Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle Madrida verovao sam da Novak ima velike sanse za RG.Posle Rima,njegove sanse su drasticno opale...Mislim da je tamo tek treci favorit,iza Nadala i Endija,znam da ce mnogima biti ovo smesno,ali to je moje amatersko misljenje.Marej je bolji igrac na mokroj sljaci od Novaka i sto neko vec rece,posle ovog Rima,Novak je samo digao samopouzdanje najvecim rivalima koji sigurno mogu da ga dobiju u Parizu...

    Comment


    • Ocekujem samo Federera u Djoletovoj polovini na RG-u

      Comment


      • Turnir je bio jedno veliko mrcvarenje čak i za gledanje, šta mu je to trebalo, nije mi jasno
        Pokazao se kao ranjiv, džangrizav, čak i agresivan u nekim trenucima, sve ja to razumem, momenat, bes, šta god, ali kontroliši se malo bajo, ljudi te gledaju, deca te gledaju kako se bacakaš.

        Nole ali ponašanje mu nije bilo na nivou, čak je bio i krajnje nevaspitan kao nikad pre, baš me je iznenadio ne pruživši ruku Lajaniju. A i sa reketima bi mogao malo lakše.

        Ako ti se ne igra (a razumela bi da je preskočio ovaj turnir na kojem je pokazao mnoge slabosti) idi kući i smiri živce.
        Inače čestitke na borbenosti, i sve najbolje na RGu
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Nemože Muri dobiti Djovaka na rg. to je svima jasno ko se iole razume u tenis

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Turnir je bio jedno veliko mrcvarenje čak i za gledanje, šta mu je to trebalo, nije mi jasno
            Pokazao se kao ranjiv, džangrizav, čak i agresivan u nekim trenucima, sve ja to razumem, momenat, bes, šta god, ali kontroliši se malo bajo, ljudi te gledaju, deca te gledaju kako se bacakaš.

            Nole ali ponašanje mu nije bilo na nivou, čak je bio i krajnje nevaspitan kao nikad pre, baš me je iznenadio ne pruživši ruku Lajaniju. A i sa reketima bi mogao malo lakše.

            Ako ti se ne igra (a razumela bi da je preskočio ovaj turnir na kojem je pokazao mnoge slabosti) idi kući i smiri živce.
            Inače čestitke na borbenosti, i sve najbolje na RGu
            Interesanotno da se sve ovo sa ponasanjem na terenu desilo u periodu relativnog zatisja medijskog spina koji se o njemu pokrece neprestano od Wimbledona 2014. Pokazuje samo da nije imun na sve sto se akumuliralo mesecima.
            Nije ga lako gledati ovakvog
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Posle Madrida verovao sam da Novak ima velike sanse za RG.Posle Rima,njegove sanse su drasticno opale...Mislim da je tamo tek treci favorit,iza Nadala i Endija,znam da ce mnogima biti ovo smesno,ali to je moje amatersko misljenje.Marej je bolji igrac na mokroj sljaci od Novaka i sto neko vec rece,posle ovog Rima,Novak je samo digao samopouzdanje najvecim rivalima koji sigurno mogu da ga dobiju u Parizu...
              Nije Endi nista bolji od Novaka, Novak je usao u finale izmoren, iscrpljen i fizicki i psihicki, jednostavno nije u takvom stanju mogao da se bori sa Endijem koji se prosetao do finala, znaci em bio pun snage protiv Novaka, em je znao u kakvom stanju je Novak (nije ni trenirao danas), sto mu je sigurno napumpalo samopouzdanje pred mec.

              Samo da nema Novak isti peh sa zrebom i na RG-u.
              Mada tu je makar dan odmora izmedju meceva.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Steta sto nije juce izgubio na ovaj nacin, bilo bi bas onako bezbolno. U principu nije ni ovo nista strasno, mene jedino tangira sto je od Endija, jer mi je odvratan kao pojava, ali okej - dobar trenutak ako vec mora da se izgubi nekad.

                Da je servirao u prvom kako je u drugom i obrnuto, moguce da bi i rezultat bio drugaciji, posto je Novak po obicaju ove nedelje izasao kao da mu se ni ne igra, sto verovatno i nije daleko od istine.

                Sve u svemu, nesto je drugacije ove godine pred RG, sto me cini poprilicnim optimistom.

                Comment


                • Maxx-o
                  Ne, nimalo lako. Iskreno se nadam da će ga Boris dobro isprašiti po turu, takvo ponašanje em je grozno, em mu ništa ne pomaže!
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Maxx-o
                    Ne, nimalo lako. Iskreno se nadam da će ga Boris dobro isprašiti po turu, takvo ponašanje em je grozno, em mu ništa ne pomaže!
                    Da, cini se da Boris dobro drzi kontrolu nad Novakovim negativnim izlivima besa . Mada i on ponovo ima zdravastvenih problema, citam u nemackoj stampi da je opet bio pre 10tak dana na nekoj medicinskog intervenciji na kostima, terapija maticnim celijama ili tako nesto ,valjda nije ni bio prvih dana u Rimu.

