Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno meni je ST masu bolji od Adidasa,niko nema ispade kao Adidas ;)
    Ova zlatna nije nesto,ali nece je mmnogo ni koristiti rekao bih
    sigpic

    Comment


    • Ovako se Nole spremao u MC




      A ovo kaže na fb

      Upravo se pakujem, pravac Beograd sutra - SERBIA OPEN pocinje uskoro Just packing, Belgrade tomorrow - SERBIA OPEN here I come!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da,da Nole nam je krenuo put Beograda...Dobrodosao,turnir dobio a ja cu biti tu negde u blizini u cetvrtfinalu

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s204284/Sport/Te...edem_hleb.html

          Poznata stvar, još kad bi i doktori počeli pričati da je bolje ne jesti hljeb, bar je nekome došlo u glavu

          Comment


          • Da, mnogim ljudima smeta gluten a da nisu ni svesni toga...ne verujem da je to kod Novaka glavni problem, vec nesto sto je pratilo alergije i probleme sa disanjem.
            ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


            "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

            Comment


            • Rešio sam problem sa alergijom. Promena ishrane je donela odlične rezultate.
              To po pravilu donosi dobre rezultate, ma koji problem da je u pitanju... znam iz iskustva
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ni ja ne jedem hleb

                Mada i dalje ne igram tenis nesto posebno :P
                Last edited by s_hyperion; 26-04-11, 08:31.

                Comment


                • S tim da je mozda bio alergican na nesto sto je svakodnevno unosio u organizam.

                  Padaju mi na pamet dva slucaja. Jedna je osoba koja je stucala neprekidno 60 godina, a druga je osoba koja nikako nije mogla da se oslobodi zadaha. Na kraju se ispostavilo posle mnogo muka i odlaska na razne institute da je jedna osoba alergicna na mlecne proizvode, druga na zitarice. Izgleda da i Noletu nije glavni problem bila kucna prasina, nego nesto skroz deseto, ali lepo ga je gledati kako igra bez balasta.

                  Comment


                  • Novak je danas setao ulicama Beograda i to je udarna teniska vijest.

                    Fino od njega, samo mi nije jasno zasto niko nije napisao da je to radio snimajuci dokumentarac za CNN. Ovo je moje misljenje, nisam nigdje procitala, ali mi se cini s obzirom na to da se na svim slikama nazire kamera... A ako nije... onda jos gore - ako je izasao da seta ulicama Beograda, zasto je potrebno da za njim idu kamerman i fotograf i da ga slikaju i snimaju na trznici, autobuskoj stanici itd.
                    I nikako mi nije jasno zasto se njegove slike sa porodicne proslave vaskrsa i sa privatne setnje Beogradom toliko objavljuju na zvanicnom sajtu SO i na fb stranici SO.

                    A evo i tih slika:
                    http://www.facebook.com/media/set/fb...40921635961863

                    Comment


                    • Ne vidim ništa čudno u svemu tome. Meni je to normalno, valljda se to radi u marketinške svrhe ili šta već... uostalom, ljudi vole da vide svoje idole u nekim neformalnim situacijama, a čudno bi bilo da nema kamere koja će takve i da zabeleži... Zamisli one ljude na Zelenjaku, ako se ne varam, kada se on pojavio iznenada, među njiima, običnim svetom... Došao je u svoj grad, igra turnir u istom, a to se ne dešava baš svaki dan...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Đoković dobija Orden Svetog Save



                        Kada će Đokoviću priznanje biti uručeno, naš izvor za sada nije mogao da precizira, rekavši da doneta odluka prethodno mora da bude potpisana, kad prođe trodnevno praznovanje Vaskrsa.


                        Proslavljenom srpskom teniseru orden je dodeljen za njegova dobročinstva kao i za posvećenost svojoj Crkvi.


                        Novak Đokovic, njegova braća i roditelji, prisustvovali su u nedelju, na Vaskrs, prazničnoj liturgiji u crkvi Svetog Aleksandra Nevskog u Beogradu, gde su se i pričestili.

                        Tokom liturgije ni po čemu se nisu izdvajali od prisutnih običnih vernika sa kojima su posle bogosluženja čekali u redu za pričest.
                        Najjaca slika

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne vidim ništa čudno u svemu tome. Meni je to normalno, valljda se to radi u marketinške svrhe ili šta već... uostalom, ljudi vole da vide svoje idole u nekim neformalnim situacijama, a čudno bi bilo da nema kamere koja će takve i da zabeleži... Zamisli one ljude na Zelenjaku, ako se ne varam, kada se on pojavio iznenada, među njiima, običnim svetom... Došao je u svoj grad, igra turnir u istom, a to se ne dešava baš svaki dan...
                          Super potez bi bio da Novak kad ima slobodnog vremena proseta gdje god hoce... i da radi sta god hoce... i onda ako ga neko negdje uslika i to posalje novinama ili nekom... to je odlicno... a ne da ga prati licni fotograf i da onda citavu naciju obavjestava da je Novak bio na pijaci. Ja gotivim Novaka, njegovu duhovitost ponasanje, ali ovo mi je
                          Mada sam, kao sto sam napisala u prethodnom postu, ubijedjena da je sve ovo dio neke reportaze... i zato bi mi bilo mnogo normalnije da sam procitala da Novak snima reportazu / dokumentarac po Beogradu, a ne da je izasao da se druzi sa Beogradjanima (u pratnji fotografa i kamermana).

                          Edit: Mislim da je ovaj orden zasluzio. ;)
                          Last edited by eM; 26-04-11, 23:57.

                          Comment


                          • Nemoguća je situacija da Novak ili bilo ko sa tolikim kontom i popularnošću prošeta sam od sebe ulicama bez telohranitelja...
                            Ovako to izgleda prirodnije...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ma sigurno nije ishao da se sheta zato shto mu bilo dosadno... ;)...verovatno ima neka fora..
                              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                              Comment


                              • Njegovа svetost pаtrijаrh srpski gospodin Irinej uručio je orden Svetog Sаve prvog stepenа našem najboljem teniseru Novаku Đokoviću.


                                http://sport.blic.rs/Tenis/196648/No...om-Svetog-Save

                                Comment

                                Working...
                                X