Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Moze da bude paklen zreb za Novaka, a moze i nesto laksi. Bas lakog zreba nece biti to da znate odmah na startu da se ne nadate preterano. Mada verujem da znate.
    Neka si nam rekao, nije na odmet
    kad su Novak i RG u pitanju nema logike, očekujmo neočekivano..
    Može on dobiti lak žreb, a onda pokleknuti na neočekivanoj prepreci (neki igrač za koga niko od nas nije očekivao da će tog hipotetičkog dana igrati meč života)
    Može on u startu dobiti težak žreb, pa da se kao što je znalo da se desi, žreb očisti, ali to opet nije garancija za titulu.

    Što se mene tiče, najradije bih,da mogu, prespavala naredne tri nedelje.
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Ma nebitan je žreb... Novak osvaja RG...

      Rim.. Dva odlična meča pred finale.. Ušao u finale ozbiljnog turnira.. I sada dobar deo ljudi nezadovoljan.. Pa jbt finale Mastersa serije 1000... Novak je mnogo razmazio ljude... Doduše, hvala Bogu pa je i najveći "krivac"...

      Comment


      • Originally posted by Unofficialpage View Post
        Najgori žrijeb bi mu bio ovaj:

        1/8 finala: Thiem
        1/4 finale: Nishikori
        1/2 finale: Nadal
        finale: Murray ili Wawrinka
        Šansa da u Novakoj četvrtini budu Nadal ili Nishikori je 50%. Ako je već suđeno nek dođu, jedan ili drugi, samo da ne budu uzastopno brutalni mečevi u 1/4 i 1/2. A za to bi već morao da bude baksuz.
        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Ferer je 12. nosioc tako da u mogucem projektovanom zrebu moze da dodje do Novaku vec u 1/8 finala. Iz tog dela su opasni Monfis, Ferer, Simon i eventualno Gofan cisto zbog kumulativne enrgije ako u 1/4 naleti na Nadala ili Nisikorija. Cilic, Gaske, Agut bi bili idealni. Raonic i Tim malo manje ali i tu ne bi bilo vecih problema. Za QF Conga i Berdih su naravno idealni protivnici ali ce verovatno ispasti ranije. Od ostalih koji bi mogli da naprave pometnju medju prvih 16 su Fonjini, Kyrgos eventualno Kolsajber i to bi bilo to.
          Ne moze covece deveti deseti jedanaesti i dvanaesti idu na petog sestog sedmog i osmog.
          A trinaesti cetrnaesti petnaesti i sesnaesti idu na prvog drugog treceg i cetvrtog.
          Znaci Novaku koji je prvi u 1/8 mogu da dodju 13 nosilac ili 14 ili 15 ili 16.
          Jbt pratis ovaj sport 100 godina a ne znas kakav je sistem zrebanja na slemovima
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne moze covece deveti deseti jedanaesti i dvanaesti idu na petog sestog sedmog i osmog.
            A trinaesti cetrnaesti petnaesti i sesnaesti idu na prvog drugog treceg i cetvrtog.
            Znaci Novaku koji je prvi u 1/8 mogu da dodju 13 nosilac ili 14 ili 15 ili 16.
            Jbt pratis ovaj sport 100 godina a ne znas kakav je sistem zrebanja na slemovima
            Pa nije bas 100 godina, 30 je bliza brojka ali ovo nisam znao i po meni totalno bezveze jer po ovome ispada da je zreb za 1/8 finale dirigovan umesto da je random tj. bolji igraci 1,2,3,4 idu na losije plasirane nosioce 13,14,15,16 a to ne vazi za QF i SF. Jbg covek nesto da nauci i pod stare dane.
            Last edited by skeptik; 16-05-16, 22:14.

            Comment


            • https://youtu.be/y82ynLVsseI

              Comment


              • Hahhhaah vidi Srkija a tako bi hteo još malo da uvuče stomačić, al ne ide dalje
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Pa nije bas 100 godina, 30 je bliza brojka ali ovo nisam znao i po meni totalno bezveze jer po ovome ispada da je zreb za 1/8 finale dirigovan umesto da je random tj. bolji igraci 1,2,3,4 idu na losije plasirane nosioce 13,14,15,16 a to ne vazi za QF i SF. Jbg covek nesto da nauci i pod stare dane.
                  Opasno si me iznervirao u momentu, ali ne zbog toga sto to nisi znao, vec sto sam nesto ranije danas pisao o tome. Mrzi me sada da trazim, kada ste ti NI i jos neko diskutovali o situaciji.
                  I onda veceras vidim da pises isto sto automatski znaci da nisi ni citao ono sto sam pisao . E to me iznerviralo