                    Rasplet ovog turnira za Novaka je korak unazad , tako ja barem vidim.Sada treba uloziti dodatnu energiju da se smiri i fokusira na ostatak paklene sezone koja ga ocekuje..
                    Odavno govorim da je on premrsav od kraja prosle godine, gde je na WTF u izgledao zastrasujuce koscat. Pogledaj samo kako Andy Murray udara loptu sa kakvom fizickom snagom a sa kakvom Novak. Podloga zahteva pored tehnike udaraca i odlicnog kretanja sirovu fizicku snagu da bi udarci bili probojiniji a koju Novak mislim da nema trenutno , dolazne lopte nemaju brzinu koju moze iskoristiti za povratni udarac, cp-ing. Njemu sljaka neutralise return, umanjuje prednosti spostvenog servisa, samo su neki od razloga sto nema osvojen RG do sada.

                    Logovanje na forum
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Koji zrijeb odgovara Novaku na RG-u?

                      Da pocnem temu koja ce narednih nedjelju dana da domira.

                      1.

                      Kladionice daju sljedece sanse za RG:

                      Code:
                      Novak	51.0%
                      Nadal	19.0%
                      Mari	13.0%
                      Stan	3.8%
                      Kai	3.3%
                      Federer	2.3%
                      Nick	1.2%
                      Ostali	6.3%
                      To je ista ekipa za koju smo znali i prije Rima da je opasna.

                      Nadal je sve u svemu najozbiljniji konkurent. Ne samo u samom mecu sa Novakom, nego i cinjenicom da ga jedino Novak moze pobijediti. Zato je najbolje da se sa Nadalom sretne u finalu. Kolo u kojem bi igrali nema neki znacaj poslije prosle godine. Vise imaju vremenski uslovi. A ako se sretnu u finalu, Nadal ce kao minimum skinuti Marija, mozda jos nekog.

                      Mari je protvnik broj 2. Slazem se kladionicama. Ne samo zbog danasnje pobjede. Novak ga moze sresti samo u finalu. Ako sve bude u redu, Novak ce igrati defanzivno i na kraju smoriti Marija. Najvise brine Marijev poboljsani servis. On ce jos vise brinuti u Uimbldonu.

                      Stan je jedini igrac za kojeg sam 100% siguran da moze pobijediti Novaka. Srecom nije u formi i postoji velika sansa da ne dodje do polufinala. Novak ga prije toga ne moze sresti. Stan je najopasniji u finalu.

                      Kai jos jedan igrac za koga sam siguran da moze biti ravnopravan Novaku. Pitanje je koliko diugo. U svakom slucaju ne bih zelio da nervozni Novak to testira.

                      Federer je idealan polufinalni zrijeb. Na zalost, ne vjerujem da moze doci do polufinala iako moze zauzeti to mjesto u kosturu.

                      Kyrgos bi bio neugodan. Pogotovo jer Novak i on nisu igrali nikad ranije. U prvom redu bi mogao mentalno da iscrpi Novaka.

                      Od ostalih neko moze da bljesne ali to bi Novak morao moci prevazici.

                      2.
                      Od pomenute sestorice, Novak moze igrati sa najvise sa 4 cetvoricom. Inicjalno, poslije zrijeba, barem dvojica moraju biti na putu do finala. Dva ili cetiri je velika razlika.

                      Idealni zrijeb je da svi osim Federera budu u Marijevoj polovini. Sanse za to su 6.2% Ako Federer odustane onda je idealan zrijeb da svi osim Vavrinke budu u Marijevu polovinu. Sanse su 12.5%.

                      Najgori zrijeb je:
                      Code:
                      1/8 finala	Kyrgios
                      1/4 finale	Nishikori ili Nadal
                      1/2 finale	Nishikori, Vavrinka ili Nadal
                      finale		Mari, Vavrinka ili Nadal
                      Sanse da se to desi su 8.3% ako Federer ne odustane a cijelih 33% ako nema Kyrgios u osmini. Ako pak Federer odustane, snase su 6.2% sa Kyrgiosom, odnosno 25% bez njega. Polazim od pretpostavke da ce i Nadal i Kai pobijediti Federera u cetvrtfinalu.

                      Sanse za izrazito los zrijeb su bitno vece nego za izrazito dobar. Uzdam se da Vavrinka nece stici do polufinala, cime se sanse za izrazito los zrijeb prepolovljavaju.
                      Last edited by NI; 16-05-16, 08:42.

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Rasplet ovog turnira za Novaka je korak unazad , tako ja barem vidim.Sada treba uloziti dodatnu energiju da se smiri i fokusira na ostatak paklene sezone koja ga ocekuje.


