Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI- samo red, rad i diciplina


    Restoran jeste verovatno tražio više izdvojenog vermena, ali jedna večer u Berlinu...?!

    Ne putuju Jelena i Stefan tako često sa njim onda žuri kući
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Dvije dame koje jako postujem misle da sam pretjerao.

      Comment


      • Jesi.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Jesi.
          Sto cu!

          Do daljega za mene ne postoji tenis nego samo RG.

          Comment


          • I kad izgubi uzme neku titulu. Like a boss

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Sto cu!

              Do daljega za mene ne postoji tenis nego samo RG.

              Pošteno.
              Al nemoj nama da kvariš sreću kada ga vidimo ovakvog slatkog, zadovoljnog i veselog
              Znaš već da njemu sve to donosi zadovoljstvo veliko i neka je tako, makar i taj RG ... znaš već, ali otom potom.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Sto cu!

                Do daljega za mene ne postoji tenis nego samo RG.
                Delim sličan sistem vrednosti (govorim naravno po tome što sam zapazila kroz tvoje postove tokom godina) , ali mislim da si malkice, moguće i u šali preterao
                Similis simili gaudet

                Comment


                • I ja sam za strogucu NI vrati se
                  Kada se samo setim 2014 koju je W. iscupao ali zato je bilo slikanja sa fudbalerima svajcarskog treceligasa...
                  Secam se koliko smo se Olja i ja zezali oko te fotke al` stvarno je tada "zabusavao"

                  P.S.
                  A i ja bezobrazan, tri puta najboljem sportisti planete reci da zabusava, al` ajde. Nole oprosti mom mizerluku.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Laureus, restoran...

                    A jedino sto je u ovom trenutku bitno je RG!
                    Znaci isto sam ovo pomislio i ja Bukvalno me nervira i ovaj restoran i ova nagrada Laureas Sve to je potpuno nebitno...Nervira me ova situacija jel me podseca na 2012 Kad je isto godinu pre dominirao,uzeo onda AO,dobio Laureas i onda izgubio mnoge vazne meceve posle...Nadam se da ovog puta nece biti tako

                    Tako da podrska za Nia

                    Comment


                    • Pa i prosle godin je uzeo AO i dobio Laureus

                      Comment


                      • Da ,ali nagradu je primio u Monte Karlu dan nakon sto je osvojio titulu
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Imam podrsku od Garija i donekle Airbornea.

                          Maxx je prozrela da je u mojoj opaski bilo i malo sale.

                          Olja, zamisli koja ce radost tek biti ako osvoji RG. A zamisli koja...
                          Spoiler
                          Ne smijem ni da pomislim.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Imam podrsku od Garija i donekle Airbornea.

                            Maxx je prozrela da je u mojoj opaski bilo i malo sale.

                            Olja, zamisli koja ce radost tek biti ako osvoji RG. A zamisli koja...
                            Spoiler
                            Ne smijem ni da pomislim.
                            NI samo nemoj one crne mačke, ako ne osvoji neka samo on bude kriv za to.

                            Comment


                            • Kada smo vec kod ocekivanja i nadanja za nastavak 2016,
                              radujem USOu (narocito ako krov bude zavrsen) i WTFu gde Djokovic ima priliku da postane najbolji igrac na tvdoj podlozi , njegovoj primarnoj.
                              Wimbledonu, kao i uvek , slag na jagodama a i sudeci po igr,i trenutno mu ova travnata podloga lezi vise nego sljaka.

                              RG , po meni naveca sansa je bila u finalu 2012, kada se samo setim protivnickog tabora i insistiranja na prekidu meca nakon sto je kisica malo poprskala PC i unezverenog Novaka na terenu sutradan
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • NI, da li misliš da te ja ne poznajem?
                                Meni nisu jasni recimo Gari i Air koji te zovu da se vratiš, traže pravdu za tebe i sl

                                A NIju su zabranjene crne mačke, kada je Novak u pitanju!

                                Moramo neku novu anketu. Ajde dajte predloge...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X