su se njegovi mecevi odrazili na samouvjerenje Nadala, Nishikorija i Marija? To je proslo dobro sto se tice Nadala, jako lose sto se tice Kaia i donekle lose sto se tice Marija.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Pecaros,

        To je bio primarni cilj i on je nesumnjivo ostavreno. Ali postoji i sekundarni efekt koji je dijelom bio nezeljen. Kako su se njegovi mecevi odrazili na samouvjerenje Nadala, Nishikorija i Marija? To je proslo dobro sto se tice Nadala, jako lose sto se tice Kaia i donekle lose sto se tice Marija.
        Mislim da su odgovor na to pitanje dali sva trojica nakon meceva sa Novakom. Nadal i Nisikori izjavise da dadose svoj maksimum uprkos kome su porazeni dok je Mari bio svestan kako to nije bio Novak u punom pogonu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Mislim da su odgovor na to pitanje dali sva trojica nakon meceva sa Novakom. Nadal i Nisikori izjavise da dadose svoj maksimum uprkos kome su porazeni dok je Mari bio svestan kako to nije bio Novak u punom pogonu.
          Nadalov odgovor je tacan. On je imao sva prava da se nada. Tu je Novak obavio pravi posao.

          Nishikori jos nije svjestan koliko je dobro igrao. Pisao samo o mugcim efektima na njega. Da ne ponavljam.

          Sto vise mislim, to mi se vise svidja kako je Novak odradio Marija.
          Last edited by NI; 17-05-16, 11:47.

          Comment


          • Najjace je sto se britanska stampa pomamila ovom Endijevom pobedom. I svi (bukvalno svi) zapostavljaju cinjenicu da Novak nije bio na svom maksimumu taj mec. Usled raznoraznih ovde vec spominjanih faktora. A da je Marej uz minimum minimuma utroska stigao u to finale.
            I onda izjavljuju kako je Novak pokoleban i sta vec sve nije...
            Valjda se nadaju da je tako
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Najjace je sto se britanska stampa pomamila ovom Endijevom pobedom. I svi (bukvalno svi) zapostavljaju cinjenicu da Novak nije bio na svom maksimumu taj mec. Usled raznoraznih ovde vec spominjanih faktora. A da je Marej uz minimum minimuma utroska stigao u to finale.
              I onda izjavljuju kako je Novak pokoleban i sta vec sve nije...
              Valjda se nadaju da je tako
              To je tacno. Cak su i kometatori Sky bili na istoj liniji. Mediji su prenijeli Marijevu izjavu: "Svi su treneri govorili da je sljaka idealna podloga za mene."

              Medjutim, to zapravo odgovara Novaku. S jedne strane pritisak britanskih medija na Marija. S druge strane je Novak poslao super twitter poruku: "Ovaj pehar je odlican za tvoj rodjendanski kolac." Suptilno, ali nedvosmisleno. Poruka Mariju da ne misli da je bolji.
              Last edited by NI; 17-05-16, 12:49.

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Juče su ga brzo "progutali" u uživo RG temi, pa da ga postavim i ovde... bar ovaj klip što se odnosi na njega.

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Juče su ga brzo "progutali" u uživo RG temi, pa da ga postavim i ovde... bar ovaj klip što se odnosi na njega.

                    Olja ne radi link... bar meni.
                    Edit
                    Sad je ok. Hvala.

                    Comment


                    • Originally posted by DrMr View Post
                      Cacanin de kazi kolko si para puko sve skupa , da znam da li je to mogu da planiram nekad ili mogu samo da pustam filmove
                      Pazi ovako. Troskovi bez kojih se ne moze ako se ide autom.
                      Konkretno u mom slucaju BMW 520 (dizel)
                      1. Putarine Srbija 2x 600 din
                      Putarine HR 2x17 eura
                      Putarine Slovenija 15e vinjeta 6 dana plus dan kad nalepis.
                      Putarine Italija 2x59 eura.
                      2. Gorivo 200 litara . U Sloveniji 1.06 eura u Italiji 1.27-1.55 eura.
                      3. Smestaj u Rimu apartman 60 kvadrata velika terasa 2 spavace sobe 2 kupatila... 505 eura 5 dana
                      Ovo se sve deli sa brojem osoba koje idu... nas cetvorica smo isli.
                      4.Prevoz u Rimu karta za sve vrste prevoza 1.5 eura vazi 100 minuta (samo 1 ulazak u metro)
                      5. Taksi oko 18 kilometara 17 eura (start 3 eura a posle 23h 6 eura)
                      6. Cene na kompleksu pivo, sokovi 4-5 eura, pice(vece parce) sendivici, burgeri 4-6 eura, voda 2 eura.
                      7. Karte ground svi tereni sem centralnog i GSa prvi i drugi dan kad ima najvise meceva 34 eura, kasnije 28 eura, od 1/4 18 eura. 3 kolo centralni dnevni termin 3 meca 84 eura, 1/4 finala su bila oko 110 eura...
                      Mi smo karte kupili pre dva meseca 1/4 vecernji po 49 eura.
                      Ja karte sem centralnog nisam placao, dobijao sam ih...
                      Kada je uzasao zreb a kasnije kad su i Nadal i Novak prosli u 1/4 karte kod tapkarosa su bile oko 200e jer ih nije bilo u zvanicnoj prodaji.

                      Ko hoce da obidje Veneciju tamo usi spadaju , parking 24 eura, 4 pice i 4 koka kole 95 eura... itd...

                      Ako jos nesto treba tu sam.

                      (Olja ako sam pogresio zamolio bih te da prebacis post u drugu temu, pisao sam ovde da bi Dr video)

                      Comment




                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • A realno, mozes i da se svercujes u Rimu, mi makar jesmo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ništa Cacke nisi pogrešio, tolike pare si potrošio zbog Novaka, bar nek' vidi kada dođe.

                            Samo gde ti je tu suma sumarum?
                            Last edited by miloolja; 17-05-16, 17:58.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A realno, mozes i da se svercujes u Rimu, mi makar jesmo
                              Kud ces veceg sverca od meca Rafa-Nole pa jos Nole pobedio, na stadion sibica ne moze da padne
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Ništa Cacke nisi pogrešio, tolike pare si potrošio zbog Novaka, bar nek' vidi kada dođe.

                              Samo gde ti je tu suma sumarum?
                              Ovo je gore sto mora... + - 10% ostale budalastine ne smem da pisem 😊 , sve je skupo a jos skuplje ako ces da se ponasas kao Srbin na Kubi pre 15 godina haha.

                              Uglavnom koga samo tenis zanima i da se tamo ponasa skromno, da vodi racuna moze da se prodje relativno normalno.

                              Nas cetvorica smo potrosili oko 4500 eura sa Venecijom, mini sopingom u Ljubljani i par suvenira iz Italije.

                              Comment


                              • Par slika... ne znam sta sam postavljao...



                                Ceo tim u kadru.
                                [IMG]

                                Comment

                                Working...
                                X