                        Logovanje na forum
                        Apsolutno, trebao ga je preskočiti.

                        Ovo za Borisa nisam znala, probaću da izguglam neke informacije, valjda nije ništa ozbiljno?
                        Znam da kuburi sa zglobovima i da je operisao kukove...

                        A forum... Napisala sam ti knjigu kad ono sve otišlo dodjavola, mrzi me opet da pišem.

                        Uglavnom se sve slažem, jedino što je meni Noksi mršav ono, isto isto i uvek, nisam primetila neko pogoršanje, ali nije prvi put da skrećeš pažnju na to..

                        Što se tiče Noletove igre, njegovi udarci nikada nisu generisali naku extra snagu, takav mu je stil igre, naravno to dolazi do izražaja na šljaci zbog odskoka loptice, ali uvek je tako bilo, ne? Kažeš da ti deluje slabije?

                        Mene iskreno najviše brine njegova motivacija, glad za pobedom, fokusiranost...

                        Možda je baš zato ovaj poraz dobrodošao, da ga štrecne, da se sabere....Videćemo!

                        Cmook!
                        Last edited by Larisa; 15-05-16, 20:03.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Novak danas i juce los glumac u osrednjem filmu.Ko je osmislio ovakve nastupe za 1/2 i F Rima i zasto pokazace se uspesnim ili promasenim tek nakon finala RG.O ponasanju na terenu u poslednja dva meca najbolje da kao navijac ne komentarisem,oprosticu mu ako podigne pehar musketara ove godine
                          Kao navijac mogu mu samo pozeletu srecu na zrebu i dobro zdravlje na RG,a igru mora sam pronaci jer GS osvaja uvek najbolji na tom turniru a ponekad se i sreckovic docepa titule zbog povrede protivnika.Nadam se da ce Novak osvojiti RG preko Rafe u 5 setova.(moja zelja za RG)

                          Comment


                          • -To define is to limit.

                            Comment


                            • Nole lajkovao , car

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Apsolutno, trebao ga je preskočiti.

                                Ovo za Borisa nisam znala, probaću da izguglam neke informacije, valjda nije ništa ozbiljno?
                                Znam da kuburi sa zglobovima i da je operisao kukove...

                                A forum... Napisala sam ti knjigu kad ono sve otišlo dodjavola, mrzi me opet da pišem.

                                Uglavnom se sve slažem, jedino što je meni Noksi mršav ono, isto isto i uvek, nisam primetila neko pogoršanje, ali nije prvi put da skrećeš pažnju na to..

                                Što se tiče Noletove igre, njegovi udarci nikada nisu generisali naku extra snagu, takav mu je stil igre, naravno to dolazi do izražaja na šljaci zbog odskoka loptice, ali uvek je tako bilo, ne? Kažeš da ti deluje slabije?

                                Mene iskreno najviše brine njegova motivacija, glad za pobedom, fokusiranost...

                                Možda je baš zato ovaj poraz dobrodošao, da ga štrecne, da se sabere....Videćemo!

                                Cmook!
                                A bas sada da sve nestane kada si se "smilovala "da malo cesce pises

                                Za Borisa, mislim da je stavljen implant i u drugi kuk sto je danas poprilicno rutniska operacija, ali zahteva vreme za oporavak , verovatno iz tog razloga tretman maticnim celijama, ili nekom dodatnom jos savremenijim metodom.

                                Jeste on vizljaste gradje ,ipak mi se cini da je premsav i da takav zeli da bude.Mozda i preterujem... Danas u jednom kadru Andy-eva misica dok proslavlja poen , kao Nadalova nekada a zatim Novakova dok servira, kao koncic

                                Deluje da je vec ekstremno nervozan zbog tog RG i svega sto uspeh ili ponovni neuspeh na istom nosi.
                                DC u februaru je bio inicjalna greska ,tu se nepotrebno potrosio, dosao takav na Amercike masterse ,zatim preumoran u MC, zainatio se sa Madrid, opet stigao umoran u Rim..
                                Kada smo ga poslednji put videli ovako frustriranog i bez kontrole na terenu kao danas, i da li smo uposte u fazi kada je potpuno sazreo kao igrac i licnost?Nije prvi put da igra na vlaznoj i klizavoj sljaci, nije prvi put da mu je tezak zreb, niti da ima manje odmora izmedju meceva od protivnika .Valjda je do sada uvideo da tako mora i da nema koristi od frustracije zbog stvari na koje sam nema uticaj. Mislim da je svestan da ne moze ocekivati nista bolje/drugacije ni na RG na osnovu dosadasnjeg iskustva i to ga jos dodatno nervira.
                                Motiv za osvajanje jubilarnog 30og Mastersa bio tu ali ga igra nije ispratila.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X