                  A dobro za SF i QF bi bilo malo glupo da je tako. Jer za osminu finala je poludirigovan, za cetvrtfinale bi bio isto poludirigovan ali bi opcije bila samo dva igraca: prvi i drugi nosilac na sedmog i osmog a treci i cetvrti na petog i sestog. Sto je (priznaces i sam) malo, dok bi polufinale bilo totalno dirigovano (prvi na cetvrtog a drugi na treceg) i onda ne bi bilo poente, jer bi jedni isti igraci uvek bili u istim delovima zreba - svedoci smo koliko odredjeni igraci dugo drze odredjene pozicije na listi tipa Vavrinka je cetvrti godinu dana i onda bi uvek bilo SF Novak -Vavrinka Fed - Marej.
                  Dok je sa osminom finala drugacije ipak imas izbor od cetiri igraca pa sve i da na nekoliko uzastopnih slemova isti igraci budu na tim pozicijama opet imas vecu sansu (u koliko uzmemo Djokovica kao primer) da ti ne bude isti covek uvek u osmini finala. Po 25% sansi ima svaki od njih na svakom slemu.
                  Tako ide i sa trecim kolom samo sto se ukrstaju na veci broj. Osam prvoplasiranih nosilaca mogu da se sastanu sa osam najslabije rangiranih nosilaca. Znaci Novaku u trecem kolu mogu da dodju od 25 do 32 tenisera koji ce biti nosioci na RG. Dok se od devetog do sesnaestog mesta u trecem kolu ukrstaju sa igracima od sedamnaestog do dvadeset cetvrtog mesta.
                  Last edited by Sandugp; 16-05-16, 23:50.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Evo kada sam ovo malopre napisao da napisem i evetualne protivnike u trecem kolu (u koliko ne bude promena ovu nedelju pred RG):
                    Sok, Kolsrajber, Kuevas, Sousa, Karlovic, Dolgopolov, Puj (ili kako se vec pise), Sardi.
                    To vam je to "deco" pa birajte sta bolje volite.
                    Imate najverovatnije protivnike za trece kolo za cetvrto sa cetvrtfinale, polufinale .... pa pravite zreb kako vam odgovara
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sousa definitivno

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Hahhhaah vidi Srkija a tako bi hteo još malo da uvuče stomačić, al ne ide dalje
                        Onda bi mu iskocila grba na ledjima haha

                        Nisam ga mirisao ali me odusevio covek...
                        (jedna lasta ne cini prolece)

                        Dijana, Srdjan u VIP salonu na centralnom, kum i ja ispred cekamo pocetak meca sa Rafom...
                        Ja onako malo glasnije "ako vec ne mozemo do najboljeg valjda moze slika i par reci sa tatom" Srdjan se okrece i kaze naravno, izlazi prica sa nama 2-3 minuta fotka se i uz moju recenicu "Rafa je nas veceras" a on ce dace Bog...

                        Comment


                        • Cacanin de kazi kolko si para puko sve skupa , da znam da li je to mogu da planiram nekad ili mogu samo da pustam filmove

                          Comment


                          • Originally posted by DrMr View Post
                            Cacanin de kazi kolko si para puko sve skupa , da znam da li je to mogu da planiram nekad ili mogu samo da pustam filmove
                            Ajde sutra cu detaljno napisati troskove bez kojih se ne moze... pa i moje neke... gluposti moje cu izostaviti...
                            Ubaci cu jos par slika...
                            Sad sam legao pa me mrzi iz horizontale.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A dobro za SF i QF bi bilo malo glupo da je tako. Jer za osminu finala je poludirigovan, za cetvrtfinale bi bio isto poludirigovan ali bi opcije bila samo dva igraca: prvi i drugi nosilac na sedmog i osmog a treci i cetvrti na petog i sestog. Sto je (priznaces i sam) malo, dok bi polufinale bilo totalno dirigovano (prvi na cetvrtog a drugi na treceg) i onda ne bi bilo poente, jer bi jedni isti igraci uvek bili u istim delovima zreba - svedoci smo koliko odredjeni igraci dugo drze odredjene pozicije na listi tipa Vavrinka je cetvrti godinu dana i onda bi uvek bilo SF Novak -Vavrinka Fed - Marej.
                              Kao sto rekoh meni je to bezveze. Do 1/8 finala je poludirigovan a od QF je random, glupost. Zreb treba da bude poludirigovan, dirigovan ili random ali u celini. Znaci za 1/8 finale ili radi random, prvih 8 sa drugih 8, ili poludirigovano 1,2,3,4 sa 13,14,15,16, ili dirigovano 1 sa 16, 2 sa 15... ali taj isti princip primeni i za QF. To da li je malo ili ne za QF je irelevantno i cisto subjektivno, bitan je princip. Meni je recimo malo i za 1/8 finala. Ali ako su pravila takva kakva su glupo je o tome raspravljati, let's move on.
                              Last edited by skeptik; 17-05-16, 07:50.

                              Comment


                              • skeptik,

                                Tako je kako je, ali nema uvijek zeljeni efekt.

                                Novak ne moze da igra u 4. sa: Raonicem, Gaskeom, Cilicem i Fererom

                                Zato ce da ima jednog od: Gofana, Mofisa, Tima ili Aguta

                                Najmanje pozeljni iz prve grupe je vise pozeljan od najvise pozeljnog iz druge grupe.
                                Last edited by NI; 17-05-16, 11:20.

                                Comment

                                Working...
                                X